FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 111, 112, 113  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie? (v2)
Wersja do druku
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 04-06-2012, 15:25   

Krwi nie ma za dużo, natomiast dramatu już trochę tak. Czy aż tak dużo, żeby płakać? Trudno mi powiedzieć, niektóre wydarzenia są smutne, ale podano je w miarę okej, z odpowiednią porcją pocieszenia.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 05-06-2012, 16:01   

No to już mnie uspokoiło. Dzięki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kizvo Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Kwi 2011
Status: offline
PostWysłany: 07-06-2012, 22:42   

Hej
Szukam anime, które zaczęło wychodzić na sezon wiosenny, nie interesowałem się tym jakieś 3-4 miesiące. Do tej pory zacząłem oglądać Zetamen i nową Eurekę. Jest jeszcze coś nowego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-06-2012, 22:49   

Kizvo napisał/a:
Hej
Szukam anime, które zaczęło wychodzić na sezon wiosenny, nie interesowałem się tym jakieś 3-4 miesiące. Do tej pory zacząłem oglądać Zetamen i nową Eurekę. Jest jeszcze coś nowego?

Ten temat powinien odpowiedzieć na twoje pytanie.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Phantom Płeć:Mężczyzna
You wanna play too ?


Dołączył: 27 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 08-06-2012, 10:06   

Witam.
Szukam dobrego romansu moze to się łączyć z komedią (lecz nie przesadnie) lub dramatu. Mogą też wchodzic jakies supermoce jak np w Guilty Crown.
Jestem zdesperowany bo nie mam co ogladać wszystkie serie sie jeszcze produkują wiec chciałbym aby to była zakończona seria. Obecnie oglądam Sankarea, Accel World Aquarion Evol, Zetman,.
Dzieki wielkie za pomoc ^^

_________________
Moja lista anime
http://www.anime-planet.com/users/mikikem/anime?page=1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7563976
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 08-06-2012, 11:58   

Phantom napisał/a:
Szukam dobrego romansu moze to się łączyć z komedią (lecz nie przesadnie) lub dramatu. Mogą też wchodzic jakies supermoce jak np w Guilty Crown.

Inuyasha? Do głowy przychodzi mi jeszcze Katanagatari, które ma bardzo specyficzny, ale niewątpliwie romans. W sumie Mawaru Penguindrum też może się nadać. Poza tym jeśli nie przeszkadza ci romans z morderczą socjopatką to zawsze jest też seria filmów Kara no Kyoukai.

Poza tym widziałeś Clannad i Air, więc możesz jeszcze spróbować z trzecią siostrzaną serią, czyli Kanon (2006)

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 08-06-2012, 18:59   

Mirai Mikki ci polecę. Romansem to aż ocieka, jest dramat, niema komedii, ale za to jest horror.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lee93 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Lut 2010
Status: offline
PostWysłany: 08-06-2012, 20:30   

Yo yo !
Szukam anime z spluwami i dużo strzelanin, wszędzie łuski, przeładowania, zabijanie XD
( coś jak Hellsing czy Black Lagoon )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-06-2012, 22:01   

Polecam zając się Noir
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Phantom Płeć:Mężczyzna
You wanna play too ?


Dołączył: 27 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 09-06-2012, 12:50   

Dzięki wielkie.
Zainteresowały mnie tytuły Mawaru Penguindrum i Kara no Kyouka.
Co do Mirai Mikki chciałem to obejrzeć już dawno ale jakoś nie mogłem sie za to zabrac. Dobrze oceniają tą serie a teraz mam pewnosc ze znajde tam to czego szukam.
Dzięki wielkie jeszcze raz ^^

_________________
Moja lista anime
http://www.anime-planet.com/users/mikikem/anime?page=1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7563976
Gosc
Gość
PostWysłany: 13-06-2012, 13:45   

Witam, szukam anime dla 10cio letniej dziewczynki. Za sobą ma Sakura, Nanoha, Binchou-tan, kinowki od Gibli, Ika musume, Hikaru no Go no i to chyba wszystko.
Jakies propozycje?
Powrót do góry
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-06-2012, 15:07   

Gość napisał/a:
Witam, szukam anime dla 10cio letniej dziewczynki. Za sobą ma Sakura, Nanoha, Binchou-tan, kinowki od Gibli, Ika musume, Hikaru no Go no i to chyba wszystko.

Pierwsze co przyszło mi do głowy to Kizuna Ichigeki - krótka, ale bardzo sympatyczna seria. I może Cencoroll.

W sumie Sakura przypomina mi o seriach telewizyjnych Tsubasa Reservoir Chronicle, które o ile pamiętam były dość niewinne, bo studio nie zdawało sobie wtedy jeszcze sprawy, że ekranizują CLAMPa... Ale TYLKO serie telewizyjne - OAVki są już mroczne i zdecydowanie nie nadają się dla dzieci.

Ewentualnie może jeszcze Fruit Basket, acz lepiej ostrzegę, że dwa ostatnie odcinki mogą być nieco przerażające dla dziecka z powodu transformacji jednego z bohaterów.

W sumie zawsze można też spróbować z jakimś popularnym shounenem czy innym tasiemcem, zwykle dobrze podchodzą dzieciakom.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 13-06-2012, 20:04   

A może od razu polecieć do celu i zabrać się za coś w stylu Yumeiro Patissiere czy Shugo Chara?. Magical DoReMi ? Bardziej dziewczyńskich seriali chyba nie znajdziesz. Młode dziewczyny za główne postaci, magia, duszki i dosyć sporo idealistycznego bełkotu. Na swój sposób urocze. O ile dobrze pamiętam do shugo Chara ma postaci z 4-6 klasy podstawówki i co najlepsze one dorośleją trochę z biegiem odcinków. Chociaż do omówienia wątku Nadeshiko/Nagihiko radził bym się przygotować. DoReMi to chyba jeszcze młodsze dziewuchy, ale z każdym sezonem starsze. Najdoroślejsze wydaje się być Patissiere, przynajmniej postaci są starsze i trochę brzydkiej rywalizacji (ale mało). I tutaj masz już prawdziwy szczeniacki romans, więc może się podobać (odwrócony harem). A z bardziej dziecinnych Floral Magician Mary Bell oraz Akazukin Chacha czyli coś na ksztaut czerwonego kapturka (5-ciolatce się podobało, testowane, chociaż jak miała 7 to wolała Inuyashę i Erin)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Heartbreak Kid Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2012, 06:50   

Anime dla 10 letniej dziewczynki? Princess Tutu. No i można oglądać razem z nią, bo to naprawdę dobre jest.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kon Art Ichiwa Płeć:Mężczyzna
J-rock fanboy

Dołączył: 27 Gru 2006
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 26-06-2012, 19:27   

Witam ponownie;) Mam nietypowe pytanie. Czy istnieje anime obyczajowe, którego głównym wątkiem lub istotnym wątkiem byłaby przemoc w rodzinie?
Z góry dziękuję za pomoc;)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 24 z 113 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 111, 112, 113  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group