FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 111, 112, 113  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie? (v2)
Wersja do druku
Heartbreak Kid Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2012, 13:14   

Coś w stylu Kaijiego. Anime, które trzyma w napięciu i nie pozwala ci przerwać oglądania. Akagiego nie chcę, bo nie mam pojęcia o co tam chodzi. Czy jest coś innego w tym stylu.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gumi Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 31 Mar 2012
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2012, 14:19   

One Outs = Kaiji + baseball.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wewewewe
Gość
PostWysłany: 23-07-2012, 14:49   

a ja szukam coś w rodzaju Kami nomi (oczywiście z tego gatunku):z inteligentnym i oryginalnym protagonistą ,niegłupim humorem,bez haremowania(stada nie wchodzą w rachube) i ogólnie żeby było miało swój klimat(mało jest takich serii wiem ale cóż) i ciekawe oczywiście;ma trzymać przy ekranie, tutaj tanukowa lista bo innej nie mam ;P czekam na jakieś polacanki.I na litość boską bez plaży ,festynu,basenu i innych eventów proszę...xD
Powrót do góry
wewewewe
Gość
PostWysłany: 23-07-2012, 14:55   

wnioskuje o usunięcie wcześniejszego postu; ze względu na moją nie uwage skopiowałem nie to co trzeba.Przepraszam za zaśmiecanie forum, tu właściwy link :lista anime
Powrót do góry
Progeusz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 20 Maj 2012
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2012, 14:57   

Akagi = Kaiji + mahjong
Saki = Akagi + moe lesbians
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-07-2012, 15:11   

Wewewewe, wytłumacz mi jak coś w stylu World Gods Only Knows może nie być haremem? Przecież w tym anime właśnie o to chodzi, rozbity harem i skakanie z kwiatka na kwiatek. Wyobraź sobie co się stanie gdy wszystkie dziewuchy nagle odzyskają pamięć.

Najlepiej sprecyzuj opisowo co z tego tytułu poza bohaterem ma się znaleźć w podobnych. Powiedzmy, że komedia, szkolne życie, romansowanie... i zagadki?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wewewewe
Gość
PostWysłany: 24-07-2012, 00:53   

Nie jest haremem ;) przynajmniej nie w anime.Ma być komedia ,może być szkolna(romansidło jakieś też ale ciekawe jeżeli już - bez melancholii) ale nie musi ważne zeby była oryginalna(bez typowych schematów)i miała inteligentny humor ;nie cyckowaty,parodie też wchodzą w rachube ,do tego brak eventów i ma mieć swój klimat ;) ww
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-07-2012, 02:00   

Czyli praktycznie temat dowolny :P
Co powiesz na Yamato Nadeshiko Shichi Henge jest dosyć nietypowe.
Poza tym ośmielę się wspomnieć o Shugo Chara i Yumeiro Patissiere, które z całą pewnością wypadają poza schematami widzianymi do tej pory. Mimo że to Shoujou to warto zobaczyć, choćby dla Lunatic Charm lub Deth Rbela. Poza tym to twoja lista pokrywa moje typy "odmiennych" komedii, nawet niektóre masz wysoko ocenione. Niestety większość komedii ogólnie jest schematyczna, lub wręcz schemato-wyśmiewcza. Zawsze możesz zobaczyć Ranmę, lub Urusei Yatsura (to drugie jest już kolorowe :P) Dla przypomnienia starych kanonów komedii, gdzie większość schematów dopiero raczkowała.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sebaar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Lip 2012
Skąd: Somewhere in time...
Status: offline
PostWysłany: 28-07-2012, 17:38   

Heartbreak Kid napisał/a:
Coś w stylu Kaijiego. Anime, które trzyma w napięciu i nie pozwala ci przerwać oglądania. Akagiego nie chcę, bo nie mam pojęcia o co tam chodzi. Czy jest coś innego w tym stylu.



Oprócz One Outs, całkiem dobrze trzyma w napięciu także Giant Killing.

_________________
...a poza tym uważam że Toaru Majutsu no Index powinno dostać kolejny sezon.

The goddess of victory is waving her underwear in your faces!
Fritz Josef Bittenfield
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fugun Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Lut 2012
Status: offline
PostWysłany: 28-07-2012, 19:27   

Czy zna ktoś serie w stylu Maison Ikkoku czy Kimagurskie orange road? Będę wdzięczny za pomoc.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 28-07-2012, 20:55   

Fugun napisał/a:
Czy zna ktoś serie w stylu Maison Ikkoku czy Kimagurskie orange road? Będę wdzięczny za pomoc.

To prawie jak szukanie Necronomiconu, bo od dawien dawna takich serii się już nie robi. Z nowszych może w pewnym sensie zbliża się tu Hanasakeru Seishonen. Myślę, że spore szanse ma także Love Hina oraz Honey and Clover. Sam bym jeszcze wyróżnił Ai Monogatari oraz Rumic Theater, bo chociaż to zbiory pojedynczych opowieści, to jednak zachowujące bardzo charakterystyczny dla epoki, w której powstały KOR i Maison Ikkoku nastrój.
Oczywiście, jeśli spodobał ci się styl Rumiko Takashi, to warto sięgnąć po jej doskonałe komedie romantyczne, jakimi są Urusei Yatsura czy Ranma 1/2.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
VastoLords Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 30 Lip 2012
Status: offline
PostWysłany: 30-07-2012, 10:48   Ecchi/romanse dla początkującego :D

Jestem nowy na forum także witam wszystkich , od dawna oglądam zwykłe anime o walkach typu naruto , bleach ale nie dawno zainteresowałem się ecchi dlatego też tutaj mała opinia moja oraz pytanie .

tutaj mała lista ecchi które oglądałem

Nogizaka haruka no himitsu + purezza 8/10 - anime w którym czegoś brakowałem i chyba każdy wie czego

Akane-iro ni Somaru Saka 6/10 - zakończenie i parę wątków było po prostu do dupy

Suzumiya Haruhi no Yuuutsu 1 & 2 9/10 - tutaj to mi akurat cycków zabrakło :D

i ostatni mój faworyt :

High School DxD 11/10 - anime perfekt dla mnie , zaraz zaczynam powtórkę bo jest świetne wszystko co powinno być w ecchi

- cycki , dobra fabuła , romans

I tutaj się kończy moja recenzja i zaczyna pytanie jakie anime ( ecchi ) mi polecacie biorąc pod uwage te tytuły i ich oceny ode mnie , jeśli ktoś byłby wstanie mi podać jakiś interesujący tytuł byłbym bardzo wdzięczny

Rraz pytanie małe co do High School DxD , czy wiecie coś o drugiej seri ? , podobno ma być w tym roku jako nowe odc lub OVA i nie wiem komu wierzyć , oraz czy będzie to kolejna 12 odc seria czy może 30/50 ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misugi Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 30 Lip 2012
Status: offline
PostWysłany: 30-07-2012, 10:53   

VastoLords napisał/a:
High School DxD 11/10 - anime perfekt dla mnie , zaraz zaczynam powtórkę bo jest świetne wszystko co powinno być w ecchi


Dla mnie też wspaniałe anime :D i również czekam na 2 sezon, podobno ma być pod koniec roku.

Co do innych anime, polecam Tobie:

Asobi ni Iku Yo!
Highschool Of The Dead
Kiss x Sis
Shakugan no Shana
Zero no Tsukaima.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 30-07-2012, 11:39   

Scalono do właściwego tematu.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Progeusz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 20 Maj 2012
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 30-07-2012, 17:59   

VastoLords,
Sora no Otoshimono.
Onegai Teacher.
Misugi napisał/a:
Highschool Of The Dead
Kiss x Sis
To też.
Shana zbyt wiele ecchi nie ma, ale ogólnie jest fajna.

Nowa seria DxD najprawdopodobniej znowu będzie miała 12 epów, no i imo więcej by nie wypaliło, to jest idealna długość.

Bardzo chciałbym nadmienić To Love-Ru, ale w tym przypadku lepiej zabrać się za mangę.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 29 z 113 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 111, 112, 113  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group