FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 111, 112, 113  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie? (v2)
Wersja do druku
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-03-2013, 18:53   

Można się było spodziewać ;D
Z ciekawych rzeczy które widziałem przychodzi mi na myśl jeszcze Samurai Champloo, ale to się nie musi każdemu spodobać. Moje prywatne zdanie jest mu jednak przychylne na tyle, by nazwać go dobrym anime.

edit.
A tam odnośnie komedii romantycznych to jesienne Chuunibyou jest godne polecenia. Może bardziej komediowe niż romantyczne i jest to w sumie humor dość specyficzny (a dla naszego kręgu kulturowego temat raczej odległy), ale tytuł jest oryginalny i na tyle przyjemnie się ogląda, że śledziłem go na bieżąco - czego zwykle unikam.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-03-2013, 18:42   

LooQ, a czy to musi być koniecznie nowa seria. Nie widziałeś najprawdopodobniej Ah My Goddes- komedia romantyczna z fajnym bohaterem i boginkami.
Ja bym oczywiście namawiał do zobaczenia Shugo Chary bo choć knypki młode to ich podejscie do romansowania ciekawe. Ikto włazi dziewczynom do łózka "bo są za młode" i ogólnie gra na nerwach księciuniowi. Jeden chłopak jest najlepsza przyjaciółką głównej bohaterki. Fakt cukierkowe i mahou shoujou-shounen. Ale jak Yamato Mai Hime zobaczysz to wszystko serii wybaczysz Nawet zakończenie :P Skip Beata nie masz na liście. A nie szkolny. B nie romans a wręcz przeciwnie. Ale komedia dobra, szkoda ,że nie poszli dalej. Podobnie na liście nie ma Midori-days lub Mahoraby W ogóle masz mało na "m".
Przyznaje trochę pobieżnie przepatrzyłem Twoja listę pod katem ery hd. Ale jak juz pytasz o przeoczenia to gdzie Mahoromatic. gdzie DNA2 i zakończ Zero i jej chowańca. Seria F może nie jest zbyt wybitna z początku, ale za to ma zakończenie serii tv
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LooQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2010
Skąd: Marynino
Status: offline
PostWysłany: 05-03-2013, 20:17   

Dobra, powiedz mi tylko co masz na mysli przez
kokodin napisał/a:
zakończ Zero i jej chowańca. Seria F może nie jest zbyt wybitna z początku, ale za to ma zakończenie serii tv

i w jakiej kolejności oglądać Ah My Goddess!? Bo na tanuki mam 6 wyników.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10310615
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-03-2013, 22:35   

Zero no Tsukaima F ale zazwyczaj gdy piszę z palca wychodzi mi nieistniejący tytuł zero no tsukihime :P A tak poważnie to chowaniec ma tutaj swój sens, Tsukaima>> Familiar>> Chowaniec
http://translate.google.pl/?hl=pl&tab=wT#pl/en/chowaniec
A jak wiadomo angielski tytuł to właśnie Familiar of Zero.

A co do boginki , oglądaj duże boginki chronologicznie, ale nie zdziw się jak zobaczysz reset świata. Poza tym Adventures of Mini Goddess możesz sobie śmiało darować a ovki pojedyncze są już dobrowolne. Jeżeli o mnie chodzi to polecam pierwszą 5 odcinkową ovkę plus filmik prawdopodobnie :P (nie pamiętam abym widział, trzeba nadrobić :}) dla gangu motocyklowych wariatów i później reset świata i dwie serie tv dla tamtejszego rozwoju postaci sióstr (i wątku pewnej matki, ho ho, czarne skrzydełko :]) Dalsze ovki to ochłapki dla fanów mangi niestety
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bodzio Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 10 Mar 2013
Status: offline
PostWysłany: 10-03-2013, 11:50   

Znacie jakieś anime o zerwaniu/po zerwaniu głównego bohatera z dziewczyną?;p Najlepiej komedię, bo chciałbym się pośmiać jakby trochę z siebie :D.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-03-2013, 12:12   

Poza Skip Beat-em nie :P ale tam zemsta idzie od dziewczyny-głównej bohaterki.
Ciekawe co inni powiedzą :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 10-03-2013, 15:54   

Możesz obejrzeć koreańską animacje Break ups.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bodzio Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 10 Mar 2013
Status: offline
PostWysłany: 10-03-2013, 23:55   

Haha, świetna ta animacja :D Widzę, że japończycy jakoś nie ruszyli tego tematu :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 13-03-2013, 19:07   

Wiem, że jesteście znudzeni czytaniem moich postów, ale mam pytanie.

Znajdzie się jakieś anime, seria tv lub seria filmów, w której jest prosta fabuła, kurtyna niewiedzy i dwa podzielone nią światy, ten śliczny codzienny gdzie zwykli ludzie żyją w szczęśliwej niewiedzy i ten mroczny, skorumpowany i bezwzględny, gdzie będzie się dziać większa część fabuły, ale bez zagadek, domysłów i korzeni w mandze do poznania. Chodzi o to by ten szczęśliwy gnojek stoczył się do tego podziemia przez przypadkowe spotkanie czegoś i miał wielkie problemy z powrotem do tego co było a w rezultacie postanowił zniszczyć świat czy coś w tym stylu.
Z tytułów, które widziałem i kwalifikowały się do tego podam z przykład Terra E , Darker than Black, Witch Hunter Robin, Ergo Proxy, częściowo Gurren Lagann.
Mile widziane motywy cyberpunkowe i motyw zemsty za wszelka cenę na konkretnej osobie.

Dethman Wonderland jest na liście rezerwowej. Możecie mnie zaczadzić bądź zniechęcić jeśli chcecie.

I już słyszę głosy, ze powinienem pograć w Starcrafta :] (żart jak by ktoś nie zaczaił)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LooQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2010
Skąd: Marynino
Status: offline
PostWysłany: 15-03-2013, 22:18   

C: The money of soul and possibility control? W pewnym sensie nawet pasuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10310615
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 18-03-2013, 00:29   

Dzięki LooQ coś mi się wydaje, że jednak nie skorzystam. Główne za sprawą No.6, które było dokładnie tym czego szukałem, ale zawiodło mnie na całej linii i chwilowo mam tematu dosyć (nie na tyle aby czegoś wybitnie dobrego nie zobaczyć) ale na "w pewnym sensie" nie mam chwilowo ochoty. Mim,o tego dzięki za chęci i poświęcony czas.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Selv3n Płeć:Mężczyzna
Pride


Dołączył: 08 Lut 2013
Skąd: Dolny S
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2013, 16:01   

Możesz spróbować z Speed Grapher ale nie wiem czy spodoba Ci sie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomasz100
Gość
PostWysłany: 20-03-2013, 08:27   

Witam, szukam serii podobnej do Mondai-Ji-tachi ga Isekai Kara Kuru Sou Desu yo?.
Moja lista anime
Powrót do góry
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-03-2013, 21:55   

Zacznij od tego opisu świata przedstawionego: http://randomc.net/2012/06/30/kyoukai-senjou-no-horizon-retrospective-part-1-the-premise-the-world-episodes-01-06/ , a następnie spróbuj Horizon in the Middle of Nowhere ;-)
Bez tego opisu można się trochę zgubić w początkowych wyjaśnieniach budowy świata.

Poza tym:
Kore wa Zombie desu ka? <- uwaga, drugi sezon jest urwany w połowie wydarzeń w zasadzie (może będzie ciąg dalszy)
Kyousougiga <- krótkie OVA i seria pięciu krótkich OVA.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 22-03-2013, 20:41   

Usycham na brak shounenów przygodowych (po raz kolejny). Potrzebuję czegoś podobnego do One Piece i Hunter x Hunter – przygoda, preferowana podróż, dużo postaci, rozbudowany świat, ZERO romansu (ewentualnie na pięćdziesiątym piątym tle jako element komediowy). Przyjaźń, walka i tym podobne. Jak widać zwykle podobają mi się serie z naiwnym, niefrasobliwym bohaterem, który polega przede wszystkim na swoim instynkcie i każdym swoim ruchem wprawia wszystkich albo w podziw, albo w konsternację. Czy istnieją jeszcze takie serie? W miarę dobre? Długie i przywiązujące do postaci? Potrzebuję nałogu. Nawet nie musi być anime, może być manga, cokolwiek… ._.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 53 z 113 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 111, 112, 113  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group