FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
  Inuyasha: Obstawiamy zakonczenia!
Wersja do druku
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 29-01-2006, 23:17   

EDIT:

Ostatnie odcinki wyszły już ponad rok temu. Więcej nie ma być kręcone...

do posta poniżej:
My bad, odpowiadając, sugerowałem się napisem na pudełku z płytami, który radośnie głosi "Inuyasha 101-169". Tak czy inaczej, wszystko, co miało zostać zanimowane z Inuyashy zostało już wypuszczone. Więcej nie będzie...

_________________
You don't have to thank me. Though, you do have to get me donuts.


Ostatnio zmieniony przez Xeniph dnia 29-01-2006, 23:26, w całości zmieniany 2 razy
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2006, 23:21   

To wiesz chyba o czymś, o czym ja nie wiem, bo według wszystkich źródeł Inuyasha ma 167 odcinków. I nie ma na razie mowy o żadnych nowych kinówkach, OAVkach, a tym bardziej seriach TV.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-01-2006, 11:37   

Czyli dalej można obstawiać...

Ja utrzymuje, że to skończy się tak:

Naraku zabije Inuyashe.
Sessomaru uzna, że jednak kochał brata i postanowi go pomścić.
Będzie go tak mścił nieskutecznie przez lat 50 z chakiem.
Shippo i Kikkyo Wiecznie Żywa będą jedynymi postaciami z drużyny, które przeżyją.
Przeżyje też Kagome, która straci oko i zostanie w epoce feudalnej.
Po 50 latach Kagome odnajdzie nastoletnie wcielenie Kaede i wyjaśni mu, że jej misją jest odnaleźć odłamki klenotu (bo ona sama jest już stara) i skopać Naraku. Do pomocy jej przyzwie dorosłego Shippo i podaruje mu Tetsusaigę.
Shippo i Sessomaru będą mścić Inuyashe wzajemnie przerzucając się odpowiedzialnością za jego śmierć.
W końcu jednak pójdą po rozum do głowy i razem dokopią Naraku.

A tak na serio: może ktoś czytał mangę? Co się tam dalej dzieje?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 30-01-2006, 13:00   

Ja czytam, i właściwie to trudno mi powiedzieć, tak namieszali i w takich odstępach czasowych to ostatnio wychodzi. Naraku likwiduje Moryoumaru czy-jak-mu-tam, tego, co w nim to swoje serce w postaci dziecka schował. Po co to nie wiem, chyba dlatego, że się zbuntował. O właśnie, coś się chyba stało z Hakudoshim, bo go nie ma ostatnio, pewnie go zabił ^^" Kouga dostaje co chwilę swoje kilka minut, a dwie postaci do odstrzelenia (Kikyou i Kohaku) się skumplowały, coś to ma wspólnego z tym, że wola Midoriko, tej co Shikon stworzyła, ma ostatnio coś do powiedzenia na temat poszczególmych fragmentów. A tak to główny bohater spotyka na swojej drodze różnych 2-rozdziałowych wrogów i leveluje siebie i miecz (w dziwny sposób, miecz ma już łuski i coś z ogniem). Reszta drużyny stoi obok, Kagome i Shippou wrzeszczą co i rusz "Inuyasha!" i komentują sytuację, Sango i Miroku dostają jako kwestie różne ochy i achy, po 3 na rozdział (tak, liczyłam XD). Sesshoumaru to ja chyba ostatnio widziałam
Cytat:
po śmierci Kagury (większość wie, ale spoiler poważny XD)
, wkrótce potem Tenseiga nabrała właściwości ofensywnych. I wszystko jest Bardzo Poważne, Dramatyczne i Patetyczne.

Właściwie to jak widać ja to tak raczej pobieżnie przeglądam, bo zepsute już zupełnie, szczególnie ostatnio ^^"

Jak dla mnie będzie jeszcze dalszy ciąg anime. a) pieniądze, b) w tej chwili wydają jakieś coraz dziwniejsze single z image songami - wygląda to tak, jakby chcieli się przypominać fanom i zachować jakąś ciągłość wydań, c) jakiś czas temu podobno wydali zajawkę w postaci przesuwających się po ekranie stron ważniejszych momentów z mangi po zakończeniu TV, czytanych przez seiyuu. No i d) zarówno po zakończeniu TV, jak i przy wydaniu filmu ostatniego były ponoć w miarę oficjalne wspomnienia na temat przyszłych projektów. I jeszcze raz pieniądze, wiedzą, że to im się sprzeda - bo chociaż ludzie powoli odpadają, to i tak to cały czas ma przeogromną rzeszę fanów ^^"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Basiorka_
Gość
PostWysłany: 12-04-2006, 23:37   

Może InuYasha zginie, dusza jego reinkertnuje i odrodzi się w czasach Kagome.
Powrót do góry
Szarodziej Płeć:Mężczyzna
adept magii


Dołączył: 06 Lip 2006
Skąd: wieża z kości słoniowej
Status: offline
PostWysłany: 13-07-2006, 19:39   

Hmmm...
Naraku zginie, ale mocą prawie całego Shikonu (który jest w jego łapkach) zada Inuyashy straszną ranę, której jego naturalne zdolności wykurować nie potrafią. Miroku i Sango wezmą ślub i wyjadą byle dalej od reszty. Shippo i Kagome wspomagani wiedzą sióstr K(Kaede/Kikyo) postanowią znaleźć sposób na uleczenie pieska. Inu, pozbawiony swojej sprawności i ciągle w szoku pourazowym nie będzie mógł wyruszyć z wioski sióstr K. Shikon zostanie sprawiedliwie podzielony:
¼ dla Rin, która stanie się Youkajówną i pobierze się z Seshoumaru, jak trochę podrośnie (nie, nie zapomniałem o Jakenie-nowożeńcy go adoptują)
¼ dla Kagome, która zmieni się tak jak Rin w demona i będzie z Shippo szukać rozwiązania Inu-problemu
¼ dla Kougi, który weźmie ślub z Ayame i będą rządzić Wilczym Szczepem
¼ dla Inuyashy, żeby wspomóc jego proces leczenia (żeby nie cierpiał)

Seshoumaru, na proźbę Tria Miko na Literę K (Kikyo/Kaede/Kagome) wskrzesi Inu Taisho (dla niewtajemniczonych tatusia- Przywódcę Psów), może on coś wie o sposobie wykurowania rany Inu? Potem rzeczony Demoniczny Władca zasiądzie ponownie na swoim wygodnym tronie i zaprosi małżeństwo Sesho-Rin do swojego pałacu

_________________
"Errare humanum est, in errore perservare stultum"

Yeah! Dorobiłem się Avka!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martita Płeć:Kobieta
uparta ślicznotka


Dołączyła: 26 Cze 2006
Skąd: z nicości?
Status: offline
PostWysłany: 14-07-2006, 17:08   

wy sobie normalnie jaja robicie...
Inu w świecie Kagome? czemu nie- w sumie, Inu poszedłby do wojsca. i zostałby poborowymXD
Kikyo umrze.
Kagome? Kagome zda do dobrego liceum...
Miroku: przestanie być zboczonym mnichem, wyzna miłość Sango i weźmie ją za żonę.
Shippo... trudno powiedzieć....

_________________
be a fan...
...love
...and kiss...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 16-07-2006, 15:58   

A nie prościej by było, jakby sie wszyscy pozabijali XD

A co do Inu w swiecie Kagome - eee coś mi zalatuje FY.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group