FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  Kto tworzy wieksy kicz?
Wersja do druku
Ragnarok_666 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Lut 2004
Status: offline
PostWysłany: 06-03-2004, 22:41   

Cytat:
Z jakiejs przyczyny z Japonskich produkcji da sie wiecej wyciagnac i sa bardziej pomyslowe.

przyznasz że to trochę nierealne, żeby to akurat japońskie produkty były w zymś lepszem na bogów przecież to zwyczijni ludzie

Cytat:
Zreszta najwiecej osob wlasnie nim sie zachwycalo.

mi też się podobał (tylko bez skojarzeń), ale jakoś mnie nie powalił, od taki zwyczjny tajemniczy, cichy z lekka mroczny bohater romantyczny:)

_________________
przepraszam wszystkich
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-03-2004, 23:21   

Moim zdaniem nie było ,,spox", bo zaprzeczało całemu wydźwiękowi książki, ba, wręcz go przeinaczało...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Ragnarok_666 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Lut 2004
Status: offline
PostWysłany: 06-03-2004, 23:31   

owszem zmieniło go, ale jeśli rozbartuje film jako oddzielne dzieło (nie ekranizacje) to był fajne,
a jeśli jako samą ekranizacje to tak żle nie było :)
BTW nie pamiętam zakończenie ksiązki, ale film chyba kończy się tym że zwierzęta widzą w świniach ludzi i potem wparowują do tej budy (chyba że nie mam całego na kasecie), jak było w ksiązcze ? czytałem, ale chyba nie pamiętam, bo jakby mnie ktoś zapytał to powiedziałbym że nie było tylko sceny wparowania żwirząt

[edit=Avellana] Czytam te posty i czytam... I bardzo proszę, żebyś jednak większą uwagę zwracał na formę. Liczba literówek i błędów ortograficznych poważnie utrudnia czytanie. Może spróbuj pisać MNIEJ postów, ale za to czytać je i poprawiać przed wysłaniem? Zwłaszcza, że nie tylko mnie to razi.

dobra, dobra

_________________
przepraszam wszystkich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegis Black Priest Płeć:Mężczyzna
Szary Wędrowiec


Dołączył: 04 Lut 2003
Skąd: z swoich opowiadań...
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2004, 09:35   

Hmm czytałem książkę jakieś 4 miesiące temu i z tego ca pamiętam nie było tam nic o wparowaniu zwierząt.
Było tylko że ludzie gratulowali świnią za to że ich zwierzęta najwięcej pracują przy najgorszych warunkach i że zwierzęta patrzące przez okno nie mogli już odróżnić świni od człowieka.
Tylko tyle pamiętam...
zresztą... Ragnarok twój obrazek ciągle mi tą scene przypomina...
<Bez obrazy... to tylko moje lużne skojażenia>

_________________
Wróciłem, nie cieszycie się? :]

"Do not fear in the face of your enemies, speak the truth always, even if it leads to your death, save helpless and do no wrong..."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3314312
Ragnarok_666 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Lut 2004
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2004, 11:59   

Cytat:
Hmm czytałem książkę jakieś 4 miesiące temu i z tego ca pamiętam nie było tam nic o wparowaniu zwierząt.

napisałem że "wparowanie" jest w filmie
pamiętam takie książkowe zakończenie jakie napisałeś

_________________
przepraszam wszystkich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KArolCIA Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Lip 2003
Skąd: stamtąd, gdzie diabeł mówi dobranoc
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2004, 13:02   

Zegis Black Priest napisał/a:
Hmm czytałem książkę jakieś 4 miesiące temu i z tego ca pamiętam nie było tam nic o wparowaniu zwierząt.
Było tylko że ludzie gratulowali świnią za to że ich zwierzęta najwięcej pracują przy najgorszych warunkach i że zwierzęta patrzące przez okno nie mogli już odróżnić świni od człowieka.
Tylko tyle pamiętam...


Chodzi Ci zapewne o ten fragment:

Cytat:
"(...) Nie było już żadnych wątpliwości, co zmieniło się w ryjach świń. Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię, to na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim."


tiaa... av Ragna też mi się kojarzy z tą książką.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ragnarok_666 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Lut 2004
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2004, 13:25   

bo mój av jest z filmu "folwark zwierzęcy " :D

_________________
przepraszam wszystkich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alira14 Płeć:Kobieta
Wielkie Prych


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Draminion gdzie normalnym wstęp wzbroniony!;)
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 15-03-2004, 19:18   

Ja lubię wszystkie komiksy. Do amerykańskich mam sentyment. Jak jeszcze nie umiałam czytać, brat mi czytał "Spidermana", "Punishera", "Batmana" i "Supermana (jego lubiłam najmniej)", "Garfielda", "Fistaszki "(mamy jeden tomik po angielsku- można powiedzieć, że Fistaszki jako pierwsze nauczyły mnie angielskiego^^''') i wiele innych. To na nich sama uczyłam się czytać. Kiedy mój brat wszystkie wywalił albo dał kolegom w prezencie, udało mi się 2 czy 3 uratować. 1 leży u mnie na honorowym miejscu, bo znajduje się w nim mój ulubiony super bohater (Spiderman^^''') a pozostałe 2 muszę poszukać, bo nie pamiętam gdzie schowałam==. Zgoda, może za bardzo roi się od super bohaterów, ale wiecie jaką dziecko ma radochę oglądając? Wielu z bohaterów, nawiązuje do mitologii, a nawet do literatury (mi King Pin kojarzy się z Balladyną trochę. Szedł po trupach by zostać szefem światka przestępczego, zabił nawet własnego ojca- a Balladyna? Szła po trupach do celu, zabiła nawet własną matkę.). Dziecko tylko ogląda, analizuje i zapisuje co jej to przypomina. Silver Surfer- "Odyseusz", wiele czerpie z greckiego dramatu i wiary w fatum. Kiedyś jako pracę magisterską napiszę "Komiksu Amerykańskie a nasza kultura". Czasami Spiderman przypomina mi historię o królu Edypie O_o. Jeśli ktoś chce wiedzieć czemu, niech sie zapyta na gg. Za dużo do tłumaczenia. Chociaż są komiksy i superbohaterowie od których mnie odrzuca, np. Fantastyczna Czwórka XP.
A mangi? Lubię je, dzięki nim zaczęłam sięgać do japońskich legend i literatury. Polecam "Opowieść o upiorach z lampą w kształcie piwonii" fanom samurajów. Pozatym wiele rzeczy opisanych w mandze, trafia do mojego serca. A jeśli chodzi o Sailor Moon... Mówicie o anime czy mandze? Bo mangę będę bronićXD.

_________________
"Lepszy jest brak weny niż bycie Chuckiem Austenem"


Daria - Czy kiedykolwiek nasz wygląd nie wpływa na to jak nas oceniają?
Jane - Kiedy oddajesz organy do przeszczepu, no chyba, że to oczy

Daria, 2x06 -"Monster"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3270122
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group