FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
  Wasza ulubiona i najmniej lubiana postać
Wersja do druku
Dzik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Mar 2003
Status: offline
PostWysłany: 18-03-2003, 13:37   

Smoki w Slayersach są wyjątkowo ukazane w złym świetle. Można odnieść wrażenie, że są tacy jak nasi politycy :) a jedynymi wyjątkami są Filia i Valgaav. Val jest tu pewnego rodzaju Hamletem :wink: Ale do czorta :twisted: niech mnie upolują jeśli Amelia nie jest najsłodszą postacią żeńską :) (wg mnie hehe) Idę w bory.

_________________
Nie ma geniuszu bez ziarna szaleństwa.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 18-03-2003, 13:54   

MrBat napisał/a:
A tak przy okazji czy w Slayersach pojawiają się orkowie ?
Wiem że w nowelkach pojawiają się gobliny, ale o orkach nic nie słyszałem...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
^Vicious^


Dołączył: 30 Sie 2002
Skąd: himitsu...
Status: offline
PostWysłany: 18-03-2003, 19:17   

Serika napisał/a:
Zela uwielbialam na początku, ale potem zrobił sie taki... jakby tu powiedzieć... nudny? ^^" Jest słodki, ale za mało dynamiczny!


No wlasnie... :( Czemu po pierwszej serii, gdzie Zel byl strasznie ciekawa, dynamiczna postacia... i twardzielem ^_^ w nexcie... a w try juz totalnie zrobili z niego jakiegos takiego... smerfa marzyciela :p
Pamietacie go z pierwszego odcinka Try? Co za wydelikacony facio. W pierwszej serii byl po prostu twardym wojownikiem, zamknietym w sobie, a pozniej zrobli z niego jakiegos... takiego miekkiego facia, juz mi brakuje slow :p
Jeszcze na poczatku next, kiedy chcial zabic Line, zeby wykonac rozkas ojca Martiny i zdobyc ksiege Xoany (nie wiem czy to sie tak pisze... :p), to byl soba ^_^, a pozniej... ble...
Ale i tak go lubie ^_^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 18-03-2003, 19:24   

Popieram, Dzik, popieram! Amelia to jest naj naj naj itp. :P Ja nie wiem, czemu w necie jest tyle antysite'ów o niej :(

A tak przy okazji - czy to tylko ja się tak zżyłam ze wszystkimi bohaterami, że kiedy widzę coś lub słyszę, co tylko może się kojarzyć z którymkolwiek z nich nie moge się powstrzymac od uśmieszku sympatii? Kidy na przykład widzę stronkę o M&A z któryms z nich na logu, oglądam Gwiezdne Wojny (o miecze mi chodzi :P) albo siedze w sali do chemii, gdzie nad tablicą symbole pierwiastków malowniczo składają się na "Lina"? Gdy na angolu babka gada o "inwersji"? Czy tylko ja mam takie skojarzenia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Siri

Dołączył: 19 Mar 2003
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2003, 09:50   

Hm... musze powiedzieć że zdecydownie najbardziej... Zelgadiss ^^
A przynajmniej z tego co do teraz widziałam (tak, przyznaję się, nie widziałam do tej pory Slayersów, nie bijcie =P) bo... zrobili(dla mnie zrobią) z niego marzyciela? Nieee... To niemożliwe, nie mogli mi rozwalić mojej ukochanej postaci... ;_;
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dawar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-03-2003, 10:27   bez nazwy.txt

Ja tam najbardziej lubię Gourry'ego ^_^ i wcale nie mam nic z muzgiem... kochany aniołek -_-' a najmniej no może zanim to powiem ide poszukać mojego bejsbola ^_^ nie będziecie atakować bezbronnej smoczycy... gdzież on się podział... o kominiara przyda się... gdzież jest ten kij... kurna brat poszedł na mecz eeeeeeehhhhhhh.... no dobra naj mniej lubię Zela... jeśli chodzi o pierwszą serję to był bardzo lubianą przezemnie pstacią ale potem się zrobiła taki nijaki... dla mnie czar pierwszej serji nie wystarcza... lubię też Xellosa ale o już powszechnie spotykane... a żeńskich postaci to eeeeeekkkkkkkhhhhmmmmmm nie wiem Amelia to taka fajowa niezdarka... Lina jest za bardzo narwana... Sylphiel nie lubię... niech się odczepi od MOJEGO Gourry'iego gdzież jest ten bejsbol zara jej przyłoże seseeses... rzartuje... Martina (czy jakkolwiek się to pisało) mnie wnerwia... Filia jest the best w końcu to smok jak ja... ale jakiś taki za bardzo ułożony smoki powinny być straszne, mroczne i tajemnicze...
Powrót do góry
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-03-2003, 16:33   

Ya najbarzdiej lubie REZA ogolnie za caloksztalt swoich arkanów magi i spokojnie moge stwierdzić zre w niektórych momentach był lepszy niż lina<no ale Gigusia nie umiał>
na drugim jest Goury za swoje myślenie ^_^ i machanie mieczem
na koncu jeeeest...
VALGAVVV!!! wqrza mnie ta jego chenc zemsty qrwa

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dąbi Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Lip 2002
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2003, 18:08   

Nie będę originalny i ja wybieram Zelgadissa. Co prawda racją jest to że najlepszy Zel to ten z serii pierwszej. W Nexcie nie mówiąc już o Try Slayers całkowicie niemalże skupia się na głownej bohaterce a reszta postaci niestety robi coraz cześciej za tło.
Lubię również Xellosa ale mniej.
Generalnie nie przepadam za postaciami przepakowanymi a do takich zalicza się i Lina i Xellos. Choć według mnie i z jedną i z druga Zel miałby szanse to tutaj w jego przypadku widoczna jest lepiej równowaga.
Lubię też Amelię choć czasami mnie drażni oraz Filię. Do reszty bohaterów jestem nastawiony neutralnie
Najbardziej nie lubię ...
Phibrizzo specjalnej troski dzieciak którego mamusia zamykała w szafie za złe oceny i teraz się mści niewiadomo na czym. <- luźne skojarzenie

Philionela <- po prostu

Martiny <- przypomina mi jakiegoś pokemona

Patriarchy <- taki smoczy Leszek Miller 0____o

_________________
Ludzie i narody będą działać racjonalnie, kiedy wyczerpią wszystkie inne możliwości. ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1344698
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-03-2003, 18:12   

Xeniph napisał/a:
MrBat napisał/a:
A tak przy okazji czy w Slayersach pojawiają się orkowie ?
Wiem że w nowelkach pojawiają się gobliny, ale o orkach nic nie słyszałem...


Orkowie pojawiaja sie w jednej z OAV-ek (bodajrze Jefrey Knighood), a przynajmniej tak sie to nazywa po angielsku.

Najbardziej lubie Zela, Lina i Xellossa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Sore Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Mar 2003
Skąd: też zarąbista żółta planetka^^
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2003, 18:23   

Ech, ulubiona postać... jak miło o tym porozmawiać^^. Moją ulubioną postacią jest oczywiście Xelloss! Pragne także zwrócić na coś osobliwego- większość z nam. fanów LUBI Xellossa. LUBI tego drania, szantażyse, potwora i samoluba ( teraz Xelloss zadławia się herbatą) a to dlatego, że MY ludzie , lubimy zimnych drani ( teraz przekopyrtnął się ze śmiechu)! Xelloss jest jedną z najlepszych postaci, bo nawet fani nie wiedzą czy wierzyć mu czy nie!!! Poza tym ... eee... co by tu jeszcze... ŚWIETNIE WYGLĄDA W OBCISŁYCH SPODENKACH!! ( Xelloss wyrzuca kompuer przez okno^^).

A kogo nie lubić... ... ... ja tam wszystkich lubię, prawda Xelciu...^^ Xelloss, gdzie się podziałeś??!?!?!

_________________
sore wa himitsu desu^^

Wiecej fanfików z Zelem i Amelią!^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2003, 18:27   

No! Ja tam też wszystkich kocham! Nawet taka rybę czy tam człowieka![/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
MrBat Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2003, 19:04   

No właśnie Gaouri też był w porządku... (z drugiej strony jak taki mózg mógł tak szybko myśleć w czsie walki ? :) ) Nie wiem jak można wszystkich kochać ? ;) Przecież to chyba niemożliwe... Rozumiem żeby kochać niektórych a reszte neutralizować... ;) I dlaczego nie ma orków w serii TV (cieszyłbym się nawet akby były w roli mięsa armatniego '''^^...) A Ameli + Philionel to według śmieszne powiązanie... :)

_________________
"- Postanowiłem zająć się czymś porzyteczniejszym dla ludzkości.
- Czym pastorze ?
- Rozszczepianiem atomów."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gola_s Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Lut 2003
Skąd: Earth > Urzędów
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2003, 11:49   

Najfajniejszą postacią jest... LINA
+ Gorry Gabriev, ale on już jest kompletnym bezmuzgiem i jak MrBat mógł napisać że Gorry myślał :?: :lol: Przecież każdy wie że on jest bezmuzgiem :!: :D :D :D

NIe lubię jedynie taj głupiej smoczycy której imienia nigfy nie mogłem zapamiętać (Philionel czy akoś tak -ojciec Ameli- także jest kretyn :!: )

_________________
milosc... tak a zalamanie jescze gorsze... juz 2 razy w ciagu roku... ale sie nie poddam i dalej przez zycie bede parl do przodu...

Zapraszam na: www.fantasy-center.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4917516
Dąbi Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Lip 2002
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2003, 13:07   

Cytat:
NIe lubię jedynie taj głupiej smoczycy której imienia nigfy nie mogłem zapamiętać


Nie rozumiem czemu dla mnie Filia jest momentami lepsza od Xellosa.
Ja ją tam lubię tym bardziej ze w jakimś takim teście jakim bylbym bohaterem to wyszło mi że byłbym Filią 0___o

_________________
Ludzie i narody będą działać racjonalnie, kiedy wyczerpią wszystkie inne możliwości. ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1344698
MrBat Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2003, 16:03   

Gola_s mogłem sie mylić on może walczy nie myśląc (instynktownie) no ale w końcu czasem musiał myśleć (wiem ze to trudno wyobrazić sobie...) jak robił "różne ataki z Liną" ;)

_________________
"- Postanowiłem zająć się czymś porzyteczniejszym dla ludzkości.
- Czym pastorze ?
- Rozszczepianiem atomów."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 13 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group