FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Tsubasa Chronicle: lament Fei Wong Reeda
Wersja do druku
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 14-08-2006, 13:07   Tsubasa Chronicle: lament Fei Wong Reeda

Fei Wang Reed napisał/a:
Chcę żeby ktoś wreszcie przyniósł mi pilota! Mam tylko Syaoran TV od miesięcy...

Ja od tego już wariuję... odkąd upuściłem pilota, który zaginął w czeluści za kanapą tych parę miesięcy temu, mój telewizor zaciął się na Syaoran TV i nie mogę nawet podnieść się żeby to diabelstwo wyłączyć.

Próbowałem już chyba wszystkiego... Najpierw chciałem zrobić nowego pilota za pomocą mocy księżniczki Sakury, ale ten plan skończył się katastrofą. Potem wydawało mi się, że najlepiej będzie uzbroić się w cierpliwość i pozwolić Syaoranowi pozbierać jej pierze, ale oglądanie tego okazało się niezbyt wciągające. Próbowałem nawet wysyłania wiernych siepaczy by rzecz urozmaicić - nic z tego... ja chcę EuroSport! Ja chcę oglądać rośnięcie mchu na Animal Planet!

A, jeszcze jedno... kim u licha jest ta czarnula co mi się po pokoju kręci? Wydawało mi się że to miała być jakaś... ehem... "osobista asystentka", ale ktoś kto odmawia zabrania mnie do łazienki (nie wspominając o wyłączeniu tego piekielnego telewizora), nie zasługuje na ten tytuł. Tak wogóle, to ja nawet nie wiem jak ona się nazywa!? Proszę, błagam, jeśli ktoś to czyta - musicie mi pomóc... Nie wiem ile jeszcze zdołam znosić ten koszmar...

Fei Wa@...o


Tu list się kończy rozmazanym podpisem i śladami łez...
Biedaczysko o.O

fei_wang_reed.jpg
Plik ściągnięto 8792 raz(y) 16,76 KB


_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 08-01-2007, 21:13   

Heheh, dobre porównanie. Trzeba dodać "A gdy rzecz sie zaczeła rozkrecac, to ta wredna Wiedźma odłączyła kablówke! I teraz sobie już nic nie obejrze." :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group