FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  [Poniekąd OFFT] Od jak dawna piszecie?
Wersja do druku
Crys Płeć:Kobieta


Dołączyła: 09 Lut 2009
Skąd: Krk mostly
Status: offline
PostWysłany: 12-03-2009, 16:48   

To i ja się wepchnę, a jakże, tym bardziej, że gdzieś o moim "pisarstwie" już wspominałam.
Zaczęło się w podstawówce, ale od pisania opowiadań o smokach (ta miłość do smoków trwa nadal). Pierwsze było o smoku, który się wykluł z jajka, które wypadło z ogromneeego lustra, które się znajdowało w moim domu. Czyli wyszłam od rzeczy istniejących do smoka, który żywił się żelkami i białą czekoladą (czasem wcinał owcę).
Poootem zakochałam się w Pilocie Pirxie. I sobie wyobrażałam, że też jestem pilotką i pisałam...

Potem pojawił między 6tą klasą podst. a 1szą gimnazjum miks - Tolkien, Dragon Ball i Sapkowski i Rowling z Harrym Potterem. Nieśmiało przyznałam się koleżance, że mam w głowie swój świat hpowy, a ona pokazała mi swoje ff'y osadzone w świecie DB.
I tak pooooszło. 650 stron a5 osadzonych w świecie DB, które były czytane tylko przez ową koleżankę. Marysuowatość jest tak porażająca, że za każdym razem jak do tego wracam to wyję ze śmiechu.

Potem Slayersi, potem Gundam Wing a potem już zaczęłam kreować swoje światy, głównie ESPerowskie :D Ale nikt już tego nie czyta. Z rzadka jedno opowiadanko komuś pokażę. No bo niestety nie umiem pisać ;)

Oczywiście zawsze wymyślałam nowych bohaterów, którzy spotykali się ze starymi, a nie operowałam tylko i wyłącznie na starych :)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shlizer Płeć:Mężczyzna
prawie jak admin =p


Dołączył: 09 Mar 2009
Skąd: wziąć na piwo? =p
Status: offline
PostWysłany: 12-03-2009, 17:18   

Ja z kolei piszę od kilku lat (początek liceum, czyli ze 4 lata już będą)..
Dorobek jest całkiem spory ilościowo, ale ponieważ nie czuję, żeby to było godne rozpowszechnieniu to niewiele osób widziało moje wypociny.. =)

Co piszę? Różne rzeczy - od własnych tłumaczeń piosenek, poprzez wiersze, felietony, czy też opowiadania..

Ostatnio obmyśliłem nowy zarys fabuły kolejnego opowiadania i być może jak się sprężę to napiszę i zamieszczę.. o ile stwierdzę, że warto.. =p

EDIT: Byłbym zapomniał.. kiedyś też prowadziłem serwis o M&A, w którym wraz ze znajomymi zamieszczaliśmy swoje recenzje.. ponadto swego czasu byłem współpracownikiem Action Mag Książki z CD-Action i można znaleźć tam moje prace.. do tego czasem owe recki autoryzowałem do umieszczania na stronach WWW (kilku webmasterów się do mnie zgłaszało)..
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
nie+mam+i+mieć+nie+będę
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group