FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  To co ważne (Bleach ff)
Wersja do druku
machiavelli Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 24 Wrz 2013
Skąd: Wawa
Status: offline
PostWysłany: 24-09-2013, 09:40   

Z tego co rozumiem dopiero teraz będzie zaczynać się historia z mangi?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SerielDrake Płeć:Kobieta
Seriel


Dołączyła: 09 Wrz 2013
Skąd: Największa wieś w kraju
Status: offline
PostWysłany: 24-09-2013, 11:32   

Zgadza się. Chciałam lepiej wpleść moją OC w świat Kubo, a żeby było to realne potrzeba na to czasu.

Chciałam też powiedzieć, że pomimo iż mam już napisanych wiele kolejnych rozdziałów, to raczej nie będę ich tu wstawiać. Wiadomo, że każde forum ma swoje zasady i szanuję to, ale zmienianie każdej "kobiety lekkich obyczajów" na "do diabła", czy inne przekleństwo znudziło mnie. Dlatego daję poniżej link do mojego profilu na fanfiction, tam jest reszta.

Link
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-09-2013, 21:03   

SerielDrake napisał/a:
Wiadomo, że każde forum ma swoje zasady i szanuję to, ale zmienianie każdej "kobiety lekkich obyczajów" na "do diabła", czy inne przekleństwo znudziło mnie.

Jest to automatyczny skrypt działający na forum, który był wprowadzany z myślą o ludziach którym pewne sformułowania wymykały się w trakcie dyskusji. Dział literacki nigdy nie był przesadnie uczęszczany, więc problem zamiany słów nie był szczególnie nagminny i jak ktoś potrzebował go ominąć to po prostu linkował opowiadanie z innego miejsca.

Swoją drogą nie bardzo rozumiem po co wklejać tutaj jeszcze raz rozdziały i to na dodatek po jednym skoro jest ich aż tyle, zamiast od razu dać ten link do fanfiction, ale to nie moja sprawa.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group