FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
  Sylwester z rodzicami oglądającymi Tv
Wersja do druku
Black_Geisha Płeć:Kobieta
Black Yuki


Dołączyła: 03 Wrz 2005
Skąd: hm....jak by to nazwać....nicość?
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2005, 13:40   Sylwester z rodzicami oglądającymi Tv

CO roku (od 3 lat) jeździłam na sylwestra do mojej siostry ciotecznej,lecz w tym roku zostaję w domu.Jak zwykle będę strasznie się nudzić gdyż to święto prawie nie istnieje w moim domu....No bo każdy ma jakąś tradycję z oczekiwaniem na północ a moi rodzice siedzą przed telewizorem...No a komputer też mam zajęty przez moją siostrę,więc nawet rozmawiać na GG nie mogę....Heh,czy ktoś mógłby mi poradzić co można wtedy robić?BO nawet rodziców nie pytałam czy mogę przyjechać na sylwerstra forumowego,bo pewnie i tak by się mama nie zgodziła bo:
a)"Jesteś za młoda"
b)"Nie mamy pieniędzy"
c)"A z kim tam jedziesz?Tata cię nie zawiezie..."
No i to b) chyba jest u mnie głównym powodem.No jak się nie ma kasy bo tata nie pracuje to jest ciężko.A moja siostra jeszcvze ma jakieś wycieczki na studiach które kosztują 500 zł.....ale ona to sobie może jechać a ja nigdzie gdzie bym chciała...No jade na zieloną szkołe do Wiednia na 5 dni,nocujemy w Bratysławie itp.ale ona zawsze dostaje to co najlepsze (nawet nie chce żebym szła do gimnazuj plastycznego bo mówi że talentu nie mam ~(ha! i to mówi ta która zdała na studia za drugim razem)).Heh...

_________________
Moje bazgroły:
www.blackgeisha.deviantart.com

Liście lubią spadać,
Dlaczego?Może poprostu spadają,
Bo kochają ziemię....
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1236952
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 19-12-2005, 15:41   

Nie przejmuj się, trzy lata temu też siedziałam w domu sama. Fakt, że przed komputerem, ale że nikogo nie było na sieci, to wiele to nie zmieniało. Nie powiem, żeby to było szczególnie przyjemne uczucie... Ale na Twoim miejscu spróbowałabym ściągnąć do siebie chociaż jakąś kolezankę, zawsze to raźniej z kimś w swoim wieku :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-12-2005, 16:24   

Black_Geisha, ja bym sie tam rodzicow spytala......... bo tyle ludzi jedzie ze by sie bylo z kim zabrac.

natomiast mozna sobie ksiazke poczytac.
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 19-12-2005, 19:09   

Ja osobiście przez długie lata w Sylwestra rozkładałam się na podłodze (jeszcze wysprzątanej po świętach...) i układałam puzzle cały wieczór. Jak dla mnie - świetna sprawa, ale pewnie nie dla każdego ^^"

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2005, 19:50   

A ja jeszcze 4, może 5 lat temu zrzucałam z takiej wielkiej półki wszystkie książki, brałam lampki choinkowe i bombki wyglądające jak kule dyskotekowe i przyczepiałam taśmą. Następnie wyciągałam zabawki wszelakie, stroiłam w co się da, a tym, co włosy posiadały (lalki, koniki...) robiłam fikuśne fryzury. Zazwyczaj nie zdążyłam nawet wprowadzić ich wszystkich na bal w odpowiednim roku. Też świetna sprawa była ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Black_Geisha Płeć:Kobieta
Black Yuki


Dołączyła: 03 Wrz 2005
Skąd: hm....jak by to nazwać....nicość?
Status: offline
PostWysłany: 20-12-2005, 17:33   

Co do koleżankek i tańca to porostu,tańczyć nienawidzę,a wszystkie koleżanki jadą gdzieś _^_.Zresztą wiem że jedzie dużo osób ale kto by mieszkający w łodzi mógł się ze mną skontaktować i zapewnić mi transport to może...bym pojechała ^^.A co do książek to mimo iż biblioteke mogłabym założyć (mówię serio) to wszystkie książki które mnie ciekawiły przeczytałam przynajmniej 3 razy..

_________________
Moje bazgroły:
www.blackgeisha.deviantart.com

Liście lubią spadać,
Dlaczego?Może poprostu spadają,
Bo kochają ziemię....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1236952
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-12-2005, 17:49   

Black_Geisha, no nie moja droga......... na swiecie jest naprawde duzo wiecej ksiazek niz te co ty przeczytalas. ja mam za plecami kilkadziesiat tysiecy i nadal nie powiem ze przeczytalam "wszystko co mnie interesowalo"
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 20-12-2005, 18:13   

Kobieto inteligentna! A czemuś ty Irin nie pytała, hę?? Przecież ona jedzie po pierwsze ze mną, po drugie z IKą, po trzecie z rodzicem - a mnie i Irin znasz!

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
slocik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Lis 2005
Skąd: stad
Status: offline
PostWysłany: 20-12-2005, 18:20   

Serika napisał/a:
Nie przejmuj się, trzy lata temu też siedziałam w domu sama.


Mai_chan napisał/a:
Ja osobiście przez długie lata w Sylwestra rozkładałam się na podłodze (jeszcze wysprzątanej po świętach...) i układałam puzzle cały wieczór.

To nawet smieszne nie jest, takei gadanei jest po prostu zalosne. Nie macie ja zachecac do siedzenia w domu tylko zachecic do wyjscia gdzies. Ja nawet jak bylem maly to costam z znajomymi porobilem lub z rodzicami, moze i nie do puzna w nocy, ale jednak jakies cos bylo.
geisha, cholera jasna wyciagnij jakeis kolezanki gdzies, albo do domu zapros. Nikt nei mowi ze masz sie szlajac gdzies do rana. A na wspolne spedzanie czasu wcale fortuny nie trzeba ...
Masz jeszcze duzo czasu ( ja nei mam zadnych planow ale wiem ze bede mial dziesiatki mozliwosci jak co roku, i i tak nei bede sie w stanei zdecydowac ), zabierz sie z kims, wyjazd z maista to beznadziejny pomysl jesli nikogo tam nie znasz. Jak by malo osob obok ciebie mieszkalo ... W szkole tak samo, masz duzo osob i znjomych zeby sie z kims wkrecic, watpie by kazde z nich gdziesz wyjerzadzalo ...
I cholera nie namawiajcei jej do siedzenia w domu, czytac mozna co dzien a sylwek raz do roku jest ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3943710
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 20-12-2005, 21:38   

Jasne... Ja się tak raz dałam namówić, na sylwestra do mojego dobrego kumpla, wydawałoby się inteligentnego faceta. 'No przyjdź, ile masz lat, nie będziesz w domu siedzieć'. Skończyło się na tym, że całe towarzystwo oprócz mnie było pijane, a ja przez pół nocy w kuchni robiłam im kawę (jestem za dobra, nie mogę pozwolić pijanemu człowiekowi na obsługę czajnika z wrzątkiem... Chociaż pod koniec naprawdę miałam ochotę).

Nie mówię 'siedź w domu, bo nie ma sensu nigdzie iść', tylko naprawdę nie ma co się gdzieś wybierać na siłę na imprezę, tylko dlatego, że się nie chce w domu siedzieć.

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 20-12-2005, 22:42   


ZMIENIONY
Szanowni Panowie slocik i Keii, a zwłaszcza Keii. Przyszłościowo.

Proszę natychmiast sie uspokoić i przestać się chwytać nawzajem za słówka. Jeśli Szanowni Panowie pragną kontunować swoją pogawędkę TUTAJ, to niech sie liczą z możliwością otrzymania malutkiego, czerwonego kwadracika w profilu. Dlatego też, jeśli zamierzaja Panowie dalej wypowiadac się w tym temacie, sugeruję albo zmianę tonu wypowiedzi, bądź też przenieśc się na PM - jeśli chcą Panowie sobie poodgryzać nawzajem głowki.

Post Pana Keii'ego zostaje skasowany.
Kolejne nie na temat (czyjekolwiek) polecą także z szybkościa Warp 9.
Miłego dnia.



Ostatnio zmieniony przez IKa dnia 20-12-2005, 23:20, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
slocik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Lis 2005
Skąd: stad
Status: offline
PostWysłany: 20-12-2005, 23:02   

kogo ja lapie za slowka ? przeciez ja zadnej rozmowy z keii nie prowadzilem, nawet jej/ jego posta nei widzilem na oczy....
ika nie wmawiaj mi czegos czego nie mowile, bo widze ze to ty masz jakies urazy do mnie z innych tematow skoro wyskakujesz z jakimis niezaistanialymi zdarzeniami. Moj post jest do tematu, mowilem zeby nie namawia do siedzenia w domu na sylwestra bo w ten dzien bezsensu ... wiec nei wiem w czym problem ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3943710
Black_Geisha Płeć:Kobieta
Black Yuki


Dołączyła: 03 Wrz 2005
Skąd: hm....jak by to nazwać....nicość?
Status: offline
PostWysłany: 20-12-2005, 23:25   

Nie ma się o co kłócić moi drodzy,naprawdę ^^.A co do koleżanek...To jak wspominałam wcześniej wszyscy wyjeżdżają,więc proszę uważniej czytać posty ^^'.Dziękuję Ci IKa za przywrócenie porządku.

_________________
Moje bazgroły:
www.blackgeisha.deviantart.com

Liście lubią spadać,
Dlaczego?Może poprostu spadają,
Bo kochają ziemię....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1236952
slocik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Lis 2005
Skąd: stad
Status: offline
PostWysłany: 20-12-2005, 23:26   

To zabierz sie z kolega gdzies :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3943710
Kielon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2005
Skąd: Warszawa/Kielce
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-12-2005, 23:30   

Bianca napisał/a:
Black_Geisha, ja bym sie tam rodzicow spytala......... bo tyle ludzi jedzie ze by sie bylo z kim zabrac.


Zgadzam się. Nigdy się nie dowiesz dopóki nie spróbujesz.

_________________
To co kochamy mówi nam jakimi jestesmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7345867
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group