FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  niech ktos zatrzyma swiat, ja wysiadam.......
Wersja do druku
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-12-2005, 12:07   niech ktos zatrzyma swiat, ja wysiadam.......

przeczytalam sobie takie cos: http://serwisy.gazeta.pl/swiat/1,34174,3084741.html ..... no i mam pytanie. czy powiedzenie ze obrady do zjazdu beda 29 to jest dyskryminowanie mnie i totema bo pracujemy? o, albo lepiej, czy powiedzenie ze zjazd jest w warszawie jest dyskryminowaniem tych wszystkich ktorzy pochadza z innych miast? a jak ide i widze jakiegos grajka i mu dam zlotowke to dyskryminuje te setki innych ktorym nie dam?
Przejdź na dół
Raul Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 27-12-2005, 13:54   

Problem w tym ze jak chcesz psa uderzyc to kij znajdziesz :) Nie przejmuj sie takimi pierdolami.

_________________
“Why is it," he said, one time, at the subway entrance, "I feel I've known you so many years?"
"Because I like you," she said, "and I don't want anything from you.”
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 27-12-2005, 14:27   

Cytat:
Zupa, którą rozdaje we Francji prawicowa organizacja, zawiera wieprzowinę. Zdaniem przeciwników akcji to skandal, bo nie mogą jej jeść muzułmanie


... Trzeba zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową. Niecierpliwie czekam, aż wojsko polskie wkroczy do Francji z misją stabilizcyjną, a polskie koncerny dostaną przetargi na odbudowę Paryża;>.

Oczywiście akcję zorganizowała ichnia MW, mimo wszystko bez żartów, kto to widział, by głodujący robił fanaberie i wybrzydzał. Brakuje tylko, by smakowali zupy przed posiłkiem i, jeśli wyczują smak wieprzowiny, wypluwali ofiarodawcy w twarz. Francuzom odwala równo.

_________________
I can survive in the vacuum of Space


Ostatnio zmieniony przez Ysengrinn dnia 27-12-2005, 17:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Kielon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2005
Skąd: Warszawa/Kielce
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-12-2005, 17:12   

Bianca napisał/a:
no i mam pytanie. czy powiedzenie ze obrady do zjazdu beda 29 to jest dyskryminowanie mnie i totema bo pracujemy? o, albo lepiej, czy powiedzenie ze zjazd jest w warszawie jest dyskryminowaniem tych wszystkich ktorzy pochadza z innych miast? a jak ide i widze jakiegos grajka i mu dam zlotowke to dyskryminuje te setki innych ktorym nie dam?

Czy to jest twój jedyny problem? Naprawde jestes szczesliwą osobą jeśli tak.

A co do zupy, jak nie chcą jeśc to nikt ich nie zmusza. Rasizm poprez dawanie zupy z wieprzowiną? To jest chore. Czytaj więcej gazety wyborczej i jej serwisów, będziesz zdrowsza.

_________________
To co kochamy mówi nam jakimi jestesmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7345867
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 28-12-2005, 14:11   

A pani, która tak się na całą sprawę pluje i jest tak nieszczęśliwa z powodu zajścia ma zamiar otworzyć punkt darmowej żywności dla muzułmanów. Gdyby nie afera, to by nie otworzyła, bo po co?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Ichigo Płeć:Kobieta
<-eva->


Dołączyła: 03 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2006, 23:55   

Zycie nie jest sprawiedliwe.Połowa głodująca strona świata dałaby wszystko żeby mieć pracę ito jest sprawiedliwe ??

_________________
www.taostudio.fora.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group