FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  Coś o was
Wersja do druku
Amra Płeć:Kobieta
This is not the end...

Dołączyła: 08 Mar 2006
Status: offline
PostWysłany: 16-04-2006, 14:37   

SG napisał/a:
Najmłodsza babcia (którą notabene wpisano do księgi Guinessa) miała lat 26. Urodziła córkę w wieku lat 13, a później jej córka w tym samym wieku urodziła własne dziecko.


Jak dla mnie lekka przesada, no ale cóż... Dziecko w wieku 13 lat? OMG... 0_o

_________________
Save me from the nothing i've become...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-04-2006, 20:38   

Rozumiem Amra że chcesz być kulturalna ale OMFG jest tu naprawdę na miejscu... A o ile się ktoś ze mną założy że była Chinką albo coś podobnego? Nie żebym miała coś do tej narodowości bo nie mam i do rzadnej innej ale jednak podejście do rozmnażania w tamtych rejonach jest... było oczywiście, było, bardzo dziwaczne i nie do końca biologiczne w tym konkretnym matkonaturnym znaczeniu tego słowa.

Dzieciom potrzeba trochę obojętności, trochę samowoli, trochę nieuwagi i odrobinę odpowiednich bodzców wychowawczych.
Pierwsze trzy cechy dostałam w odpowiednich ilościach ale zabrakło czwartej i wyrosło aspołeczne indywiduum o zapędach anarchoczno - transcendentnych. własnie czymś takim ryzykują rodzice, że ich dziecko całkowicie bedzie różnić się nie tylko od nich, nie tylko od ich marzeń ale i od ich poczucia normalności.

A teraz trochę kontrowersji. Skoro wychowanie norlamnego dziecka jest trudne i niemożliwym jest do przewidzenia co wyjdzie to wyobraźmy sobie jak ten proces wyglądać będzie u dzieci zmodyfikowanych genetycznie bo ku temu zmieża świat w swoim dążeniu do doskonałości.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2006, 04:18   

Co to jest OMG ???


IT. napisał/a:
Dzieciom potrzeba trochę obojętności, trochę samowoli, trochę nieuwagi i odrobinę odpowiednich bodzców wychowawczych.

No to powodzenia na wywiadówce - chyba, że zostaniesz (czego oczywiście nie życzę) jednym z tych głupich rodziców, którzy uważają :"Nie Pani nie ma racji, mój syn nigdy by tego nie zrobił - on jest takim dobrym dzieckiem". Karność i dyscyplina (oczywiście nie tylko) bez tego nie da się wychować dobrego obywatela - znaczy prosze mnie źle nie odebrać - nie obrażam tych co czegoś takiego nie doświadczyli bo niektórym całkiem dobrze idzie wychowywanie się samemu.
IT. napisał/a:
norlamnego dziecka

Co to jest normalne dziecko = Co to jest normalny człowiek?
Czy Azag jest normalny - NIE, Czy IT jest normalna - oczywiście, że NIE.

IT. napisał/a:
A teraz trochę kontrowersji. Skoro wychowanie norlamnego dziecka jest trudne i niemożliwym jest do przewidzenia co wyjdzie to wyobraźmy sobie jak ten proces wyglądać będzie u dzieci zmodyfikowanych genetycznie bo ku temu zmieża świat w swoim dążeniu do doskonałości.


Chyba za dużo fantazji - może zamiast Conana poczytaj Sienkiewicza, a zamiast oglądać Casshern rzuć okiem na Złotopolskich ??? (Ja oczywiście nie oglądam Złotopolskich)

_________________
"Doprawdy, najpewniejszą drogą do piekła jest droga stopniowa - łagodna, miękko usłana, bez nagłych zakrętów, bez kamieni milowych, bez drogowskazów"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
Amra Płeć:Kobieta
This is not the end...

Dołączyła: 08 Mar 2006
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2006, 11:29   

Azag napisał/a:
chyba, że zostaniesz (czego oczywiście nie życzę) jednym z tych głupich rodziców, którzy uważają :"Nie Pani nie ma racji, mój syn nigdy by tego nie zrobił - on jest takim dobrym dzieckiem".


Takie dzieciaki często grzeczne są tylko w domu, pokazowo, natomiast w szkole zmieniają się nie do poznania. Tego właśnie nie mogą zrozumiec rodzice - że ich baaaardzo grzeczny synek np. stłukł szybę na korytarzu... Rodzice też czasem powinni się bardziej tym zainteresowac i nie zawsze ślepo wierzyc dzieciom (zwłaszcza jeśli są takie sprzeczności).

_________________
Save me from the nothing i've become...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-04-2006, 11:33   

Azag napisał/a:
Co to jest OMG ???

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=omg

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amra Płeć:Kobieta
This is not the end...

Dołączyła: 08 Mar 2006
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2006, 11:40   

Dobra, kończymy rozmowę 'słownikową', mea maxima culpa, bo ja ją przypadkowo zaczęłam... ^^
Wracamy do tematu... :D

_________________
Save me from the nothing i've become...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group