FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  Duchy
Wersja do druku
Inai Nerse Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Wrz 2003
Skąd: Cytadela
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 10-12-2003, 09:15   

Ami napisał/a:
Ja nigdy nie rozumiem dlaczego w filmach ludzie kiedy coś słyszą to idą zobaczyć co to zamiast zwiewać. :?:


Bo by nie było straszliwego końca filmu i nastroju. Wyobraź sobie taki horror: Słyszy dziwne dźwięki... Przedmiot, który trzymała, upada w zwolnionym tempie na ziemię...
Stuk, stuk.
Ciche kroki powoli zliżają sie do niej...
Nagle...
Bohaterka robi efektowne "AAAAAAAA!!!!!!" rodem ze slayers i ucieka przez drzwi wejściowe.
Niezbyt efektowne, prawda?

swoją drogą, to chyba jestem zbyt wrażliwa... pisząc to, sama sie przestraszyłam!!! XD
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rukia Płeć:Kobieta
słodka i wredna xD


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: z miasta xD
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-06-2005, 10:33   

nie,nie...ja wolę jednak kiedy ucieka a nagle przed drzwiami szybko pojawia się ta nieznajoma zjawa....8( i nagle CAP!!!....osoba przerażona nie wie co robić ... wyrywa się z rąk potwora i wyskakuje przez okno...z czwartego piętra ;P przyjeżdza straż i widzą kobietę całą połamaną.Szybkim krokiem wchodzą do jej mieszkania...a w mieszkaniu nic oprucz zdemolowanego pokoju ;P zjawy nie ma...dziewczyna jest w ciężkim stanie ale po kilku miesiącach gdy wraca do domu męczą ją koszmary...w nocy usłyszała dziwne STUKU PUKU bierze krzesło i wchodzi do pomieszczenia w który słyszała dziwne odgłosy...
patrzy a tutaj coś złapało ją za rękę...dziewczyna zwariowała i wybiegła z domu w piżamie
od tamtej chwili mieszka w szpitalu psychiatrycznym...

Ups przepraszam chyba się rospisałam ale to tylko przykład hehe ^ ^'chociaż bardziej wygląda mi to na komedie...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2927518
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group