FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 67, 68, 69  Następny
  Kto mi powie... - Edycja 2
Wersja do druku
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 29-06-2011, 09:16   

Poza tym spódnice są fajne i zdecydowanie wygodniejsze od spodni.

_________________

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 29-06-2011, 09:24   

Salva napisał/a:
Poza tym spódnice są fajne i zdecydowanie wygodniejsze od spodni.

Haruka z "Sailor Moon" zapewne by się nie zgodziła.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 29-06-2011, 09:28   

Toteż nie mówię za kogokolwiek innego tylko za siebie. Poza tym spódnice są zdrowsze od uciskających tętnice dopasowanych dżinsów (co jest akurat jednym z głównych powodów dlaczego dżinsów nie noszę).

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 07-07-2011, 00:35   

Spotykam się ze stwierdzeniem, że Noam Chomsky to "najsłynniejszy amerykański dysydent". Zdarzyło mu się siedzieć za swoje przekonania, że tak mu słodzą?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-07-2011, 00:47   

Ysengrinn napisał/a:
Zdarzyło mu się siedzieć za swoje przekonania, że tak mu słodzą?

Nie wiem jak z polityką, ale za dokonania na polu językoznawstwa mogą mu słodzić jak cholera, bo to jego model rozbioru zdania w języku angielskim jest powszechnie stosowany (a przynajmniej nas go uczą ;p).

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 07-07-2011, 06:11   

Być może, ale chodzi mi o to konkretne określenie.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-07-2011, 06:36   

Ysengrinn napisał/a:
Zdarzyło mu się siedzieć za swoje przekonania, że tak mu słodzą?

Pięć godzin na granicy, kiedy próbował wjechać na Zachodni Brzeg Jordanu. Poza tym chyba niespecjalnie.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 07-07-2011, 09:29   

O ile pamiętam z tego co nam o jego życiu podawali na filozofii społecznej i filozofii umysłu, żadnego więzienia nie było.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
nat_mich Płeć:Kobieta
jeż


Dołączyła: 04 Maj 2010
Skąd: jestem przenośna
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2011, 13:05   

Tren napisał/a:
Ysengrinn napisał/a:
Zdarzyło mu się siedzieć za swoje przekonania, że tak mu słodzą?

Nie wiem jak z polityką, ale za dokonania na polu językoznawstwa mogą mu słodzić jak cholera, bo to jego model rozbioru zdania w języku angielskim jest powszechnie stosowany (a przynajmniej nas go uczą ;p).

a czy modeli Chomsky'ego nie uczymy się tylko po to żeby dowiedzieć się, że ostatecznie można lepiej i mądrzej podejść do składni? :P z tego co pamiętam z językoznawstwa, akurat na polu składniowym nie jest najbardziej na czasie, ale nie ominie się go na żadnej filologii, bo gość ma łeb jak sklep.

i z tego co kojarzę, to generalnie dość burzliwa z niego postać, więc nic mnie w jego kwestii nie zdziwi ;]

_________________
Without dance life would be a mistake
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2620769
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-07-2011, 14:51   

nat_mich napisał/a:
a czy modeli Chomsky'ego nie uczymy się tylko po to żeby dowiedzieć się, że ostatecznie można lepiej i mądrzej podejść do składni? :P z tego co pamiętam z językoznawstwa, akurat na polu składniowym nie jest najbardziej na czasie, ale nie ominie się go na żadnej filologii, bo gość ma łeb jak sklep.

Przepraszam źle się wyraziłam. Chciałam napisać, że powszechnie uczą, ale coś mi sie pokićkało (pisanie postów o pierwszej w nocy FTW...).

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 09-07-2011, 22:54   

Cytat:
Pięć godzin na granicy, kiedy próbował wjechać na Zachodni Brzeg Jordanu. Poza tym chyba niespecjalnie.


Czyli tak jak myślałem - "dysydent" z niego jak z dupy waltornia. To już nasze towarzystwo "krzyżaków" spod pałacu było bardziej dysydenckie.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 19-07-2011, 18:55   

Nie wiem co się stało, ale nagle mój komputer za każdym razem jak chcę odpalić jakąś aplikację (czy to mozille, czy np gtalka) zamiast normalnie ją włączyć, pyta mi się jakiego programu ma użyć do otwarcia danej aplikacje i w domyśle pokazuje mi IE? Wtf? Za każdym razem muszę klikać "Uruchom jako administrator"? Dzieje się tak od kiedy windows 7 antispyware 2012 ( czy jak to tam się zwie) znalazł mi jakieś wirusy i je wywalił. Nie wiem czy to ma jakiś związek. Proszę o pomoc, bo to jest strasznie uciążliwe i wkurzające.

I to dotyczy wszystkich, WSZYSTKICH programów! Gimpa, foobara, nawet windows media player ;___; HELP!

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 19-07-2011, 20:56   

Cytat:
Nie wiem co się stało, ale nagle mój komputer za każdym razem jak chcę odpalić jakąś aplikację (czy to mozille, czy np gtalka) zamiast normalnie ją włączyć, pyta mi się jakiego programu ma użyć do otwarcia danej aplikacje i w domyśle pokazuje mi IE? Wtf? Za każdym razem muszę klikać "Uruchom jako administrator"? Dzieje się tak od kiedy windows 7 antispyware 2012 ( czy jak to tam się zwie) znalazł mi jakieś wirusy i je wywalił. Nie wiem czy to ma jakiś związek. Proszę o pomoc, bo to jest strasznie uciążliwe i wkurzające.

I to dotyczy wszystkich, WSZYSTKICH programów! Gimpa, foobara, nawet windows media player ;___; HELP!

Um... niestety to tak nie działa przez internet. Albo mamy dobre informacje albo nie jesteśmy w stanie pomóc.
Dobre rady:
1. Duży problem: dołącz wyniki testu Combofix (trzeba program dociągnąć z internetu, raport najlpiej załączyć w pliku albo przez jakiś serwis do zamieszczania tekstu).
2. Antywirus: najbezpieczniejszy jest Microsoft Security Essentials. Nie wykrywa najlepiej wirusów, ale nie jest nadgorliwy. A nadgorliwość jest często gorsza niż faszyzm jak to mówi przysłowie.
3. sprawdź czy dysk nie zawiera błędów. To często jest przyczyną problemów z systemem.
5. Spróbuj odpalić coś takiego: http://www.winhelponline.com/fileasso/exefix_cu.reg

BTW. Twój problem wygląda na poważny.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 19-07-2011, 21:40   

Wiecie, nie uchodzę może za autorytet w dziedzinie komputerów, ale kolega miał podobny nieco problem, przez to że miał wirusa który dostał się do BIOSu...

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 19-07-2011, 22:05   

RepliForce napisał/a:
Wiecie, nie uchodzę może za autorytet w dziedzinie komputerów, ale kolega miał podobny nieco problem, przez to że miał wirusa który dostał się do BIOSu...

Nie strasz ludzi.

To chyba będzie ad 5. Trzeba kliknąć prawym i scal.
Jeśli ten skrypt nie zadziała. należy zrobić tak:
Uruchomić regedit.
tam wybrać HKEY_USERS
są tam mało mówiące wpisy oznaczające użytkowników. Należy poszukać w nich takiego katalogu:
Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts\.exe
i usunąć wpis UserChoice

Zasadniczo powinny być tam tylko następujące kluczey:
\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts\.exe\OpenWithList
\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts\.exe\OpenWithProgids
w tym drugim powinien być wpis
"exefile" chyba jako wartość binarna bez zawartości.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 45 z 69 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 67, 68, 69  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group