FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 96, 97, 98  Następny
  Bo nie pasowało ani do Życia, ani do Zupy
Wersja do druku
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 12-01-2010, 15:03   

Bo mimo tego, że mam SRTASZNIE DUŻO do roboty na sam jutrzejszy dzień, nie wspominając o reszcie stycznia, to dostałam dzisiaj jakiegoś powera i chęć do walki z tym co mnie czeka! xD

Ciekawe jak długo ten entuzjazm się utrzyma... -_-"

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-01-2010, 18:42   

Dzisiejszy dzień pełen był różnych dziwnych zdarzeń. Zacznijmy może od tych złych.

-Dziś zaliczyłam pierwszą zimową wywrotkę. Lądowanie tyłkiem na asfalcie miłe nie jest.
-Jutro mam sprawdzian z matematyki, a właśnie dzisiaj nasza pani umyśliła sobie, że wprowadzi nam zadania na wzorach. I o ile wszystkie poprzednie lekcje z kombinatoryki rozumiałam tak to mi nie wchodzi. Pozostaje czekać aż moja matematyczna wyrocznia wróci z pracy.
-Pojutrze mam sprawdzian z WOSu, wizja wkuwania ustroju naszego pięknego państwa jakoś mnie nie uszczęśliwia =_="
-Okazało się, że źle usłyszałam datę i studniówka nie jest w połowie lutego, a pod koniec stycznia. Ha ha. Teraz muszę to jeszcze przekazać rodzicom.... i jak najszybciej poszukać jakiejś kreacji.
-Zmęczona jestem.

Przejdźmy do plusów.
-Rano odebrałam SMSa, który wywołał moje wielkie WTF, bo z treści wywnioskowałam, że oto w moim pięknym mieście nastąpiło wystąpienie proletariatu i dzikie tłumy wyszły na ulice, by walczyć z władzą... Przeczytałam jeszcze raz i doszłam, że autor miał jednak coś innego na myśli. Mianowicie, że nie powinnam iść na referendum. Zgłupiałam jeszcze bardziej, bo żadna ze mnie młoda aktywistka, ale widać rodzina chce mnie przestrzec przed zejściem na złą drogę. To było tak dziwne, że aż poprawiło mi humor.
-Jeżeli istnieje jakieś pomniejsze bóstwo komunikacji to najwyraźniej wysłuchało ono moich próśb.
Cytat:
Od dnia 12 stycznia 2010r.,w związku z zakończeniem prac torowo – sieciowych na pl. Wolności, na podstawie decyzji Zarządu Dróg i Transportu, na swoje stałe trasy powrócą linie 7 15 43 43Bis 46 46A 59 78 78A

TAAAAAAAAAAK!!!
-Udało mi się zrobić większość pracy, którą sobie zaplanowałam na dzisiaj. Oby to był znak na lepsze czasy.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 12-01-2010, 18:56   

To ja tak offtopicznie - Tren, czy ja dobrze rozumiem, że W KOŃCU zrobili remont placu Wolności? O_o

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-01-2010, 19:28   

Szczerze mówiąc nie wiem, bo go w ostatnim czasie nie mijałam, ale szczerze wątpię, bo organizowali tam Sylwestra. Cudów nie ma, w 10 dni raczej nie przeprowadzili gruntownego remontu, bo przed Sylwestrem żadnych robót drogowych tam nie zauważyłam.

Zapewne chodziło im o remont w znaczeniu demontowania sceny...

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 12-01-2010, 22:02   

Bo dzień był długi i męczący, a od od kandziów głowa mi paruje...
Ale na zakładowej imprezie Oshougatsu wygrałam czapeczkę z Mitsubishi i noodle miso o nazwie "Oyakata" xD

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 14-01-2010, 22:10   

Bo byłam w kinie na filmie "Parnassus" i czuje się jakby ktoś mi sprzedał kolorowy bubel..Ale przypomniałam sobie, dzięki temu, jak wielką przyjemność sprawia mi obecność na ekranie pana Deppa..

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 15-01-2010, 09:59   

Moja rodzina nie przestaje mnie zaskakiwać.

Wykryłam, że moja sunia najwyraźniej przeżywa drugą młodość i kółeczka mojego krzesła są całkiem nieźle pogryzione. Ponieważ już raz widziałam, jak się do nich przymierzała, podreptałam do mamy się poskarżyć. "A, krzesło. Właśnie słyszałam, że przesiaduje u ciebie i coś gryzie" - odpowiedziała beztrosko moja mamusia tonem "jakie to słodziutkie". Nieco zaniepokojona prychnęłam, że no chyba nie pozwala psu gryźć moich mebli?! "Nie pozwalam, ona sama gryzie. Ale tylko twoje krzesło!" - usprawiedliwiła piesiuńcia paniusia.

Plawda, że to takie słodziutkie, że piesiuńcio sobie podgryza czyjeś meble? = =

Łapki opadły. Gdybym nie zaczęła się dziko śmiać, chyba bym kogoś zamordowała... A i tak zagroziłam, że jak mi uszkodzi krzesło bardziej, to będą mi kupować nowe.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-01-2010, 12:08   

Bo jacyś obcy mężczyźni chodzą mi za oknem >_____>

Czyli dlaczego mieszkanie na dachu jednak bywa niefajne. Panowie drugi dzień odrzucają z dachu śnieg, co mnie osobiście całkiem cieszy, z okazji na to, że DACH mamy tuż nad głowami. Nie chcę wiedzieć, ile ta 20cm warstwa śniegu ważyła.

Zastanawiam się tylko, czy panowie trafili na Blankę wstającą z łóżka :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 15-01-2010, 12:20   

GoNik napisał/a:
Zastanawiam się tylko, czy panowie trafili na Blankę wstającą z łóżka :D

By się panowie ucieszyli, co im żałujesz? :P

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-01-2010, 17:20   

JESTEM ZŁA.

I po co się wczoraj tyle godzin uczyłam? Po co przedawkowałam Plusssz Active i zeżarłam całą czekoladę? Po co olałam dzisiejszy hiszpański? I tak zawaliłam!... Na szczęście jako jedna z bardzo niewielu osób mam ten komfort, że mogę nawet 2 dostać, a i tak zdam... ale to ten stracony czas mnie tak bardzo boli!
Po raz kolejny zauważam, że im bardziej mi na danym przedmiocie zależy i im więcej się uczę - tym gorsze mam wyniki. Gdyby tylko to koło trwało choćby 15min dłużej...

No. Teraz czas na Sherlocka. I nie myślmy o przyszłym tygodniu, po prostu nie myślmy.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-01-2010, 17:31   

Cytat:
Po raz kolejny zauważam, że im bardziej mi na danym przedmiocie zależy i im więcej się uczę - tym gorsze mam wyniki.

Też tak mam.

Zamówiłem sobie w znajomej księgarni 3 książki. Miały przyjść 2. Mam jedną, bo podzielono dostawę na 2 paczki, i druga nie doszła jeszcze. Przynajmniej Myto Ogarów skończę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-01-2010, 19:54   

Nie będzie dzisiaj rwania - to dobrze.
Będzie w bliżej nieustalonym terminie; gdzieś w przyszłym tygodniu - to źle.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-01-2010, 21:28   

Dzisiejszy dzień składał się z wielu cierpień, ale także miłych rzeczy...

Zaczęło się od czyszczenia twarzy, czyli wspólnego cierpienia mojego i kosmetyczki. Dwie godziny mąk oraz opuchnięta twarz, z którą mogłabym grać w horrorach. Oraz umówienie się na następny tydzień na sesję poprawkową...

Następnie wyprawa po buty na studniówkę. Te poszukiwania porównywalne do wyprawy argonautów po złote runo rozpoczęte zostały w hipermarkecie który dawniej był Geantem, a którego obecna nazwa niewiele mnie obchodzi. Dwa tamtejsze sklepy okazaly się nie posiadać ładnych i pasujących na mnie butów. W związku z tym jedynym łupem był bochenek chleba i bułka z serem, o którą poprosiłam. Niestety bułka ta okazała się być paskudna - pieczywo choć dobre to w ogóle nie było słodkie, a ser próbując to nadrobić był mocno przesłodzony.

Następnie wyprawa dotarła do Manufaktury, a tam rozpoczęło się prawdziwe piekło. Przymierzanie kolejnych butów, które były albo przyciasne, albo za duże, albo za szerokie zmieniło się w istny koszmar. Po odwiedzeniu czterech kolejnych sklepów zarówno moje stopy jak i reszta ciała były zmęczone, a wytrzymałość psychiczna mocno zszargana. Krótki postuj na kawę pozwolił wytchnąć na chwilę od trudów wyprawy i problemu pod tytułem "znaleźć wreszcie tą piękną parę zgrabnych bucików pasujących na moją kopciuszkową stópkę". W ramach dopalaczy zamówione zostały kawa i sernik. Kawa była pyszna, ale sernik okazał się być przesłodzony. Po zjedzeniu kombo słodkości bułeczka plus serniczek mój żołądek wyraźnie zaprotestował przeciwko takiem traktowaniu i zaczęło mnie mdlić. Nie mniej los postanowił się do mnie uśmiechnąć, bo intuicja zaprowadziła mnie do sklepu, gdzie tuż za wejściem leżała wystawiona para butów, która okazała sie być na mnie dobra! Taaaak! Później odwiedziłam jeszcze Empik, gdzie jak się okazało dotarło w końcu Otaku (bo do tej małej miejscowości w której mieszkam to pisemko lubi docierać z opóźnieniem), które niezwłocznie kupiłam. I tak epicka wyprawa po złote runo dobiegła końca. Bohaterowie wrócili do domu, gdzie zjedli zasłużony talerz ogórkowej (który ukoił trochę mój zszargany żołądek i podniósł mi morale).

Za to Subeta wreszcie wykazała do mnie sympatię i zostałam obdarowała mnie Nightmare Potionem. Ha!

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-01-2010, 14:23   

Całe 24h na nogach zakończone spektakularnym padem na pysk i godzinnym zgonem. Ale nie mam już oczu jak pięciozłotówki. I o 16 pociąg w drugą stronę. O radości, kolejne trzy godziny z Cooking Mamą.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 18-01-2010, 18:42   

Bo w jakiś dziwny, niewyjaśniony sposób na rękawie od bluzy i przedzie koszulki, którą mam na sobie, znalazła się czekolada (nic nie jadłam) - tylko ja tak potrafię, lol. A to, że ciuszki nadają się teraz tylko do prania, to już swoją drogą...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 98 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 96, 97, 98  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group