FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 96, 97, 98  Następny
  Bo nie pasowało ani do Życia, ani do Zupy
Wersja do druku
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 03-12-2009, 21:45   

Czas wymienić empetrójkę. Jest stara mieści jakieś 250 MB i jest posklejana plastrem opatrunkowym. Wstyd trochę, z drugiej strony- nadal działa i przywiązałam się już do niej........i nikt mi jej nie ukradnie. No rozdarta jestem.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 03-12-2009, 21:52   

Bo jutro koło, a ja nie jestem pewna na ile dobrze się nauczyłam...
Dzisiaj jak wracałam rzuciła mi się w oczy dość ciekawa scenka rodzajowa: wronisko spożywało resztki gołębia, jak podeszłam bliżej i zajrzałam "do środka" to było czerwono i tylko żeberka wystawały... Mnian...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________


Ostatnio zmieniony przez Enevi dnia 03-12-2009, 22:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 03-12-2009, 22:17   

Bo się nie rozdwoję, no bu. Poza tym nauka na jutrzejszego kolosa z biochemii zapowiada się... fascynująco. Jeszcze troche wieczora zostało na naukę :>

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 03-12-2009, 22:41   

Bo dzisiejszy trening Kendo miał swoje dobre i złe strony. Z jednej wielka satysfakcja i uśmiech, nauka układów, porządny wysiłek i kolejny kroczek do przodu, ale z drugiej- dłuższy trening, przepadło mi spotkanie, boli mnie noga jak jasna cholera i ponownie jestem niebieski od nowej hakamy, co równało się bolesnemu szorowaniu. No ni to Życie, ni to Zupa :)

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Ponury Płeć:Mężczyzna
Grim Greetings


Dołączył: 27 Lip 2006
Skąd: ....diabli wiedzą
Status: offline
PostWysłany: 03-12-2009, 23:29   

Znowu Łódź, znowu uczelnia. Cóż, nie odpocznę sobie raczej w czasie tego weekendu, ale przynajmniej znowu można się napić piwka i pograć w WOGa z najlepszy kumplem. Ale cholera, znowu nic nie zrobiłem, żadnego zadania, niech mnie i całe moje uzależnienia piekło. Dobrze że przynajmniej nie mam komunikacji wizualnej z Morawskim na tym zjeździe.

_________________
Live fast, die young,
make a pretty corpses
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6705894
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-12-2009, 01:37   

Bardzo brutalne, ale prawdziwe ostudzenie zapału. Z jednej strony cholernie mi żal, ale z drugiej mam wrażenie, że to w sumie dobrze. Wiem na co nie tracić czasu i za co się zabrać, żeby para nie poszła w gwizdek.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-12-2009, 16:51   

Na Mikołajki zażyczyłam sobie program do szachów. Program ten dzisiaj otrzymałam i niezwłocznie zainstalowałam. Jak dotąd przegrałam trzy rundy, drugą udało mi się przegrać w pięciu ruchach co chyba jest moim osobistym rekordem. No, ale trudno. W końcu po to poprosiłam o ten program, żeby nauczyć się grać. Co nie zmienia faktu, że porażki bolą. =>=

I musze wykombinować jak wyłączyć odliczanie czasu. Rozprasza mnie to.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-12-2009, 18:41   

Bo no women no cry.
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-12-2009, 19:21   

Bo spotkałem dziś klona Rip van Vinkle z "Hellsinga". Niestety, okazała się cokolwiek antypatyczną dziennikarką ze słynącej ze swoiście pojmowanego "obiektywizmu" telewizji.
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-12-2009, 13:56   

Z jednej strony dostałem stypendium (jednak), co bardzo mnie cieszy, ale z drugiej jestem w takim nastroju, że na nic ochoty nie mam.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 09-12-2009, 17:13   

Kolekcjonuj moniaki, przydadzą ci się. :D

Z racji tego, że przegapiłem wczoraj znak B-36 (kto wie ten się może pośmiać), dostałem wezwanie do siedziby Straży Miejskiej w celu złożenia wyjaśnień. Udałem się więc dzisiaj na miejsce, by dostać co trzeba - pouczenie! Mandat w razie czego to stówa i punkt, więc dostałem prezent od całkiem nadobnej pani oficer.

Poza tym po dwóch i połowie roku bez żadnych kontaktów z jakimkolwiek funkcjonariuszem najpierw losowa kontrola, a teraz gapiostwo i pouczenie. Tydzień wrażeń, a to jeszcze nie koniec. =D

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 09-12-2009, 21:00   

Bo wczoraj przyszły książki. Cztery. Komórka Kinga i Trylogia Zimnego Ognia Friedman. Cieszę się niesamowicie, że już je mam, ale jak na złość, zanim mogłam wreszcie dobrać się paczki musiałam przetrwać korki. A zaraz potem drugie. No i oczywiście pierwszą w kolejności Komórkę już pochłonęłam i zaczęłam pierwszy tom Trylogii. Ze smutkiem odkrywam, że książki odciągają mnie od pracy, a muszę przygotowć prezentację na sobotę. Nie mam jeszcze nic i postanowiłam dziś to olać (źle, bardzo źle, wiem). Mam nadzieję, że nie skończy się to źle...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 09-12-2009, 22:03   

Bo dostałam prezent na Gwiazdkę, ale znowu robiłam w sklepie za męczennicę, która musi oglądać kolejne ubrania.
Bo współlokatorka się za miesiąc wyprowadza i nie wiem czy cieszyć się, czy płakać...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-12-2009, 22:46   

Bo z jednej strony jeszcze tylko przetrwać jutro i już prawie weekend (piątki są w miarę bezproblemowe), plus kupiłem dziś wszystkie prezenty dla rodziny, więc jeszcze tylko zapakować i jeśli chodzi o święta mam spokój.
Żeby nie było zbyt pięknie od czasu powrotu z zajęć głowa mi pęka i jestem potwornie zmęczony. Oby pogoda szybko się poprawiła...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 10-12-2009, 00:46   

Bo Dmowski, Piłsudski i cała reszta. Od 15:00 do 23:00 (z krótkimi przerwami) siedziałam nad historią. Głowę mi chyba zaraz rozsadzi i mam dość, ale warto było pomęczyć trochę mózgownicę.

Bo przy okazji zakupu prezentu gwiazdkowego dla koleżanki kupiłam (w końcu) Beautiful People, czyli kopiec nowiutkich, pachnących tomików mang się powiększył. Szkoda tylko, że nie mam kiedy tego wszystkiego przeczytać...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 98 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 96, 97, 98  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group