FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 96, 97, 98  Następny
  Bo nie pasowało ani do Życia, ani do Zupy
Wersja do druku
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 05-01-2011, 20:13   

Kolęda... O Perunie! Najpierw księdzu nie spodobała się gwiazda na choince, bo pięcioramienna, ergo - bolszewicka. Wyjaśnienie, że podobne gwiazdy znajdują się na fladze UE, a są one symbolem maryjnym, jedynie dolało oliwy do ognia, bo wszak Unia to wielki Szatan. Dalej było jeszcze lepiej, bo ksiądz, nie zrażon tym, że rodzina najwyraźniej nie podziela jego poglądów, zaczął nawijać o "tym masonie Garibaldim, wrogu chrześcijaństwa", św. Inkwizycji, rzekomo zrzeszającej same dobre i niewinne duszyczki (jak ponoć przeczytał w jakimś piśmie katolickim, co z dumą oznajmił). Autentycznie, starałem się być miły, z racji rodziny obok i tylko gwoli ścisłości przypomniałem o Tomaszu Torquemadzie - o którym zresztą ksiądz nawet nie słyszał. Ale nic - na koniec spytał o zawód i gdy usłyszał, "Dziennikarz", wypalił "Oj, to zły zawód". Nie wytrzymałem. "W każdym zawodzie są czarne owce, proszę księdza. Ojciec Rydzyk to dobry przykład takiej, zgodzi się ksiądz, prawda?". Zwiądł i poszedł. Z Bogiem i choćby bez Boga.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 06-01-2011, 18:07   

Bo uczniowie normalnych szkół jutro mają wolne. My nie.

Ale za to będę o dziewiątej (dwudziestej pierwszej znaczy) tłuc się do szkoły, żeby zmywać naczynia. FAIL DESU NEEEEEEEE~

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 07-01-2011, 18:18   

Bo już wiem! Podczas nauki biologii molekularnej mnie natchnęło! Wiem do czego to dziadostwo mi się przyda. Wynajdę coś co wsyśnie ten pierniczony trefny chromosom i będzie święty spokój. A powoli zaczęłam myśleć nad zmianą kierunku bo wydawało mi się, że już nic użytecznego mnie nie nauczą.

A poza tym, bo znalazłam zaginioną strzałę! Yay! Krzywa jest, ale to się naprawi.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wiewiór Płeć:Kobieta
irish mastah


Dołączyła: 13 Sty 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 07-01-2011, 23:37   

Bo niby wszystko jest ok, niektóre sprawy się załatwiają, ale jednak mam wrażenie, ze zaraz coś pierdyknie i chwile szczęścia, których malutki zapas nagromadziłam niedługo staną się bardzo ulotne.... =.= I need somebody to hug me, srsly.
Chyba czas na odnowienie przyjaźni z dobrą czekoladą i siakimś likierem.

Za to udało mi się prawie idealnie paznokcie pomalować!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 09-01-2011, 18:59   

Bo piękna wymarzona (chociaż nie ten rozmiar, który chciałam ale nie mogłam XS dostać mimo złażenia 3 sklepów) koszulka do spania, w biedrony, z marszczeniem, dokładnie taka o jakiej marzyłam. Na dodatek polskiej firmy :3 Przepiękna i warta swojej ceny, czasem warto się porozpieszczać. No i moja ukochana siostra bliźniaczka i boskie seminarium i wczorajszy absolutnie genialny trening. Kochamy chłopaków, mrrr.

I to jedyne pozytywne aspekty, poza tym porażka totalna. Poddaję się.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Akai Płeć:Kobieta
Mad world


Dołączyła: 26 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 09-01-2011, 19:03   

Bo .. WOŚP się udał. 700 zł zebrałam - jej, nawet nie wiedziałąm, że tyle się da. I jestem z siebie zadowolona. Bo .. Poznałam świetnych ludzi i nie stracę (mam nadzieję) z nimi kontaktu. Bo .. zostało mi dużo serduszek. Bo .. mam jutro numer rotacyjny w szkole z tego powodu.

I na tym by się skończyło. Bo jutro praca klasowa z biologii, która jest dla mnie czarną magią. I nic nie umiem .. I bo .. koleżanka się obraziła (znowu)

_________________
Pamiętaj: Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to? - Kłapouchy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9005871
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-01-2011, 19:17   

Khy... mam wrażenie, że porwałem się na coś kompletnie szalonego.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 09-01-2011, 21:19   

Bo naprawdę, niby w swoim domu człowiek może robić co chce, ale serio, wypadałoby poczekać, zanim powiem "proszę", po zapukaniu do łazienki. To takie trochę niemiłe jest. Poza tym, jakby ktoś chciał, żebym umyła naczynia/zrobiła herbatę/cokolwiek przydałoby się POPROSIĆ. Wojownicza służąca ze mnie żadna, ale jednak... kultura.

Ale za to bo jeju, nie muszę nic odwalać wieczorem, wszystko zrobiłam po południu <3

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Wiewiór Płeć:Kobieta
irish mastah


Dołączyła: 13 Sty 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 10-01-2011, 15:31   

Bo odezwali się do mnie z Coffee Heaven! Wiewióry będą robiły kawę! I uśmiechały się klientów XD Strasznie się cieszę, ale oznacza to też modyfikację moich planów tygodniowych...i przyszłościowych. No nic jakoś dam sobie radę, zobaczymy jeszcze co powiedzą na spotkaniu informacyjnym. Ale chyba najbardziej mnie cieszy, że CH mają mundurki pracownicze XD Nie będzie problemu pt. co ja dzisiaj założę do pracy.
Zatem jeśli wszystko dobrze pójdzie znowu będę obłożonym po czubek robotą Wiewiórem ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 12-01-2011, 20:17   

Pierwszy raz widziałam. Księdza z MISJĄ.

Wszyscy pójdziemy do piekła, bo nie praktykujemy, ale mamy mały plusik (skrzętnie zapisany w laptopie, tak jak masa innych danych o nas), bo przyjmujemy kolędę. Kwęk.

Wracam do oglądania Beelzebuba.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pilaf Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 12-01-2011, 20:45   

Do piekła !!!
Wierzący zawsze mają jakąś perspektywe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 12-01-2011, 21:33   

Ksiądz z misją to gorzej, niż misja z księdzem. >D

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 12-01-2011, 23:18   

Bo mam mało energetyczną stopę... I za mało je wykręcam. Ale poza tym, MRAU, ruch jest dobry. Tylko stópki mam absolutnie zmasakrowane, poza tym budowa anatomiczna uniemożliwia mi pełne stawanie na palcach i utrzymywanie równowagi. It sucks.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
nat_mich Płeć:Kobieta
jeż


Dołączyła: 04 Maj 2010
Skąd: jestem przenośna
Status: offline
PostWysłany: 12-01-2011, 23:47   

Wykręcenie jest kwestią wprawy, przeca, kilka tygodni i ładnie będziesz otwierała biodra ;]
czym się zajęłaś że masz takie miłe rozrywki ruchowe?

edit.
kurcze nie lubię chodzić po bankach, a będę musiała dziś zaliczyć conajmniej dwa, bo dziś potrzebuję mieć już odpowiednie konto. nie lubię takiego załatwiania na szybko. ech.

ale z drugiej strony zbliża się weekend i podoba mi się to szalenie. szalenie-szalenie. :)

_________________
Without dance life would be a mistake
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2620769
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 13-01-2011, 14:52   

Bo moi rodzice to dwójka szalonych, nieodpowiedzialnych, impulsywnych nastolatków. Z tych takich młodszych, nieważne, że są w wieku emerytalnym. Łapki mi opadły do samej ziemi i nawet nie mam siły, żeby w duecie z siostrą zrobić aferę, bo siedze i się kiwam. I śmieję, bo co innego mi pozostało.

Powinno być w zupie, ale z okazji na absolutny opad łapek uznałam, że na swój sposób to rozczulające. Zwłaszcza, że po wykręceniu numeru, do którego długo się w ogóle nie chcieli przyznać, żebym ich nie zabiła, cieszą się z niego jak dzieci. Oboje. Olac konsekwencje, życie jest piękne!

Ciekawe, czy kiedyś nauczę się takiego podejścia? Chyba odziedziczyłam nie te geny...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 35 z 98 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 96, 97, 98  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group