FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 96, 97, 98  Następny
  Bo nie pasowało ani do Życia, ani do Zupy
Wersja do druku
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 01-02-2011, 22:57   

Da, Nanami, chrzanić! Chwilowo tylko jedna trója, reszta 4 wzwyż! I tylko cztery egzaminy zostały!
________________
Bo skończyłem pędownik. WRESZCIE. I mogę posprzątać w pokoju, bo od dwóch miesięcy znosiłem i rzucałem gdzie popadnie masą różnej maści gałązek... A, jeszcze kredki między nimi, bo mapy kolorowałem...

Złe w tym planie jest to, że MUSZĘ SPRZĄTAĆ. A nie chce się.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-02-2011, 19:06   

Bo posiłek. Mała rzecz a cieszy. Poza tym generalnie przymusowe wyjście z domu napełniło mnie pozytywną energią. Deprecha odeszła, dylemat chwilowo chyba rozwiązałam. A niedługo znowu ludzie, so it's good.


Bo jutrooo~ I nadal upiornie zimno u mnie w domu, jedzenie niezbyt pomogło. Precz z mrozami!

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zangetsu Płeć:Mężczyzna
Lady of mercy


Dołączył: 12 Maj 2005
Skąd: jenotolandia
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2011, 19:09   

Bo kolacja w najmniej wygodnym momencie >]

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2011, 20:04   

Nie ma to jak pożyczanie notatek od kogoś - zamiast się uczyć, to kaligrafuję, a nie wiem, czy sam skrypt wystarczy, więc dobrze byłoby rozczytać te notatki (nienawidzę filozofii) >.>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
nat_mich Płeć:Kobieta
jeż


Dołączyła: 04 Maj 2010
Skąd: jestem przenośna
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2011, 21:51   

Urufu napisał/a:
(nienawidzę filozofii) >.>

chcesz Tatarkiewicza w pigułce?

_________________
Without dance life would be a mistake
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2620769
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2011, 21:54   

nat_mich napisał/a:
chcesz Tatarkiewicza w pigułce?

Jak w bardzo zwięzłej pigułce, to możesz podesłać.

Egzamin jutro o ósmej, khe ^^''
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
nat_mich Płeć:Kobieta
jeż


Dołączyła: 04 Maj 2010
Skąd: jestem przenośna
Status: offline
PostWysłany: 03-02-2011, 11:28   

Urufu napisał/a:
nat_mich napisał/a:
chcesz Tatarkiewicza w pigułce?

Jak w bardzo zwięzłej pigułce, to możesz podesłać.

Egzamin jutro o ósmej, khe ^^''

oj, chyba się spóźniłam... nic, jakby był, nie daj borze, potrzebny jeszcze, to krzycz przez PMkę, wyślę. W porównaniu do Tatarkiewicza generalnie [tych wielkich tomisk, to naprawdę miła pigułeczka :)

_________________
Without dance life would be a mistake
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2620769
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-02-2011, 13:54   

Cytat:
W porównaniu do Tatarkiewicza generalnie [tych wielkich tomisk, to naprawdę miła pigułeczka :)

U mnie była to zakazana księga, gdyż "Włoszka szkoła Realego głosiła..." - czyt. 5? tomów samej starożytnej filozofii... Damn, to były czasy, kiedy taka filozofia zdawała się trudnym materiałem...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 03-02-2011, 16:05   

Paweł napisał/a:
U mnie była to zakazana księga, gdyż "Włoszka szkoła Realego głosiła..." - czyt. 5? tomów samej starożytnej filozofii...

Hem? Tatarkiewicz jest pase :P To pierwsze co mi powiedzieli o literaturze, z której możemy korzystać na 1 roku. Aczkolwiek mój profesorek napisał bardzo przyjemną antologię. Pomijając teksty źródłowe to dobra pigułeczka.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 03-02-2011, 20:38   

Bo ten egzamin był praktycznie nie do napisania. Dziękuję psorowi za usadzenie mnie na początku tak, że filar zasłaniał mi pół widoku, a potem na samym szarym końcu sali 20 metrów od ściany na której były przez 1 min 30 sek wyświetlane slajdy z pytaniami, tak że choć wzrok mam dobry, to po paru pytaniach trudno mi się było skupić by się rozczytać (ze zrozumieniem) i jeszcze zakreślić 1 lub 0. I ta punktacja to szał sezonu! 4/4 poprawne w podpunkcie = 1 pkt. 3/4 poprawne = 0,5 pkt. Niżej zero. Pytania wielokrotnego wyboru. Ale i tak wyszłam ze śmiechem na ustach, bo wszyscy mieli takie same magiczne wrażenia. A potem pizza, pogaduchy i upijanie się soczkiem bananowym~

I bo nie ma to jak zaszaleć. Moje nadroższe $ zakupy ever i to za zarobioną przez siebie kasę, woohooo! Już się nie mogę doczekać kiedy przyjdzie paczuszka.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 04-02-2011, 01:50   

nat_mich napisał/a:
Urufu napisał/a:
nat_mich napisał/a:
chcesz Tatarkiewicza w pigułce?

Jak w bardzo zwięzłej pigułce, to możesz podesłać.

Egzamin jutro o ósmej, khe ^^''

oj, chyba się spóźniłam... nic, jakby był, nie daj borze, potrzebny jeszcze, to krzycz przez PMkę, wyślę. W porównaniu do Tatarkiewicza generalnie [tych wielkich tomisk, to naprawdę miła pigułeczka :)

Podesłać i tak możesz, bo egzamin z filo czeka mnie jeszcze na koniec roku (z dwóch semestrów, a nie jednego, szit). Choć ten poszedł mi mniej niż średnio i nie wiem, czy nie czeka mnie poprawka - na te 3- powinnam się załapać, ale kto ją tam wie, jak ona będzie oceniać.

Bo przespałam praktycznie cały dzień. Położyłam się gdzieś po 14.00 (sama nie wiem, która była wtedy godzina) i obudziłam się po 21.00, żeby za pół godziny znowu się położyć i wstać po 1.00. Niby fajnie, bo odespałam, ale teraz do rana pewnie już nie zasnę i będę bardziej zmęczona w ciągu dnia.

I baterie w myszce mi padły, a kompletnie nie jestem przyzwyczajona do tej laptopowej - trzeba będzie kupić.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 04-02-2011, 16:47   

Bo egzamin z biologii komórki już za mną i wydaje mi się, że go zdałam. Jeszcze tylko genetyka w poniedziałek i mogę jechać do domu ^^

Bo kaszle, gardło boli i głowa...

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-02-2011, 07:47   

Pamiętaj, zawsze trzymaj w domu DWIE suszarki - na wypadek, gdyby jedna postanowiła się rano spalić...

Całe szczęście spaliła się matce i nie musiałam odkryć tego osobiście, zaczynając suszyć włosy mniej więcej o tej porze. Pociąg jest o 8.24. Końcówką lokówki suszy się 15min. Już widzę, jakbym zasuwała po tym błocie...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-02-2011, 23:01   

Bo już mam spokój z proseminarką, ale jak mogłam zawalić tak prosty egzamin? ;________; A wydawało mi się...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 08-02-2011, 17:53   

Bo z jednej strony: Yay! Jedyny egzamin tej sesji z chyba najsympatyczniejszym naszym profesorem zaliczony na 5! Witajcie dwa tygodnie wolnego!

Z drugiej strony: TRZY! Trzy godziny czekania na wejście, bo byłam ostatnia i do tego czasu zrobiła się dwu i pół godzinna obsuwa w czasie. Byłam bliska walenia głową o ścianę... no i nie zdałam indeksu, bo po zaliczeniu myślałam już tylko o powrocie do domu. =="

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 38 z 98 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 96, 97, 98  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group