FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 96, 97, 98  Następny
  Bo nie pasowało ani do Życia, ani do Zupy
Wersja do druku
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 09-02-2011, 10:08   

Gdy rozważam od dłuższego czasu zakup desktopa albo wymianę laptopa, obecny poparzył sobie grafikę i teraz działa troszkę gorzej. Karta jest zintegrowana, więc mam motywację do pozbycia się tego grata.

To był mój pierwszy i ostatni Radeon w życiu, pomimo faktu, że troszkę na zapchanym wiatraku pociągnął. Oo


EDIT: do tego 14 lutego mam egzamin na kursanta ATC - akurat w pierwszy dzień na nowym stanowisku. Bomba! Będzie trzeba to jakoś ugłaskać. XD

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 09-02-2011, 12:12   

Bo pozdawałam egzaminy, więc mogę się spokojnie lenić w domu do 21. I pokazał się nowy plan zajęć, który z jednej strony kocham bo mam wolny piątek i czwartek do 15, ale za to pozostałe dni to jest masakra - codziennie od 8 rano do 19 albo 20 O_o

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 09-02-2011, 18:55   

Dzisiaj zaliczyłam dwie kontrole bilecików, w tym jedna dokładnie w tym samym miejscu i tramwaju, co mojego niefortunnego razu. W ciągu tygodnia były 4. W ciągu niecałego miesiąca 6. Co oni, zwariowali? Miesiącami potrafi sie nie przydarzyć, a tu no proszę.

Bo nieszczęścia chodzą grupami. Nie moje, ale w związku z tym mam troszkę więcej pracy zamiast ferii i leniuchowania.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 09-02-2011, 19:22   

No nie, no. [rage desu]. Nie dość, że w marcu mamy kolejny sprawdzian, tym razem z geografii (tak zwaną konturówkę), to jeszcze karteczka, na której było wypisane to, czego mamy się uczyć, była po prostu nie do odczytania. Pfft. A 蛇下呂どうでしょう vol.2 zassać i wypalić na płytce sobie nie mogę, bo, cytuję, 'nie dam rady'. Eeee, WTF?

Za to jutro mamy tylko cztery lekcje plus jakiś teatr, a w piątek lekcje nam skrócili, Yay yay.

Coś ta pozytywna część dziwnie krótka w porównaniu z tą negatywną...

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 09-02-2011, 20:46   

Pier..... sąsiedzi. Puszczamy głośno muzykę, co? Well, zdaję sobie sprawę, że nie wiedzą, iż aktualnie ślęczę nad Potterem, wypisując przykłady do pracy magisterskiej, ale i tak efekt jest taki, że nie mogę się skupić.
/odpala vocaloidowy "Poker face" w wykonaniu Dasoka na full
No to zobaczymy. Ja też potrafię. Chrzanić Pottera (chociaż dzięki Amie mam wszystkie części w wydaniu brytyjskim, łiiiii~!! dzięki! <hug>). Tego mi było trzeba... (~^_^)~
Okej, co by teraz... O, "Kutabare PTA" w wykonaniu Gero, dohohoho...!

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 10-02-2011, 15:44   

Nie ma to jak post - niemal - pod postem.
Bo ZNOWU zepsuły mi się słuchawki, niech to jasna i sparklająca. Zaraz się rozpłaczę, nooooo!

ALE. ALE. Przyjechali maturzyści z Krakowa i wystawili "Śluby panieńskie". Łiiiiiiiiiii! Nie dość że było uroczo i prześmiesznie, to jeszcze POSTACI. O mamo. Omamoomamo. Taki Albin, jęcząco-wzdychające rude widmo w za dużych portkach - był absolutnie milusi, widownia kwiczała za każdym razem, gdy wpełzał na scenę. Ale i tak najwięcej oklasków na koniec dostał Jan, który wyglądał jak Dasoku. Ja też piszczałam, ehe he.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 10-02-2011, 19:42   

Bo się czymś zatrułam. Przecież nic takiego nie jadłam, co by mi mogło zaszkodzić... >.>

Za to znalazłam autobus, który jedzie do Krakowa tylko 3h i 40 min., a stamtąd odbierze mnie ojciec. Nie będę musiała się wlec 7h do Katowic. Z kotem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wiewiór Płeć:Kobieta
irish mastah


Dołączyła: 13 Sty 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2011, 13:14   

Czemu piszę w zupie? Ponieważ jestem z byt rozbita by się czymś bardzo ciezyć lub czegoś bać O_O
Pon-Czw spędziłam w nowej pracy, przerabiając materiał szkolenia w 3 dni zamiast w 9, bo staffuim brakuje i potrzebują normalnie działającego pracownika, który okiełzna ekspres, receptury, spienianie mleka, kawałek kasy i ogólnie ogarnie wszystkie dodatkowe zajęcia towarzyszące pracy w kawiarni. Dziś śniało mi się parzenie kawy =.=
Plusy - niczego nie zniszczyłam, nikogo nie oblałam, nie otrułam i co chyba najważniejsze nie spowolniłam zbytnio pracy reszty zespołu. Poza tym schudłam w te 4 dni już z 1,5 kg :3
Ponadto taksię przejęłam pracą, że nie miałam czasu myśleć o jutrzejszym wylocie do Monachium, który będzie najbardziej hardcorowym wyjazdem ever.
Minusy - nie nauczyłam się do niedzienego egzaminu. Przy okazji wcześniej oblałam jeszcze dwa, chociaż byłam pewna, że tylko jeden T__T Po wczorajszych 10 godz za ekspresem musiałam robić dobrze dłoniom, bo wyglądały jak ręce mumii i bolały od drobnych poprzeń i ubijania kawy. God bless the glicerine cream!!

Mam szczerą nadzieję, że moja orientacja w terenie jeszcze raz mi pomoże okiełznać komunikację miejską w Monachium i że się nie zgubię na lotnisku >.> wish me luck
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 17-02-2011, 08:42   

Bo obudziłam się za piętnaście ósma. Niby fajnie, bo będę miała więcej czasu dla siebie, ale KURCZĘ, dlaczego siódma?! Nie obraziłabym się na ósmą...

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 17-02-2011, 20:30   

Bo nowy image a'la Justin Bieber cały czas niesamowicie mi się podoba. Poza tym yay, po dwóch tygodniach totalnej masakry zdrowieję, poza tym samodyscyplina i nowo odkryte hobby trzymają mnie w ryzach. Inaczej byłoby niedobrze i źle. Niech mi zejdzie z głowy jedna upierdliwa rzecz, i niech ja wreszcie mam chwilę spokoju. I ja chcę ludzi. Jezu, nigdy tak bardzo nie chciałąm żeby wolne dni się skończyły. Poza tym żeby spełnić marzenia trzeba się napracować. Zachciało mi się nie chcieć zwyczajnego życia, wypisz wymaluj jak Tereska. Ale nie ma odwrotu, no way, nie będzie zwyczajnego życia.

Poza tym BARDZO nie lubię poczty polskiej, BARDZO.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2011, 23:45   

Bo wszystkie paczki muszą do mnie dochodzić akurat wtedy, jak mnie nie ma w domu -__- Z trzech paczek, na które oczekuję/oczekiwałam, dwie doszły, trzecia nie wiem, bo nie mam do niej trackingu. Mam nadzieję, że leżą one na poczcie, a nie ZNOWU u sąsiadki (kiedyś uduszę tego leniwego listonosza). Och, przynajmniej wiem, że mnie cło ominęło jeśli chodzi o jedną przesyłkę.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
nat_mich Płeć:Kobieta
jeż


Dołączyła: 04 Maj 2010
Skąd: jestem przenośna
Status: offline
PostWysłany: 23-02-2011, 07:14   

dawno się tak nie bałam o swoją karierę naukową mając przy okazji solidne podstawy ku temu.
przynajmniej drugi kierunek zaczął się klarować i jest wizja zdania przynajmniej tamtego szitu.

_________________
Without dance life would be a mistake
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2620769
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 27-02-2011, 18:48   

Kurczę, nie widziałam serii i raczej nie obejrzę, bo na sam widok kadrów mnie odrzuca, ale ten nendo jest świetny. Ech, no nie wiem, mam zasadę, że nie kupuję figurek postaci, których nie znam albo za którymi nie przepadam _-_

Poza tym złe jest to, że znalazłam jeszcze otwartego preordera na tego ekskluzywa, ale przełom sierpnia i września kompletnie mi nie leży, bo nie będę miała z czego za niego zapłacić, a jest drogi jak cholera.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 27-02-2011, 19:15   

Urufu, jak ja. Cię. Rozumiem. Co prawda żadnej figurki nie nabyłam, ale od samego patrzenia ma się wrażenie, że pieniędzy jest za mało, świat jest bardziej neisprawiedliwy a zupa bardziej słona. Dlaczego Japończycy robią takie cuda?! d-dlaczego ;______________________;





+ te włosy.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 01-03-2011, 13:50   

W końcu jestem w domku i mam internet i w ogóle. Jestem poobijana i posiniaczona, pokłuta, wymęczona, otumaniona silnymi przeciwbólowymi, a na dodatek ciągle się trzęsę, żeby nie nawróciło. Boję się kichnąć, kaszlnąć i wydaje mi się, że coś nie tak, że jednak znów... następnym razem zamiast bolesnego upierdliwego zabiegu operacyjnego będzie operacja. Szpitale ratuja życie, ale lepiej tam nie musieć leżeć.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 39 z 98 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 96, 97, 98  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group