FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 96, 97, 98  Następny
  Bo nie pasowało ani do Życia, ani do Zupy
Wersja do druku
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2011, 21:34   

Kolejny figure related post, ale muszę gdzieś wylewać swoje żale. Chlip.

Bo-dlaczego-to-jest-takie-ładne? Dlaczego taka beznadziejna postać z takiego beznadziejnego anime musi dostawać takie cudo? ;__;
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-04-2011, 19:35   

Bo wracanie rowerem ze szkoły to czysta przyjemność.

Niestety, dla jej zrównoważenia, poranny dojazd do niej jest katorgą. Zimnooo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karai Płeć:Kobieta
Eternal Force Blizzard


Dołączyła: 16 Mar 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Status: offline
PostWysłany: 04-04-2011, 20:01   

Bo jutro jest Dzień Sadu (czytaj: sprawdzian klas 6) ._.
Ale... mam wreszcie 8 tom Wybielacza ^^

Panika 8 stopnia, ale jakoś tak ciepło i wiosennie na duszy... *moe*

_________________
Wounded wings bounded to a cross,
Light and hopes were lost.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2011, 16:35   

Bo nowe mieszkanie jest Bardziej, bo wreszcie weekend, czyli będę mogła pooglądać trochę animców, ale Hitagi ciągle nie ma. Dzisiaj byłam na poczcie podlegającej pod mój stary adres - w tym tygodniu nie mieli żadnych przesyłek z Japonii. Jutro minie równy miesiąc od dnia, w którym została wysłana - jak mi nie dojdzie, bo np. zaginęła w tym całym chaosie spowodowanym trzęsieniem ziemi i tsunami, to się chyba potnę, a to na dodatek przesyłka nieubezpieczona ;__;
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2011, 20:54   

Bo czuję się nadzwyczaj dobrze, mimo iż jutro mam obowiązkowy konkurs z mojego ukochanego pyun pyun kyaaa /sarkazm przediotu, to jest historii. No ale co się dziwić, wen, dasokowe nama, tylne łapki Moki - pisk!!!

Tylko cholera, na wychowawczej rozmawiamy o komunikacji, tak? To dlaczego moja rzekomo najlepsza koleżanka radośnie mnie olewa i pędzi przesiadać się do innej, hm? Jeśli mnie nie lubi, to niech mi powie. Ja nie biedna sierotka, którrej nikt nie kocha. Ja zrozumiem.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 09-04-2011, 14:23   

Bo niby wszystko w porządku i nie powinnam narzekać, ale... Dlaczego ja nie potrafię już organizować sobie czasu tak, żeby na wszytko go wystarczyło? Już teraz mam wrażenie, że powinnam robić ze trzy rzeczy na raz, a nawet jeszcze nie zabrałam się za te trzy zadane na zajęciach projekty z planem marketingowym na czele.

Zapewne dlatego właśnie siedzę przed lapciem i się lenię.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 11-04-2011, 18:28   

Booo... mój projekt plakatu promującego instytut zostanie wydrukowany i powieszony... no, gdzie się da. Z jednej strony- Yay! Z drugiej... no tak jakby w trakcie zabrakło mi modela by siedział z książką- Ić się nie dała- i... sami się domyślcie, kto tam wylądował... Dobrze, że twarz jest zasłonięta "Bojaźnią i drżeniem".

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Akai Płeć:Kobieta
Mad world


Dołączyła: 26 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 13-04-2011, 16:18   

Bo mimo wczorajszej katorgii na egzaminie humanistycznym, dzisiaj na matematyczno-przyrodniczym poszło mi całkiem dobrze. No dobra, dobra - BARDZO DOBRZE! A wszystko dlatego, że Sas trzymała kciuki .. *ekhem*

_________________
Pamiętaj: Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to? - Kłapouchy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9005871
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 13-04-2011, 16:42   

Bo mi dobrze, wesoło i optymistycznie, ale...
Ale. Hrnk. ALE...

.
.
.
.
.
AAAAAAAAAAARRRRRRRGGGHHHHH!!!!

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-04-2011, 17:02   

Hisayo napisał/a:
AAAAAAAAAAARRRRRRRGGGHHHHH!!!!

Support Miku ładniejsza, nie pakuniaj :D

Poza tym 7000jpy za nendo... noł fenks. Przy dobrych wiatrach i przesyłce za 2k wyjdzie 300zł.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 13-04-2011, 17:41   

Wystawa plakatów Muchy w pobliskim Muzeum! Fajnie było, napatrzyłam się do woli, ale i tak chyba pójdę drugi raz... I mam plakat, o! (Album z wystawy był cholernie drogi ;___;)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 13-04-2011, 20:50   

moshi_moshi napisał/a:
Wystawa plakatów Muchy w pobliskim Muzeum! Fajnie było, napatrzyłam się do woli, ale i tak chyba pójdę drugi raz... I mam plakat, o! (Album z wystawy był cholernie drogi ;___;)


Gdzie, kiedy i za ile? :D (bo dwukrotna wizyta w muzeum Muchy w Pradze to zdecydowanie za mało, o!)

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 13-04-2011, 21:27   

Bo jestem jakaś przemęczona. Bo tekst o Machiavellim to skończona porażka. Bo ja też chcę na wystawę Muchy. Ale mam swoje 5 minut na wydziale- co jest niesłychanie krępujące, ale dochodzę do wniosku, że należy mi się trochę próżności.

Edit: Lol, ostatnie zdanie w porównaniu z napisem na sygnaturce robi dziwne wrażenie.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 13-04-2011, 21:44   

Irian napisał/a:
Gdzie, kiedy i za ile? :D (bo dwukrotna wizyta w muzeum Muchy w Pradze to zdecydowanie za mało, o!)

Tyle co w Pradze na pewno nie zobaczysz, ale na bezrybiu i rak ryba. Zwłaszcza, że sporo litografii jest znanych (nie rzucili byle czego). Wystawa trwa do 29 maja. Muzeum jest w Sosnowcu - http://www.muzeum.org.pl/ . Bilet ulgowy kosztuje 3 zł, normalny 6. :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
nat_mich Płeć:Kobieta
jeż


Dołączyła: 04 Maj 2010
Skąd: jestem przenośna
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2011, 11:30   

moshi_moshi napisał/a:
Wystawa plakatów Muchy w pobliskim Muzeum! Fajnie było, napatrzyłam się do woli, ale i tak chyba pójdę drugi raz... I mam plakat, o! (Album z wystawy był cholernie drogi ;___;)

o! to jest plan na sobotę. wszak mieszkam 10 minut pieszo od tego muzeum i codziennie tamtędy biegam.

bo nie umiem się ogarnąć. co chyba zaczyna drażnić mojego chłopca. jego jak jego. mnie to drażni niemożliwie.

z drugiej strony mam plan treningowy i jeśli się zbiorę w sobie to może jednak czegoś się pozbędę... w końcu. ;]

_________________
Without dance life would be a mistake
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2620769
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 41 z 98 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 96, 97, 98  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group