FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 96, 97, 98  Następny
  Bo nie pasowało ani do Życia, ani do Zupy
Wersja do druku
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2011, 15:58   

Bo naprawiłem rozmycie w KDE i mogę się cieszyć półprzeźroczystymi oknami na nowym sterowniku Intela. YEY!

Z drugiej strony mój promotor napisał mi maila w stylu: "Mam cię gdzieś. Przyjdź za tydzień. I tak się z tym nie wyrobimy w tym miesiącu" (mowa tu o paru błędach stylistycznych w pracy). Co oznacza miesiąc i 95zł w plecy.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2011, 17:33   

Bo przyszedł nendo DM, która w swojej nendo formie jest 100% kjutniejsza od BRS. Równocześnie z nendo przyszedł T-shirt z Izayą i Shizuo, który jest na mnie za duży, bo wygląda jak worek albo jakiś gym shirt, ale i tak będę w nim chodzić (i już wiem, żeby przy następnym zakupie T-shirta brać XS, nie S) :D A wczoraj przyszedł drewniany strap z Nyanko-sensei'em (zwykły SAL szedł tylko 2 tygodnie, święto lasu).

Ale o Hitagi nadal ani widu, ani słychu ;_;
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-04-2011, 18:25   

Urufu napisał/a:
(i już wiem, żeby przy następnym zakupie T-shirta brać XS, nie S

Pamiętaj - to rozmiary japońskie :D Przypomina mi się stwierdzenie lektorki japońskiego, dość drobnej kobitki mającej niecałe 160cm wzrostu, jak to dla niej w zasadzie nie ma w Japonii ubrań, bo nie mieście się we wszystkie XL...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2011, 19:00   

Kwik.

Ale to męski T-shirt, niestety :<
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 15-04-2011, 16:01   

Bo moja własna matka njapierw stwierdziła, że to inni mają problem i że to inni są dziwni, a w chwilę potem zaczęłą mi nachalnie proponować, żebym może zmieniła mimikę, bo może mój wyraz twarzy drażni innych (...................e?). Na moją odpowiedź, że ja mimiki praktycznie NIE MAM, bo staram się ją ograniczać, żeby nie denerwować innych, stwierdziła, że znowu nic nie rozumiem, że inni chcą mi pomóc, a ja się od razu na nich drę, że mam się nie dziwić, że są dla mnie niemili, skoro ja jestem niemiła dla nich.

Więc... tak. Nie rozumiem. I się zastanawiam: czy wszyscy byliby zadowoleni wtedy, gdybym popełniła samobójstwo wbijając sobie cyrkiel w serce, czy wtedy, gdybym po prostu sobie poszłą w cholerę i nigdy nie wracała.

A twarzy sobie nie mogę obwiązać chusteczką, bobym się ciągle przewracała, sorry. I nie, ja tego nei piszę z rozbawieni8em, ja się naprawdę zastanawiam, co ja mam w końcu robić, bo nawet kiedy najzwyczajniej w świecie zamykam się w pokoju i płaczę,
to robię sceny i jestem sztuczna i znowu się zachowuję jak te kretynki z anime.


Test z chemii był całkiem łatwy. To znaczy, może dostanę czwórkę.

Urufu napisał/a:
Ale to męski T-shirt, niestety

Męski T-shirt z Shizayą? O kwik ;p

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-04-2011, 09:55   

Ludzie to idioooociiii. Sam sobie dzwoń bucu! Zobaczymy, ile czasu zajmie ci wykonanie 30 telefonów!

Wymiękam, kwik. Macki w okolicach kostek.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 18-04-2011, 17:03   

Bo moja klasa. <zakłada okulary, biały kitel i łypie profesjonalnie> Podejrzewam anemię, doktorze!
Serio, to mnie prze-ras-ta - jak można nie umieć rzucić piłką od ręcznej na trzy metry?! A jak już, to rzucić akurat w łapki osoby z drużyny przeciwnej? Dochodzę do przerażającego wniosku, że w tej szkole nie mają ŻADNEGO pojęcia o sporcie. Czuję się zawiedziona.
I NIE, to, że zobaczyłam, jak kolegę z klasy ściska jakaś pusta blondynka z klasy równoległej i mną miotnęło to NIE znaczy, że się w nim zakochałam. Serio. W sensie że serio serio.

I bo mimo wszystko było faaaaaaaaajnie! ;3

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 19-04-2011, 17:38   

Dziwna rzecz mnie spotkała. Szłam z koleżanką na przystanek, rozmawiałyśmy o możliwości przebiegnięcia przejścia, wykluczonej bo obtarły ją buty. Nagle idący przed nami gostek odwraca się i podniesionym głosem wyrzuca nam: "Brawo! Przy was mężczyzna wygląda jak frajer! -Bla bla cośtam dalej- Nawet tu można tak wyglądać!"

I teraz mam zagwozdkę o co mu chodziło...

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 19-04-2011, 18:25   

Dzisiejszy dzień należał do jednych z dużo gorszych ostatnimi czasy. Nie zorientowałem się, że okres mojej cokwartalnej depresji już się zaczął i suka uderzyła z zaskoczenia.

Za to doszedł już przedurodzinowy prezent - o takie coś , co pewnie sporo osób kojarzy

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 19-04-2011, 18:27   

Wymienię płucka na lepszy model i jeszcze dopłacę.

I niby dobrze, bo mogło być gorzej i zaś spędzić święta w szpitalu, a że nic anormalnego po badaniu nie wyszło... jakoś specjalnie nie cieszy, bo się nadal źle czuję. Już nie wspominając, że radosne 'nie znasz dnia ani godziny' wcale nie sprzyja dalszemu nadrabianiu zaległości na studiach i planowaniu czegokolwiek w przód. Sigh.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zangetsu Płeć:Mężczyzna
Lady of mercy


Dołączył: 12 Maj 2005
Skąd: jenotolandia
Status: offline
PostWysłany: 20-04-2011, 17:04   

Bo mam wyższe wykształcenie. Wai.
Bo siostra ma najpewniej białaczkę. Wai.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 20-04-2011, 18:00   

Bo nie jedziemy do Ołomuńca, co zniszczyło mi wszelkie czerwcowe plany.

A z drugiej strony nie oberwało się 200 € po kieszeni.
Poza tym psor mi chce postawić 6 z fortepianu, na którą to ocenę z cała szczerością nie zasługuje, a myślałam, że walczę o 4, może 5 :O
I wojgle oceny mimo wszechobecnego lenistwa zapowiadają się ładnie. Projekt zrealizowany i z głowy ~

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
Wiewiór Płeć:Kobieta
irish mastah


Dołączyła: 13 Sty 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 20-04-2011, 23:13   

Daję znak życia <wypuszcza mackę i macha>, co zasadniczo powinno byc dobrym objawem. Jednak ten miesiąc stanowczo był/jest przegięciem. W sobotę wiewiór padł. Skończył mi się power. Tak serio serio. Na szczęście jakaś dobra dusza podała mi baterie zapasowe, ale jadę już na ostatniej rezerwie. I bardzo poważnie nie wyrabiam na zakrętach, a próby reanimowania życia towarzyskiego w tym wszystkim wymagają. Umiem się dwoić - yay!- ale teraz przydałoby się jeszcze roztroić.

Włącza mi się nienawiść do Warszawy. A świadomość, że jedyny wolny termin na odpoczynek będzie (MOŻE) pod koniec maja, mnie dobija. Z drugiej strony, jak rzucam się w wir pracy wszelakiej nie mam czasu myśleć o mniej przyjemnych rzeczach i się zamartwiać. Pracoholizm lekartwem na dołka? Maybe.
Chcę w góry. Albo nad morze. Wsio rawno. Oby z dala od Warszawy z jej zawartością emocjonalno-materialną oraz ludzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 22-04-2011, 14:55   

Bo czterogodzinna dyskusja na temat finansów, polityki, inteligencji i filozofii z kolesiem, który zachowywał się jak stary zgorzkniały bufon, którego nic już w życiu nie zaskoczy. Jak na mój gust to niewyżyty seksualnie, ale zapytałam się tylko czy jest robotem XD Poza tym dziewczyna z pedagogiki, która również w rozmowie uczestniczyła (niech żyje solidarność jajników). Bo wpadający do przedziału rasteman, opowiadający rasistowskie kawały o murzynach. Bo random podróżna, która jak się okazało interesowała sie medytacją i medycyną alternatywną, i która rasta-kolegę zaczęła masować. I mina pana "mnie to wcale nie bawi". Takiej podróży jeszcze nie miałam.

Tylko to słońce, od którego mi jeszcze gorzej i zaczynam kichać i cieknący kran zamiast nosa -.-

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-04-2011, 18:23   

Nie czuje rąk (jutro mi odpadną), salon pomalowany.

OJEŻU O.o

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 42 z 98 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 96, 97, 98  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group