FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 96, 97, 98  Następny
  Bo nie pasowało ani do Życia, ani do Zupy
Wersja do druku
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2011, 12:36   

Bo po włączeniu iPoda po paru miesiącach odkryłam, że łapie mi WiFi w mieszkaniu - dlaczego nie zrobiłam tego wcześniej?! A ja się z tym dziadowskim Play'em użeram średnio przez 2 tygodnie w miesiącu, jak mi transfer pada...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
nat_mich Płeć:Kobieta
jeż


Dołączyła: 04 Maj 2010
Skąd: jestem przenośna
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2011, 15:57   

bo płaczę stanowczo za często. i jestem rozlazła, co z tego że chudnę w kilogramach w tempie zatrważającym, jak jeszcze niewiele mogę ćwiczyć i wyglądam jak niedożywiony wieloryb. niech to szlag.

ale mam dobry plan, wezmę się za siebie, złożę aplikację i będę się modliła żeby zechcieli na mnie spojrzeć, mimo że poza kilkoma punkcikami nie mam się czym pochwalić. a w międzyczasie wracam na ring, znów będę podbijać oczy kolegom z treningów.

_________________
Without dance life would be a mistake
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2620769
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 25-07-2011, 17:44   

Życiowo: bo mam regał (którego już nie produkują i zdobyłam go fartem dzięki mateczce), w dodatku za grosze; bo jestem już w znakomitej większości ustawiona w nowym mieszkaniu, a i kanapa powinna pojawić się jakoś na dniach. Na Avangardzie było super, znowu pojawił się we mnie zapał do mistrzowania (i może tym razem nawet coś z tego wyjdzie), licencjat za mną i chyba znalazłyśmy łosia na zastępstwo na ten tydzień urlopu... Ogólnie jest super.

Zupnie: Przez najbliższe dwa tygodnie przewiduję totalny zapiernicz w pracy, z wyjazdem do Katowic włącznie (który będzie fajny i oznacza nowe doświadczenia, ładną pozycję w cv i tak dalej, ale wiąże się z nim mnóstwo pracy i trochę strachu, czy damy radę), a ja już padam na pysk, poza tym powinnam iść do przynajmniej dwóch lekarzy, bo znowu mi się losowe bóle różnych kawałków ciała trafiają...

I dlaczego życie musi być takie skomplikowane, no dlaczego...

Smutcholijnie.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-07-2011, 20:47   

Bo zmieniają się moje plany życiowe i tak jakoś nieswojo mi się zrobiło, ale nie powinno być źle... A poza tym boli jak cholera >_<

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 30-07-2011, 18:17   

Bo działka oficjalnie stała się miejscem cywilizowanym. Zawiera komputer i stałe łącze - co zapewne oznacza, że będę na niej częściej bywać :P

Ale bez psa i tak się nie liczy :/

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 05-08-2011, 00:54   

Bo rodzicielka mnie mało co dzisiaj o zawał nie przyprawiła... A tak z innej beczki, nie wiem, czy to tylko ja, ale absurdalność tytułów niektórych harlequinów mnie przeraża i przyprawia o dzikie napady śmiechu. W dodatku tych na mangę przerobionych... Ciążowa zemsta*, że łot?

*przekład własny.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 06-08-2011, 21:22   

Bo moje trzy koty wypowiedziały mi wojnę, ale zaraz się przekonają z kim naprawdę zadarły.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2011, 18:06   

This
Bo ktoś zsumonował u mnie na działce małe tornado i wyrwał mi drzewo z korzeniami. I niczym Thorfinn z Vinland Sagi musiałem próbować poradzić sobie z draństwem. Ale jako, ze Thofinnem nie jestem, nieszczególnie mi się udało. Za to urobiłem się niesamowicie i nie wiem, czy jutro będę w stanie wstać z łóżka.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 12-08-2011, 17:38   

Bo ściągną mi aparat za miesiąc... tyle, że do tego czasu muszę mieć zasznurowane gumkami usta.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 13-08-2011, 12:49   

Bo znowu ominę Tygrysich i Króliczych Herosów... ~I łeb mnie boli... Grrrr. Ale jadę do słońca ~~

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 14-08-2011, 12:09   

Bo pełna radosnych przygód Ukraina! A przede wszystkim, bo tam przez cały czas prażyło słonko, ani pół chmurki, i piękne czyste morze czarne (które wcale czarne nie jest), bo tanie i fajne drinki, masa miejscowych smakołyków i przesympatyczni ludzie i zupełnie inna kultura. I spędziłam parę dób w autobusach / pociągach. A jak tylko wjechaliśmy do Krakowa, to zaczęło lać. I bo radosny hostel w samym sercu Lwowa i Loża Masońska i rozmówki po angielsku w hostelu. I moich biednych płuc szlag nie trafił, choć je trochę obiło.

Niestety, piękne miejsca to połowa satysfakcji z wyjazdu, a druga część to towarzysze podróży, które to okazały się typu lans-zakupy-dyskryminacja. A najgorsze jest to, że przynajmniej w Odessie musiałam się z nimi trzymać, bo po rusku niepaniemaje nic a nic. Ale przynajmniej dowiedziałam się jaką to "przyjaciółkę" mam, o.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Akai Płeć:Kobieta
Mad world


Dołączyła: 26 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-08-2011, 15:16   

Sasayaki napisał/a:
Bo ściągną mi aparat za miesiąc... tyle, że do tego czasu muszę mieć zasznurowane gumkami usta.


Znam ten ból. A ode mnie: bo jestem u dziadków i niby wszystko dobrze, ale czuję pewne napięcie i nie podoba mi się to. Enyłej: właśnie zajadam się pysznym ciastem .. myaaaam !~

_________________
Pamiętaj: Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to? - Kłapouchy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9005871
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 16-08-2011, 22:35   

Bo Toledo, dzisiejsze wino i Burgos. Ale przede wszystkim Toledo. Jakie to miasto jest cudne. I jutro Bilbao i San Sebastian! Ale szyja... Boli... Napiernicza wrecz... A i jeszcze Prado, ale za krotko...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 18-08-2011, 14:04   

Jeden strajk kolejarzy, zepsuty kindle i dwutygodniowy pad internetu dalej - udało mi się dotrzeć do Szkocji, zbierając po drodze mój podróżny Pakiet Murphyego.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
nat_mich Płeć:Kobieta
jeż


Dołączyła: 04 Maj 2010
Skąd: jestem przenośna
Status: offline
PostWysłany: 19-08-2011, 21:38   

bo nie mam nutelli. i do wtorku, co najmniej, mieć nie będę :(

Dąbrowo Górnicza, strzeż się, jutro będę rozjeżdżać Twoich mieszkańców! xD

_________________
Without dance life would be a mistake
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2620769
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 47 z 98 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 96, 97, 98  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group