FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 96, 97, 98  Następny
  Bo nie pasowało ani do Życia, ani do Zupy
Wersja do druku
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2011, 18:45   

Bo nie wytrzymałam i zamówiłam to. Powinnam raczej odkładać kasę na styczniowe preordery, ale ten film jest taki jedwabisty. Chcę mieć komplet filmów Studia Ghibli. Mam tylko nadzieję, że polskie wydanie nie suckuje na całej linii, na japońskie mnie niestety nie stać.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-12-2011, 18:52   

I dobrze. Decyzje są po to, żeby je podejmować (a czy korzystne, czy nie to już historia ocenie).

A ja napiszę, że skończyłem You Are (Not) Alone i nie wiem czy teraz życie jest piękne czy zupa za słona... Bo niby ładne, ale zachód słońca też ładny (codziennie, za darmo i bez bufforowania/sciągania, polecam) i co z tego?

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 20-12-2011, 19:14   

Bo się dziś poparzyłam znacznie bardziej niż zwykle. Au... Na dodatek nadal chora i zdechła, zimno i w ogóle.

Ale mam resztę spaghetti, spokój z egzaminami (ostatni na dodatek chyba nieźle poszedł), mam materiały, mam plany, nawet cień do powiek mi dzisiaj nie zlazł (Crof czy mówiłam Ci, że jesteś inspirująca?), wszystko jest mruczne i takie jak ma być. Końcówka roku 2011 poza jednym akcentem jest absolutnie the bestest ever. Na pewno jest lepsza od zeszłego. Patrzenie optymistycznie w przyszłość to jest to co robię rzadko, ale srsly chwilowo nie umiem inaczej. I mój bardzo miły współlokator poczęstował mnie kompotem śliwkowym (parzącym i pysznym :D). MRU! :D

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 20-12-2011, 20:16   

Przez prawie dwa tygodnie udawało mi się zwalczać ścigające mnie przeziębienie. Dziś moja obrona poddała się i padła, a każde kolejne kichnięcie może mi wyrwać nos (co skutecznie, acz ostatecznie przerwałoby ciągłe smarkanie; choć najpierw, zapewne, wykaszlę płuca, znowu). Wspaniały prezent na święta. Komu mam za to podziękować, bo rozgrzany pogrzebacz już czeka?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 20-12-2011, 20:37   

Amarth, a wiesz że to dziwne. Połowa ludzi ode mnie na roku z dnia na dzień dostała objawów typu ból gardła etc. Ja się też bujałam z goniącym mnie przeziębieniem, ale dopiero mnie walnęło mocno przedwczoraj. I tak trzyma ciągle.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 23-12-2011, 18:11   

Z dobrych- mam nowy zegarek, ładny, okrągły z czerwnym paskiem. Ze złych- bo znowu musiałam kupić zegarek, który mi w dodatku lata na ręce (trzeba będzie dorobić dziurkę w pasku)... Dzisiejsze zegarki sucks.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 31-12-2011, 14:31   

Bo Pokocie padł wiatrak. Cholera. Cholera, cholera, cholera.

Co prawda mam Meiko (moja mama to ma wyczucie, serio, że mi ją akurat kupiła), ale ona jest jeszcze nie do końca gotowa (programy, zakładki, dodatki, WSZYSTKO!). No a poza tym... Pokotaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;A; To głupie tak emocjonalnie przywiązywać się do komputera, ale nic na to nie poradzę. On ma na sobie podpisy jenotów, swoje własne imię, a na dodatek wiąże się z nim wiele żartów i wspomnień. A poza tym to był prezent od Nanami ;A;

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 31-12-2011, 16:44   

W sumie to jestem cholernie niewyspana. W nocy było za zimno / za gorąco. Kot uwalił mi się na wyciągnięta reke i nie miałam serca zabrać, więc tak przez pół nocy.
Jak wracałam do domu tramwajem, to jakiś wyjątkowy idiota nie potrafił pojąć, że jeśli skręca w prawo, prostopadle do tramwaju, to jeśli nie odbije lekko w prawo jeszcze bardziej to w końcu go zarzuci w tramwaj. Jako takoż się stało, 1 metr wprzód ode mnie. Brawa dla pana. Co ciekawe, tramwaj jest pancerny - mała ryska. Za to bok auta do kasacji, choć może da się wyklepać... Ja zresztą już już od dawna propaguje, że tramwaje powinny mieć dodatkowe zderzaki z przodu, jak płóg, i przestawiać samochody kierowców, którzy nie rozumieją, że torowiska się nie blokuje.
W domu zaatakowała mnie własna półka w lodówce. Poluzowała się.
Kicia jest mrrruczna, ale kocia miłość boli... moje biedne ręce i kolana. XD

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 31-12-2011, 18:40   

Bo Wielkie Cytrynowe Przedsięwzięcie okazało się Wielkim Cytrynowym Failem. Nie, raczej Wielkim Rozlazłym Cytrynowym Failem. Cóż, może nie wygląda jak powinien, czyli jak tarta cytrynowa na angielskich programach kulinarnych, ale smakuje nieźle. A Cytrynowy Fail fajnie brzmi.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 05-01-2012, 13:25   

Już jest czwartek, więc mam piątek :/

_________________
You don't have to thank me. Though, you do have to get me donuts.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 05-01-2012, 14:10   

Jestem chory, ale nie ma mnie w pracy, a co oznacza, że nie musiałem wyjść rano w taką straszną pogodę.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 13-01-2012, 20:55   

Refleksje po pobycie w szpitalu:

Na plus:
- możliwość nie patrzenia na twarze rodziców i ogólnie ludzi z mojego otoczenia przez kilka dni, jest naprawdę bezcenna
- w pewien sposób odpocząłem

Na minus:
- bo powyższe już się skończyło
- dalej nie wiadomo co dokładnie mi jest i niedługo mam iść znowu do szpitala (z naciskiem na "niedługo")
- bo choć jestem w domu dobrych kilkanaście minut już zdążyłem się wściec
- werdykt psychologa: kilka rzeczy wskazuje na depresję, wskazana psychoterapia

Edit:
Jeszcze zapomniałem: nie muszę już chodzić o kuli!

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.


Ostatnio zmieniony przez Loko dnia 14-01-2012, 00:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 13-01-2012, 23:28   

Bo pogoda była absolutnie epicka :D To zawieja, to słoneczko, to "styropian z nieba", to jasno, to ciemno... Tylko poważnie utrudniło mi to powrót do domu.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2012, 17:37   

7-9 do przerwy dla Danii... Ufff, na razie jest dobrze. Walcz dalej Danio dla moich biletów do kina!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 31-01-2012, 11:13   

Bo postanowiłam, że dziś będzie epic day i co? I zaczynam od faila, argh... Bosz, lać po mordzie i patrzeć czy równo puchnie.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 55 z 98 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 96, 97, 98  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group