FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 96, 97, 98  Następny
  Bo nie pasowało ani do Życia, ani do Zupy
Wersja do druku
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 23-12-2009, 16:04   

Brrrrr... Jak nie snieg to deszcz. Wczoraj zamkneli lotnisko i bylo opoznienie, dzisiaj z kolei poszlismy do centrum i co? I deszcz... No ludzie!

Ale oszronione palmy to ciekawy widok...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-12-2009, 18:16   

Nie będę oryginalna i powiem, że leje. I cieknie. I chlupie. I w taką cudowną pogodę zwodowałyśmy się z matką po zakupy.
Ale mam czapkę >.<

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 23-12-2009, 18:33   

Heh, posprzątane, podłogi pomyte i wypastowane, ale została jeszcze góra roboty, tyle że tej przyjemniejszej <tak, lubimy gotować i piec> oraz choinka do ubrania *____________________________*!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 24-12-2009, 15:06   

Dzisiaj nie ma żadnej Wigilii. Dzisiaj jest jakieś "święto żydowskie", a my oszukujemy. Kalendarz i telewizja również kłamią. By Babcia - -"

Ale przynajmniej rodzina twardo udaje, że nikt nie jest z nikim bardzo pokłócony...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-12-2009, 23:51   

Bo mogło być gorzej. Ale cieszę się, że jest już Prawie Po.
Szkoda tylko, że mnie strasznie żołądek rozbolał i od trzech dni cieknie z nosa potwornie. Wr.

A prezenty wyjątkowo udane. Nowy Clarkson jako idealna 'lektura pociągowa', hu hu.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-12-2009, 11:23   

Bo ślizgawica. Nie liczyłam już, ile razy prawie się wypierniczyłam idąc na przystanek (ok. 5 min. spacerkiem od mojego domu). Plus prawie wywinęłam orła w autobusie. Pośliznęłam się na kałuży, podczas gdy facet brał zakręt. Na lewej nodze muszę mieć pięknego siniaka, potem sprawdzę.

Ale kupiłam sobie dwie bluzki i w sumie dużo na nie nie wydałam. A wczoraj odkryłyśmy, że mama ma w szafie nowe, nie pasujące na nią wąskie spodnie, które na mnie pasują i mogę nogawki wsadzić do butów. Plus okazało się, że dojazd zarówno do, jak i z Kłodzka jest załatwiony, bo ojciec akurat ma wolne xD

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 02-01-2010, 20:30   

Do życia: wyjazd - "czy ma uszka?", prostytutki, grabarze, parówki, radosne tłumaczenia książek o radosnych odbytach i cała reszta.

Do zupy: powrót. Kiboli nie było, ale zawarliśmy bliską znajomość z kontrabasem... Podróż w przedziale na rowery i bagaże jest zdecydowanie no fun.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-01-2010, 23:08   

Bo było FAJNIE. Bardzo, Bardzo Fajnie. Fazy do późna w nocy, i to tym razem bez udziału anime czy neta (wystarczy długopis, kartka i poszłoooo - 8 godzin z życiorysu). No i Fazy Jeszcze Dziwniejsze (oj, zdjęcia...). Oraz, oczywiście, jedyne w swoim rodzaju tłumaczenie "Ai no kusabi", doprawdy mistrzowskie. Bo jedyny ból brzucha, który jest słuszny i cudowny, to ten ze śmiechu, a tego było dużo.

Ale:
Nie dość, że Jenoty się skończyły, to padam na ryjek, powrót do domu o 22 nie jest czymś, co jakoś szczególnie uwielbiam. Podróż w przedziale na bagaże i rowery (oraz bębny i kontrabasy) to wyjątkowe przeżycie, zwłaszcza, jeśli jest przeplatane siedzeniem w przedziale z facetami, z których jeden stworzył zaiste godną "Ai no kusabi" wypowiedź: No i zwąchałem kątem oka interes (tylko cudem zachowałam powagę...). A w cholernym osobowym do Kłodzka było zimno jak w psiarni i mieli plastikowe siedzenia.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.


Ostatnio zmieniony przez Easnadh dnia 03-01-2010, 00:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-01-2010, 00:17   

Bo sylwester się udał, ludzie byli świetni, a nowy rok powitany został godnie, ale...

Zwykły kaszel przekształcił się w prawdopodobne zapalenie krtani z utratą głosu na mniej więcej dwa dni, które swoje apogeum przeżywało w sylwestra. Co prawda gorączki nie było, a bawić się dało, jednak nie było to komfortowe, dodatkowo w domku było strasznie zimno no i po powrocie czuję się znacznie gorzej - grrr...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 03-01-2010, 14:56   

Jest sennie, a ja czuję się strasznie nieprzytomna. Od rana robiłam zadania z historii i szczęśliwie już je skończyłam choć miałam ochotę to rzucić w diabły. A teraz nic mi się nie chce, jak akurat mam wolne.

Na plus: Wczorajsza impreza i gofry *____*. I ktoś zechciał wysłuchać mojej deklamacji. Yay!

Na minus: Jutrzejszy powrót do szkoły - ja nie chcę! Znów będzie tylko historia, angielski, polski, matma, historia, angielski, polski, matma... i tak w kółko! W dodatku nie zrobiłam pracy z dodatkowego polskiego, bo historia zeżarła mi cały wolny czas. Co prawda czytanie ze zrozumieniem jakoś zrobię między zajęciami, ale analizy tekstu już nie napiszę =___=. I jeszcze przed chwilą okazało się, że niepotrzebnie napisałam poprawę tekstu z angielskiego, bo pomylił mi się z innym. Ugh...

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-01-2010, 23:49   

Tren napisał/a:
Na minus: Jutrzejszy powrót do szkoły - ja nie chcę! Znów będzie tylko historia, angielski, polski, matma, historia, angielski, polski, matma... i tak w kółko!

Przybij! Zwłaszcza historia będzie w ilościach hurtowych.

A poza tym: grypa. Na razie jest 1:0 dla niej, jutro pewnie zwiększy swoją przewagę, aż w końcu wygra. Bosssko. No i rodzice wrócili z urlopu, a było tak cicho i pięknie.

Z plusów: bo było mi naprawdę dobrze przez ten tydzień. I mam cudownych znajomych, tylko szkoda, że porozrzucanych po całej Polsce. Poza tym brat jutro przyjeżdża w odwiedziny, czyli jedna z nielicznych osób w tej rodzinie, z którą można normalnie i po ludzku pogadać.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 04-01-2010, 17:27   

Bo zapomniałam stroju na w-f a nasz "kochany" w-fista wyszedł na nieuka. W pierwszej kwestii niby źle ale mam obecność, a nie musiałam ćwiczyć. W drugiej pacan przywitał nas mówiąc "No Sofokleski, wstawać!" chcąc być wielce dowcipny. Wątpię czy to po prostu przejęzyczenie.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 05-01-2010, 20:00   

Bo tylni wentylator komputera na starcie chodzi głośno jak silnik ruskiego odrzutowca, ale póki co pozwala się uciszyć po zastosowaniu delikatnej (mniej lub bardziej) przemocy. Być może uda mi się go naprawić, tylko muszę znaleźć jakieś odpowiednie smarowidło, które nie będzie kosztować 3/4 ceny nowego wiatraczka.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-01-2010, 20:26   

Bo paznokieć znowu do zerwania, ale dopiero kiedy stan zapalny z palca zejdzie - w piątek do kontroli u chirurga.
Z drugiej strony mam tydzień (a będzie drugi) wolnego, a na uczelni aktualnie nie dzieje się praktycznie nic ciekawego, więc niewiele stracę.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 05-01-2010, 21:47   

fm napisał/a:
jakieś odpowiednie smarowidło


Ponoć w każdym domu potrzeba tylko i wyłącznie dwóch narzędzi - taśmy klejącej i WD-40. Wątpię, żeby taśma klejąca tu pomogła, drogą dedukcji proponuję więc WD-40.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 98 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 96, 97, 98  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group