FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  IRC (qchat mibbit)  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 96, 97, 98  Następny
  Bo nie pasowało ani do Życia, ani do Zupy
Wersja do druku
Silla Płeć:Kobieta
małe i wredne

Status: offline
PostWysłany: 11-07-2012, 12:03   

Obejrzałam sobie wczoraj yaoica. Podczas seansu gryzłam się po palcach, żeby nie ryknąć rechotem na cały dom i nie jestem w stanie zliczyć, ile razy sprzedałam sobie facepalma. O jeżu, nigdy więcej, bo mi się w końcu czoło cofnie xD

Numer Gadu-Gadu
6409692
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 11-07-2012, 12:09   

Silla nie lubisz yaoiców? Powiedz, że nie lubisz yaoiców! Bądź moją bratnią duszą xD

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Silla Płeć:Kobieta
małe i wredne

PostWysłany: 11-07-2012, 12:21   

Do yaoiców mam stosunek taki, że mi zwisają i powiewają. Raz na ruski rok mogę obejrzeć, czemu nie. Ale ten wczorajszy był taki głupi, że mi się odechciało na jakiś czas, boję się o swoje czoło xD

Numer Gadu-Gadu
6409692
Aino Płeć:Kobieta

PostWysłany: 11-07-2012, 13:32   

Silla - ja tak miałam przy Junjou Romantica xD Najwięcej absurdu i śmiechu było przy pseudoromantycznych scenach. Chociaż nie powiem, czasem przychodzi mi ochota, żeby sobie jakieś yaoi włączyć. Na razie mi przeszła ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-07-2012, 14:26