FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 266, 267, 268  Następny
  Bardzo kulturalna rozmowa o polityce - Kraj

Masowe manifestacje polityczne to:
Zły znak (Dowód politycznego kryzysu i eskalacji konfliktu)
7%
 7%  [ 1 ]
Dobry znak (świadczą o obywatelskim przebudzeniu)
21%
 21%  [ 3 ]
Obie odpowiedzi są prawidłowe
71%
 71%  [ 10 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 14

Wersja do druku
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-06-2012, 08:46   

Mmm. Amatorszczyzna. Zachowują się jak dzieciak, które, ktoś wpuścił do sejmu, żeby pobawiły się w politykę. Wait... No tak.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-06-2012, 09:02   

A to mnie nie dziwi, biorąc pod uwagę, że jednym z organizatorów ruskiego marszu był działacz RP, który wcześniej biegał pod pałacem prezydenckim z krzyżem posklejanym z puszek piwa. Cóż, miejsce tej partii jest w komentarzach na Onecie a nie w polityce.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-06-2012, 11:09   

O karaniu kibiców słów przytomnych kilka.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 16-06-2012, 18:52   

Radio Zet podaje nieoficjalnie, że gen. Sławomir Petelicki nie żyje, prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Niezależnie jednak od Zetki coraz więcej źródeł podaje tę informację.

Ktoś tam rzucił w eter info o szczególe, że były rany postrzałowe, co miałoby podważać hipotezę samobójstwa. Należy się spodziewać teorii o zabójstwie, podobnie jak przy Lepperze.

Przypomnę, że to on podał informację o smsie z instrukcjami wewnątrz PO: „Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje kto ich do tego skłonił”.

Hm... nawet nie wiem jak redagować tego posta, bo to ju sugeruje, że zrzucam podejrzenia na PO, UKŁAD itd. Wait. Na chwilę obecną raczej chodzi mi o przekazanie tego, o czym się teraz mówi i układa teorie spiskowe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 16-06-2012, 19:59   

Cytat:
Hm... nawet nie wiem jak redagować tego posta, bo to ju sugeruje, że zrzucam podejrzenia na PO, UKŁAD itd.


Owszem, rzucasz.

Petelicki, niezależnie od zasług i ewentualnych sympatii, był człowiekiem służb. Ciężko będzie gdybać o czymkolwiek, wiemy jedynie, że gówno wiemy. To, że ktoś chciałby go za coś sprzątnąć nie jest szczególnie zaskakujące, nawet jeśli nie wiadomo kto i za co. Póki co teoria z samobójstwem wydaje mi się mało prawdopodobna, bo facet nie wydawał się pogrążony w depresji. Ale cóż - jeśli tak, to na pewno śledztwo będzie interesujące i na pewno ktoś będzie chciał jej ukręcić łeb. Byle mu się nie udało.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 16-06-2012, 20:50   

alosza napisał/a:
bo facet nie wydawał się pogrążony w depresji.

Osobiście znałem jednego samobójcę. Dziś był jutro go nie było. Tyle dało się poznać.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2012, 10:38   

alosza napisał/a:
adio Zet podaje nieoficjalnie, że gen. Sławomir Petelicki nie żyje, prawdopodobnie popełnił samobójstwo.

Ja w samobójstwo nie wierze. Dziwne to i nie zrozumiałe dla mnie strasznie.

Poprawiony odnośnik - Ys

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2012, 11:23   

Przyznam, że mi też trudno w to uwierzyć. Tacy ludzie niezwykle rzadko giną przypadkowo. A i zbyt nachalnie rządowe media krzyczą o "samobójstwie".

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2012, 11:34   

Ta "nachalność mediów" akurat nic nie znaczy, bo nawet jeśli było to zabójstwo, to nikt ze środków przekazu nie został w to zaangażowany, by nie wiem... tworzyć zmowę milczenia albo ustalać jednorodny przekaz. Raczej wszystko to jest myślenie życzeniowe: media prorządowe forsują tezę, że to jego osobisty dramat i nie ma to nic wspólnego ze sprawami publicznymi, a opozycyjne natomiast, że jest to część całości, wiedział za dużo itd.


vries napisał/a:
Ysengrinn napisał/a:
bo facet nie wydawał się pogrążony w depresji.

Osobiście znałem jednego samobójcę. Dziś był jutro go nie było. Tyle dało się poznać.

No dokładnie.

Powiem tak: jeśli padł jeden czyściutki strzał bez śladów siniaków na ciele (szarpanina), to będzie to przemawiało za samobójstwem. Jeśli nie - za zabóstwem. Przecieki póki co są sprzeczne. Ponoć jeszcze był monitoring w garażu, co powinno stanowić twardy dowód. Jeśli tak, to trochę nie chce mi się wierzyć w takie przeoczenie zabójcy. No zobaczymy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 17-06-2012, 13:24   

Powiem tak - trudno o lepszy prezent dla opozycji niż kropnięcie faceta który zdradził tajemnicę partii rządzącej. Będzie z tego kosmiczna afera i jeśli znałazłby się choćby ślad wskazujący na ekipę Tuska, to może on się pożegnać ze stołkiem premiera, choćby broniły go wszystkie Wyborcze i Niusłiki świata. Zresztą, ostatnimi czasy te gazety nie potrafiły nawet zdeprecjonować twierdzeń o rozpylaniu mgły i bombie próżniowej w samolocie.

Na razie bardziej prawdopodobne wydają mi się jakieś porachunki między byłymi i obecnymi pracownikami specsłużb, ale to też jest tylko gdybanie.

EDIT= Trochę więcej danych w temacie.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2012, 22:38   

Dzisiaj rano (albo popołudniu?) słuchałem radia i strasznie mnie rozbawiło jak 95% pytanych polityków (abstrahując od tego, że nie rozumiem po co się ich pyta o zdanie) powtarzali mantrę, że to z przyczyn głęboko osobistych. Skoro przyczyny są głęboko osobiste to skąd w ogóle o tyn wiecie drodzy politycy? Daleki jestem od budowania teorii spiskowych, ale wydało mi się to dziwne.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 17-06-2012, 23:35   

Tak, to faktycznie jest dziwne, choć w sumie proste do wytłumaczenia - pewnie znowu poszedł zawczasu sms do członków partii, żeby przypadkiem któryś poseł nie palnął jakiejś głupoty. Dokładnie taki jak ten który Petelicki wykrył, a jak wiadomo los lubi ironię.

Insza inszość, że jeśli to ministrowie PO udupili go, odbierając mu wojskowe kontrakty, to w sumie nie dziwi, że domyślają się co go mogło doprowadzić do rozpaczy. Oczywiście nie będą się chwalili tym wprost, ale też nie jest to coś, co można im wyciągnąć w kampanii wyborczej.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-06-2012, 23:53   

Dlaczego przestaję być patriotą
Cytat:
Nie mam potrzeby uczestniczenia w społeczeństwie, które jest paskudne. To tak, jakby w zespole teatralnym, w którym gram, jeden drugiego wyzywał od świń - w sekundę by mnie tam nie było! Jeśli wzajemnie sobie w tej Polsce przegryzamy krtanie, to co ja tu robię? Dlatego przestaję być patriotą.


Teraz Englert widzę zaczyna narzekać jacy Polacy są do dupy... mam wrażenie, że to się stało jakiś czas temu modne.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 17-06-2012, 23:59   

Jan Englert napisał/a:
Nawet bitwy pod Grunwaldem nie wygraliśmy tak do końca, bo zadowoleni rozjechaliśmy się napić się miodu.


Pała z historii, panie Englert.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 18-06-2012, 00:14   

Morg napisał/a:
mam wrażenie, że to się stało jakiś czas temu modne.

Jakieś 1000 lat temu o ile dobrze pamiętam.

Z zasady nie komentuję marudzenia, więc nie skomentuję.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 117 z 268 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 266, 267, 268  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group