FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 266, 267, 268  Następny
  Bardzo kulturalna rozmowa o polityce - Kraj

Masowe manifestacje polityczne to:
Zły znak (Dowód politycznego kryzysu i eskalacji konfliktu)
7%
 7%  [ 1 ]
Dobry znak (świadczą o obywatelskim przebudzeniu)
21%
 21%  [ 3 ]
Obie odpowiedzi są prawidłowe
71%
 71%  [ 10 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 14

Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 07-03-2013, 19:32   

Przynajmniej wiadomo, że jeden poseł umie korzystać z tabletu który mu ufundowaliśmy.

A tak w ogóle to masakra. Czy Gliński jest prawdziwym kandydatem na premiera czy malowanym, to podejście rządzących i mediów jest karygodne. Aż tak bardzo boją się jego przemówienia? Sądzą, że rzuci na elektorat urok? Brakuje, żeby go policja wypałowała, doprawdy.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-03-2013, 19:38   

No niedopuszczenie formalnie zgłoszonego kandydata na premiera do wystąpienia na sali plenatnej to jest jakaś kpina... jeśli posłowie nie mają możliwości zadawania mu pytań, to co to w ogóle za debata? Regulamin regulaminem, ale posłowie nie powinni zapominać czemu ten Sejm ma służyć. Podpowiedź: nie jest to bycie notariuszem decyzji rządu.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2013, 19:51   

Ja myślę, ze to kwestia naszej demokracji. Dotychczas premier albo był przywódcą partyjnym, lub przynajmniej posłem, albo był wybierany na zasadzie kompromisu już wybranych demokratycznie partii.
I może to faktycznie niedobrze, że Gliński musiał pełnić rolę premiera w premierze i nie mógł się pokazać osobiście. Jest jednak druga strona. To był teatrzyk, medialne przedstawienie. Poparcia dla Glińskiego nie było, niezależnie od tego, co by powiedział. Nie warto się moim zdaniem w takim razie pieklić nad tą sprawą.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2013, 20:19   

vries napisał/a:
Urawa napisał/a:
Debata młodych PiSowców z młodymi lewicowcami.

Czy to jest coś ciekawego, bo jak widzę tych lewaków, to wzbiera mi na wymioty. Chyba już nawet nasi komuniści na manifestacjach wyglądają na bardziej rozgarniętych.

Poza tym: Prezes z Tabletem. Czekam na memy i przeróbki.

Mówisz, masz.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 07-03-2013, 20:23   

Cytat:
Poparcia dla Glińskiego nie było, niezależnie od tego, co by powiedział.


Wiem i tym bardziej nie rozumiem czemu miało służyć to upokarzające traktowanie.

Urawa napisał/a:
Debata młodych PiSowców z młodymi lewicowcami.


Wait, Antifa znowu kogoś pobiła? I znowu o tym cichosza w mediach?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 07-03-2013, 20:40   

Ysengrinn napisał/a:
Cytat:
Poparcia dla Glińskiego nie było, niezależnie od tego, co by powiedział.


Wiem i tym bardziej nie rozumiem czemu miało służyć to upokarzające traktowanie.

Urawa napisał/a:
Debata młodych PiSowców z młodymi lewicowcami.


Wait, Antifa znowu kogoś pobiła? I znowu o tym cichosza w mediach?

Diabli wiedzą, czy Antifa. W każdym razie jakaś lewacka swołocz.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Swarga Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 10-03-2013, 16:44   

Hahaha, Palikot wziął się za działalność misyjną.
http://januszpalikot.natemat.pl/43339,septalog
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 10-03-2013, 19:24   

Tak, brzmi równie wiarygodnie jak o. Rydzyk wzywający do tolerancji.

Parlamentarny Zespół ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski (LOL) wkurzył się na kabaret.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 11-03-2013, 23:22   

Debata o tym kto kogo pobił na Manifie - oglądać od 17:50, chyba, że kogoś interesuje drętwa gadanina Olechowskiego.

Bogu dzięki twarzami nacjonalistów są dziś głównie Kowalski i Winnicki, będący... no, delikatnie to ujmując "mało medialni". Maria Piasecka-Łopuszańska jako frontmanka całego ruchu mogłaby naprawdę zabłysnąć. Jeśli potrafi bronić swego i nie zapędzić się w kozi róg przez doświadczonego polityka i oszywiście-obiektywnego prowadzącego...

Urawa napisał/a:
Cóż, nieprzypadkowo pisze się o Lisie jako o duchowym spadkobiercy Urbana.


To akurat jest pitolenie - Urban był wirtuozem trollowania. Nie wiem jak się ma do tego Lis ze swoją taktyką napieprzania maczugą.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 12-03-2013, 10:47   

Cytat:
To akurat jest pitolenie - Urban był wirtuozem trollowania. Nie wiem jak się ma do tego Lis ze swoją taktyką napieprzania maczugą.

Jakie czasy, taki Urban. Dziś bardziej finezyjne trollowanie przeszłoby bez echa.
Poza tym, nie wiem, czy chamstwo Urbana (vide "Garsoniera obywatela Popiełuszki") było aż tak bardziej finezyjne od dzisiejszego lisosyństwa.

Tymczasem Palikociarnia bardzo się stara, że odium największych oszołomów trzymało się ich na dobre. Choć może należy to traktować jako ostatnie podrygi zdychającej ostrygi, biorąc pod uwagę poparcie, jakie mają?

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Swarga Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 12-03-2013, 15:28   

Może i samego Ruchu Palikota są to ostatnie podrygi. Ale nie są to ostatnie podrygi antyklerykalnego trendu i w ogóle całej kultury koncentrowania polityki wobec kwestii księdza na religii, opłatka w szkole czy krzyża w sali lekcyjnej jako narzędzia indoktrynacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-03-2013, 16:12   

Ysengrinn napisał/a:

Bogu dzięki twarzami nacjonalistów są dziś głównie Kowalski i Winnicki, będący... no, delikatnie to ujmując "mało medialni". Maria Piasecka-Łopuszańska jako frontmanka całego ruchu mogłaby naprawdę zabłysnąć. Jeśli potrafi bronić swego i nie zapędzić się w kozi róg przez doświadczonego polityka i oszywiście-obiektywnego prowadzącego...

Nie wiem czy dałaby radę ^^ To spojrzenie pod koniec programu (gdy Gadzinowski deklamuje o Europie - ojczyźnie Polski) było raczej z kategorii "Co ja tutaj robię?".
Ale trzeba przyznać walczyła dzielnie.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-03-2013, 07:54   

Rząd chce zliberalizować przepisy o nadawaniu imion. Akurat ja jestem za daleko posuniętym konserwatyzmem w tym zakresie. Ludzie to debile i dziwne rzeczy potem z tego wychodzą, patrz bajzel z imionami w USA. Pozwolenie na zdrobnienia to też m.s.zd. pomyłka. Dopuszczenie z kolei niespolszczonych imion obcojęzycznych... kurka wodna, żyjemy w Polsce, językiem urzędowym jest polski.

Oczywiście mieszanie w to płci psychicznej to pomyłka. Mam wrażenie że prawicowcy nauczyli się ostatnio słowa "gender" i rzucają nim teraz na prawo i lewo, szukając transgenderowych spisków.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Swarga Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 13-03-2013, 08:56   

Rząd stpsuje zasadę, że jeśli w Niemczech Polacy nadają imiona niemieckie jak Lukas, Paul, Eugen to u nas też powinna być taka możliwość.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 13-03-2013, 10:46   

Morg napisał/a:
Rząd chce zliberalizować przepisy o nadawaniu imion. Akurat ja jestem za daleko posuniętym konserwatyzmem w tym zakresie. Ludzie to debile i dziwne rzeczy potem z tego wychodzą, patrz bajzel z imionami w USA. Pozwolenie na zdrobnienia to też m.s.zd. pomyłka. Dopuszczenie z kolei niespolszczonych imion obcojęzycznych... kurka wodna, żyjemy w Polsce, językiem urzędowym jest polski.

Oczywiście mieszanie w to płci psychicznej to pomyłka. Mam wrażenie że prawicowcy nauczyli się ostatnio słowa "gender" i rzucają nim teraz na prawo i lewo, szukając transgenderowych spisków.

W czasach mojej edukacji zdarzało mi się spotykać ofiary różnych mód na imiona. W podstawówce miałem znajomą o imieniu "Luiza" (rodzice oglądali jakiś serial i im się spodobało), w liceum w klasie miałem Andżelikę, która się domagała, żeby jej imię zapisywać "Angelica"... bo brzmi tak anielsko (sic!). Z kolei na studiach miałem kumpla, który jak tylko mógł, to zmienił na swojskie "Stefan" swoje "Antonio".
Tak więc zgadzam się, wolna amerykanka tutaj do niczego dobrego nie doprowadzi, choć kwestia uregulowania pisowni imion i kwestia sposzczeń powinny być rozwiązane.
Wreszcie, nie jesteśmy Japonią, gdzie w zasadzie sporo imion ma charakter obupłciowy. Nie wyobrażam sobie, żeby matka mogła nazwać syna "Kasia", a córkę - "Tomek".
Generalnie, uważam, że człowiek winien móc sam decydować o sobie - jak się chce nazwać "Fifi", to jego sprawa. Ale w kwestii nadawania imion dzieciom powinny jednak funkcjonować granice. Bo nie chciałbym być w skórze chłopaka, który idzie do szkoły z takim imieniem.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 172 z 268 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 266, 267, 268  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group