FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 173, 174, 175 ... 266, 267, 268  Następny
  Bardzo kulturalna rozmowa o polityce - Kraj

Masowe manifestacje polityczne to:
Zły znak (Dowód politycznego kryzysu i eskalacji konfliktu)
7%
 7%  [ 1 ]
Dobry znak (świadczą o obywatelskim przebudzeniu)
21%
 21%  [ 3 ]
Obie odpowiedzi są prawidłowe
71%
 71%  [ 10 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 14

Wersja do druku
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 14-03-2013, 19:56   

Cytat:
Uczelnianych wojen ciąg dalszy, tym razem dostało się Hartmanowi.

Nie twierdzę, że wykład Hartmana jakoś wpłynąłby szczególnie na jakość kształcenia, ale uleganie takim pogróżkom nie wróży niczego dobrego. Czekam aż prawica stworzy swoje elity intelektualne, bo nie bardzo widzę Starucha przemawiającego do studentów z katedry.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-03-2013, 19:59   

Cytat:
Czekam aż prawica stworzy swoje elity intelektualne, bo nie bardzo widzę Starucha przemawiającego do studentów z katedry.

Wartość intelektualna porównywalna z Hartmanem.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 14-03-2013, 20:10   

Cytat:
Wartość intelektualna porównywalna z Hartmanem.

Mówisz tak dlatego, ze się zanim nie zgadzasz.

Profesorem mimo wszystko nie zostaje się za ładne oczy. Trzeba troszkę wiedzy przyswoić, by móc wygłaszać choćby największe dyrdymały na uczelniach. A dorobek naukowy Hartmana wygląda przyzwoicie, czy tego chcesz czy nie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-03-2013, 20:25   

vries napisał/a:
Profesorem mimo wszystko nie zostaje się za ładne oczy.

W jakim kraju?

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-03-2013, 20:37   

vries napisał/a:
Cytat:
Wartość intelektualna porównywalna z Hartmanem.

Mówisz tak dlatego, ze się zanim nie zgadzasz.

Profesorem mimo wszystko nie zostaje się za ładne oczy. Trzeba troszkę wiedzy przyswoić, by móc wygłaszać choćby największe dyrdymały na uczelniach. A dorobek naukowy Hartmana wygląda przyzwoicie, czy tego chcesz czy nie.

Maciej Giertych czy Niesiołowski też profesorują. Ba! O. Rydzyk też się może pochwalić tytułem naukowym.
Dla mnie taki publicysta "Faktów i Mitów" jak Hartman to poziom właśnie prof. Macieja Giertycha, który może i jest profesorem biologii, ale co z tego, skoro zupełnie na serio głosi, że dinozaury żyły na ziemi razem z ludźmi, czego dowodem jest legenda o smoku Wawelskim.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 14-03-2013, 21:16   

Urawa napisał/a:
Macieja Giertycha, który może i jest profesorem biologii, ale co z tego, skoro zupełnie na serio głosi, że dinozaury żyły na ziemi razem z ludźmi, czego dowodem jest legenda o smoku Wawelskim.

Jest dendrologiem, zajmuje się drzewami. Napisał 200 publikacji na ten temat. Pewnie na dowolnej debacie o drzewach zniszczyłby cię kompletnie. Gdyby pisał takie głupoty na temat drzew, to by go dyskredytowało jako naukowca. A tak można go postrzegać tylko jako idiotę, co o dziwo nie wyklucza nikogo jako naukowca (czasem trochę szkoda, ale tak już jest).

Urawa napisał/a:
Niesiołowski

W sumie nie spotkałem się, by wypowiadał się na temat swojej specjalności, choć pewnie zarzucił Kaczyńskiemu kiedyś brak kręgosłupa. Ale zapewne w dowolnej debacie na temat mieszków i muchówek, zgniótł by cię jak muchę. jeśli prowadzi wykłady jako spec od polityki, to w sumie bierze się to z jego doświadczenia. Doświadczenia Niesiołowi na tym polu odebrać nie można. Na prawicy politycy też trafiają na spotkania ze studentami, więc nie jest to żadna nowość.

Urawa napisał/a:
Rydzyk też się może pochwalić tytułem naukowym.

Tytułem naukowym może pochwalić się byle ćwok. Wiem, bo widziałem na własne oczy. Do tego tytuł zagraniczny.
Dla pocieszenia mogę powiedzieć, że były ulubiony politolog prawicy z Katowic nie zaliczył habilitacji i ciągle jest doktorem. Jak się pisze o Geografii Parlamentu Europejskiego (lub coś w ten deseń), to się tak ma.

Urawa napisał/a:
Dla mnie taki publicysta "Faktów i Mitów" jak Hartman

Jego zadeklarowany antyklerykalizm cię boli, co?
Publikował również w "Gazecie Wyborczej", "Tygodniku Powszechnym", "Dzienniku Gazecie Prawnej", "Rzeczpospolitej", "Polityce", "Newsweeku", "Przeglądzie Politycznym", "Liberte", "Przekroju", "Marketingu w praktyce" i "Midzie". Zabawne, że Wikipedia pomija Fakty i Mity.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-03-2013, 21:20   

Cytat:
Jego zadeklarowany antyklerykalizm cię boli, co?

Nie. Istnieje pewna granica. Tak jak nie szanowałbym prawicowca, który pisałby do gazetek antysemickich Bubla, tak nie szanuję lewicowca, piszącego do "Faktów i Mitów".

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 14-03-2013, 21:26   

vries napisał/a:
Czekam aż prawica stworzy swoje elity intelektualne, bo nie bardzo widzę Starucha przemawiającego do studentów z katedry.

Prawica ma mocniejsze i liczebniejsze elity intelektualne od lewicy.

Co do odwołanego spotkania Hartmana, to symetria jest, bo przeciez Dornowi też je odwołano. Niemniej uważam, że choćby i miał to być wiec wyborczy, to niech se go robi. Nie lubię go, ale wcale nie muszę i nie wyprowadzam z tego istotniejszych konkluzji czy konsekwencji.

---
http://natemat.pl/54227,pochanke-w-faktach-to-juz-pytanie-do-ducha-swietego-czy-prezenter-moze-ujawniac-przekonania-religijne
Kozackie.
Gdyby to było w kabarecie, to powiedziałbym, że tak przerysowane, że czerstwe. Ponieważ jednak oni to piszą na serio, to niezła beka. Zacznę ich czytać.
---


Cytat:
Monika Olejnik: „Niech Bóg wam wybaczy” tak powiedział kardynał po wyborze na papieża i kiedy przyjął imię Franciszek powiedział, że chce być Franciszkiem, dostał oklaski, tak mówi kardynał Thimothy Dalton.

Kazimierz Sowa: Thimothy Dolan.

Monika Olejnik: Thimothy Dolan, czy to będzie rewolucja w Kościele, profesor Środa?

http://wpolityce.pl/artykuly/49151-znane-watykanistki-dyskutuja-o-problemach-kosciola-nie-jest-to-gorbaczow-czyli-wyzwania-stojace-przed-nowym-papiezem-w-oczach-prof-srody-i-red-olejnik
---
Cytat:
"Turnau wyrażał wówczas pewność, że kolejny papież, następca Benedykta XVI wprowadzi kapłaństwo kobiet, zliberalizuje prawo dotyczące antykoncepcji, pozwoli błogosławić związki homoseksualne, słowem - otworzy się na świat i spełni postulaty intelektualnych elit, które prowadzą dziś debatę publiczną w Europie.
Dziś w rozmowie z portalem Wirtualnej Polski wydaje się dalej wierzyć w swoje małe proroctwo:
Papież nie wykazuje wystarczającego zrozumienia, jeśli chodzi o kwestie homoseksualizmu. Mam nadzieję, że w tym zakresie zmieni swoje poglądy. Gdyby to się udało za mojego życia, byłbym w siódmym niebie
- mówił Turnau."

---
Cytat:
Niestety będę musiał w programie powiedzieć coś o papieżu. :( Co tu więcej powiedzieć? Że wyszedł kompromis między frakcją obrony pedofilów i frakcją obrony oszustów finansowych? Wiadomo, że nowy papież to kołtuński konserwatysta, homofob i antyfeminista, a przy okazji człowiek bliski Janowi Pawłowi II, czyli najmroczniejsze wcielenie katolicyzmu.

Piotr Szumlewicz

Hahahahahhahaahha


Ostatnio zmieniony przez alosza dnia 14-03-2013, 21:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 14-03-2013, 23:19   

Dlaczego PeKiN się niektórych tak drażni.

Tekst dla tych którzy uważają, że PeKiN jest fajny, symbolem Warszawy i w ogóle nie wiem, co prawicy w nim przeszkadza. Przeciwnicy nie muszą czytać, bo dla nich to same oczywistości.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 14-03-2013, 23:27   

Auschwitz też nie rozebrano. Wszystkie pomniki komunistycznych zbrodniarzy powywalać w kosmos, bo nawet dla beki się nie nadaje. Zbyt poważna sprawa. PKiN może zostać jako muzeum komunizmu i przestroga.
Cytat:
„PKiN nie jest bowiem tylko zabytkiem. Jest symbolem zniewolenia Polski przez sowieckie imperium, jest znakiem upokorzenia narodu polskiego i wyrazem pogardy dla – de facto – okupowanego w latach PRL prywislianskogo kraja”

Pełna zgoda. I dlatego niech zostanie, ale nie jako laurka (jak to z wieloma pomnikami zbrodniarzy), ale jako symbol powyższego i niech będzie w takim kontekście pokazane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Swarga Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 14-03-2013, 23:53   

To niech skują tego dziadygę z manifestem co tam stoi, zmienią mu nazwę albo pomalują na biało-czerwono. W każdym razie nie przeszkadza mi. Komuna komuną, ale 50 (czy ile on tam ma) piętrowy budynek stoi, więc niech stoi. Po co burzyć, płacić za wywózkę a potem stawiać coś nowego. Poza tym, mimo że to soc, to wartość artstyczną ma. Jak tak ich to brzydzi to niech porozbierają też wszystkie pawilony i domy towarowe, których się namnożyło, dworce w kształcie kartonu, bloczki i inne takie socjalistyczne budowle.
Jak się nie potrafi rozebrać socjalizmu z powodu defektów umysłowych to potem tak odbija. Wszystko mi jedno czy pałac stoi czy nie, za to bardziej mnie interesuje akcyza na paliwo, to czy opieka mi zabierze dziecko bo uczę je nieeuropejskich wartości, podatek dochodowy i inne takie sprawy. Od pałacu mi krzaki w dupie nie urosną, za to całe zjawisko zwane demokracją Trzeciej RP stoi mi w gardle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 15-03-2013, 11:13   

Przedstawicielka naszych "elit" dała głos w sprawie wyboru papieża. To chyba teraz przed nią już otwarta droga do bycia celebrytką...

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-03-2013, 15:28   

Platforma Obywatelska dzielnie próbuje zablokować obywatelski projekt.

Wyelki Spisek PKP... rozczulające.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2013, 17:46   

Czytałem w komciach na Niezaleznej, że niektórzy zupełnie serio podejrzewali, iż wraże siły użyły broni meteorologicznej, aby na ten czas sparaliżować Węgry. Cóż, prawie zamach.

Swoją drogą, jestem ciekaw, czy po tym wywiadzie ktoś się jeszcze będzie głośno przyznawał do głosowania na Palikota.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-03-2013, 17:59   

Cóż, jak Olejnik prowadzi wywiady, to każdy widzi. Tym niemniej sugerowanie dojrzałości politycznej 16-latków i obniżenia wieku inicjacji seksualnej w prawie do lat 13... pozostawiam to bez komentarza. Jego wypowiedzi nt. Kościoła to dla mnie przy tym małe piwo (bez obrazy dla frakcji PPPP).

Przypisywanie zaś sobie dokonania największej zmiany w Polsce od 1989 roku zakrawa zaś po prostu na kabaret.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 174 z 268 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 173, 174, 175 ... 266, 267, 268  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group