FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 266, 267, 268  Następny
  Bardzo kulturalna rozmowa o polityce - Kraj

Masowe manifestacje polityczne to:
Zły znak (Dowód politycznego kryzysu i eskalacji konfliktu)
7%
 7%  [ 1 ]
Dobry znak (świadczą o obywatelskim przebudzeniu)
21%
 21%  [ 3 ]
Obie odpowiedzi są prawidłowe
71%
 71%  [ 10 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 14

Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 19-10-2011, 20:09   

Cytat:
“Kaczyński musi odejść” - takie hasła pojawiają się po kolejnych przegranych wyborach. Pewnie część polityków PiS podziela te opinie. Partii Kaczyńskiego grozi rozłam?

Tym, co realnie grozi w tej chwili PiSowi, jest coś, co nazwałbym „korwinizacją”. Dokładnie to samo obserwowałem jako działacz UPR. Partia to jest prezes, prezes jest niereformowalny, a co więcej – jest absolutnie nie do wymiany. Możesz sobie wypruć żyły, możesz zrobić wszystko, ale na ostatniej prostej prezes oznajmi, że Matka Boska w Częstochowie to dowód na to, że Polacy są poganami, albo, że Żydom w Auschwitz było lepiej niż tutaj, bo nie płacili podatków, itd.


A to jest akurat święta prawda. Żeby było śmieszniej te poglądy nie ograniczają się do PiSu, lecz są dość rozpowszechnione po prawej stronie - podziela go np. część felietonistów Rzepy. Tak jak lewica miała wybór między znanym (i skompromitowanym) zgrajdołem SLD i Palikotem, o którym zupełnie nie wiadomo co mu do łba strzeli, o tyle prawica może albo jechać dalej tramwajem motorniczego Kaczora, który wiadomo, że jedzie, ale w złą stronę, albo wysiąść na przystanku "Pucz" i szorować dalej na piechotę.

... Osobiście mam nadzieję, że wybiorą to pierwsze. Stopniowa agonia i marginalizacja pozwoli uniknąć większych wstrząsów, gdyby natomiast nagle powstała po PiS próżnia polityczna zapewne wypełniłby go kolejny królik z kapelusza o. Dyrektora. No i Mikke będzie miał towarzystwo.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 20-10-2011, 10:27   

Kolejne dziwo z klubu Palikota. Uwaga, link tylko dla sadomasochistów. I żeby on jeden... obergej od Palikota skompromitował się u Olejnik, co jest już pewną sztuką, zważywszy na sympatie tej "obiektywnej" dziennikarki.

Ale nie tylko u nas idiotów w bród. Unia Europejska właśnie wpadła na pomysł, co zrobić z agencjami ratingowymi. Stalin by się nie powstydził. Już widzę, jak Amerykanie chowają ogony pod sobą pod wpływem przytupywania jakiegoś urzędasa z Brukseli.
Ciekawe, kiedy powrócą do pomysłu stworzenia europejskiej agencji ratingowej, która oczywiście nigdy ale to nigdy nie obniżyłaby wiarygodności np. Francji...

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 20-10-2011, 11:17   

Tak nic nie przebije tego.

O nas i Gazpromie. Wojna o ceny.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 20-10-2011, 11:25   

Urawa napisał/a:
Ale nie tylko u nas idiotów w bród. Unia Europejska właśnie wpadła na pomysł, co zrobić z agencjami ratingowymi. Stalin by się nie powstydził. Już widzę, jak Amerykanie chowają ogony pod sobą pod wpływem przytupywania jakiegoś urzędasa z Brukseli.
Lepiej. Już widzę skutki jakie wywołałyby ogłoszenia agencji ratingowych w stylu: "Ze względu na ustawę unijną z dnia... w sprawie kontroli publikacji ratingów krajów UE pogrążonych w stanie kryzysu ratingu Grecji nie możemy opublikować."

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-10-2011, 12:03   

Caladan napisał/a:
Tak nic nie przebije tego.

W sumie dobrze, jakby co, to zawsze można powiedzieć, że nasz gaz jest nieunijny i unia nic do niego nie może rościć : D

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 20-10-2011, 14:29   

Caladan napisał/a:
O nas i Gazpromie. Wojna o ceny.

Ogólnie Rosja to jest ciekawa sprawa. W polityce ostatnio był całkiem fajny wywiad z Dmitrijem Treninem. Pokazuje tu jedyną, ale bardzo istotną różnicę pomiędzy Polską a Rosją. W Polsce ludzie są potrzebni władzy, w Rosji nie. W zasadzie Rosja żyje z surowców, a reszta gospodarki nie jest już tak istotna przy tworzeniu majątków włodarzy. Innymi słowy politycy nie muszą tak bardzo grabić społeczeństwa, które jest dość biedne (przede wszystkim te poza Moskwą). U nas społeczeństwo nie ma takiego gigantycznego napędu gospodarczego i moim zdaniem mieć nie będzie, bo łupki nam pomogą, ale drugiego Kuwejtu z nas nie zrobią.
Za to ceny surowców i ich eksport to oczko w głowie władz Rosyjskich. I tu będą robić wszystko, by nie stracić ani kopiejki.

Palikot przekabacił posła SLD - Sławomira Kopycińskiego. Szefem klubu parlamentarnego zostaje zombi premiera. Ciekawe kto zostanie szefem całego sojuszu? Moim zdaniem SLD szykuje się do całkowitego zejścia z tego świata.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 20-10-2011, 18:01   

Cymański radośnie trolluje, nie żeby umiał robić coś innego, ale tym razem dla odmiany własną partię. Oj, coś to brukselskie powietrze nie służy PiSowcom, jeszcze trochę i ogłoszą niepodległość od "metropolii".

Agencje ratingowe dyszą w kark Tuskowi et consortes i żądają reform - czyżby trzy cholery wreszcie się na coś przydały?

Cytat:
Lepiej. Już widzę skutki jakie wywołałyby ogłoszenia agencji ratingowych w stylu: "Ze względu na ustawę unijną z dnia... w sprawie kontroli publikacji ratingów krajów UE pogrążonych w stanie kryzysu ratingu Grecji nie możemy opublikować."


Indeed. Genialny pomysłodawca nie wziął chyba pod uwagę, że nagłe schowanie ratingu byłoby sto razy gorsze niż niski rating.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 20-10-2011, 18:04   

Ysenn niezłą perełkę znalazłeś. Jakiś tam analityk z zachodu mówił, że nasza waluta będzie dosyć szybko słabnąć i za rok będzie 4,75 za Euro. Ponad 55% długu i będzie trzeba reformować.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 20-10-2011, 18:14   

Cytat:
Palikot przekabacił posła SLD - Sławomira Kopycińskiego. Szefem klubu parlamentarnego zostaje zombi premiera. Ciekawe kto zostanie szefem całego sojuszu? Moim zdaniem SLD szykuje się do całkowitego zejścia z tego świata.


Wygląda na to, że Palikotowi może się udać coś, o czym wszyscy prawicowcy marzą od 20 lat - oczyszczenie sceny politycznej z postkomuny.

Osobiście, gdy o tym myślę, nie mogę przestać się śmiać.

Co do szefostwa, to na giełdzie nazwisk zostali w zasadzie chyba tylko ten cały Naczas i... Bo ja wiem, Senyszyn? Od bólu Piekarska, ale nie wiem czy jako wiceNapieralska ma jakiekolwiek szanse.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 20-10-2011, 18:21   

Cytat:
Bo ja wiem, Senyszyn?

Z tego co słyszałem, Szeloba może i by chciała, ale Palikot też ją mami. Właściwie, gdyby odeszła, to mogłaby uczciwie powiedzieć, że Palikot robi to, o czym ona zawsze mówiła. A ze Środą i Wasilewską utworzyłyby całkiem niezły sabat.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 20-10-2011, 22:04   

vries napisał/a:

Palikot przekabacił posła SLD - Sławomira Kopycińskiego. Szefem klubu parlamentarnego zostaje zombi premiera. Ciekawe kto zostanie szefem całego sojuszu? Moim zdaniem SLD szykuje się do całkowitego zejścia z tego świata.

Podobno Olejniczak wraz z Kaliszem zrezygnowali z ubiegania się o szefostwo. Więc albo się pojawił jakiś silny kandydat z którym boją się rywalizować, albo też nie chcą uczestniczyć w cyrku jaki może odstawić na zjeździe Miller wraz z Napieralskim. Chodzi o pozostawienie Napieralskiego na fotelu lidera... W skrócie to by oznaczało samobójstwo.
A co do Kopycińskiego to ja odnoszę wrażenie, że Palikot go nawet nie musiał namawiać. Gość chyba sam do niego przylazł.

Cytat:
Co do szefostwa, to na giełdzie nazwisk zostali w zasadzie chyba tylko ten cały Naczas i... Bo ja wiem, Senyszyn? Od bólu Piekarska, ale nie wiem czy jako wiceNapieralska ma jakiekolwiek szanse.

Ja po cichu liczę na Cimoszewicza.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-10-2011, 22:41   

Cimoszka nie będzie się raczej poniżał do współpracy z SLD, ma za duże poparcie, by je tracić bezmyślnie.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 21-10-2011, 02:46   

Cimoszka jest nienawykły do podejmowania ryzykownych decyzji. Pozycja osoby siedzącej z tyłu i krytykującej wszystkich na lewo i prawo (a jednocześnie nie muszącej ponosić jakiejkolwiek odpowiedzialności) mu bardzo wyraźnie odpowiada.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 21-10-2011, 09:23   

Poza tym, ludzie tacy jak Belka, Cimoszenko, Czarzasty czy Rosatti nadają do budowy ideowej lewicy tak samo, jak Grabarczyk do budowania autostrad.

A Holandia normalnieje. Nie tylko wycofują się rakiem z pomysłów legalizacji narkotyków, co właśnie wsadzili do więzienienia lidera tamtejszej partii loliconów.

Zapadł z kolei bardzo ważny wyrok w sprawie pośrednio nas (jako internautów) dotyczącej. Sprawa, na moje oko, pewnie za jakiś czas wróci, bo jest zbyt kontrowersyjna. Jeśli jednak sądy będą trzymać się tej wykładni, to właściciele wszystkich stron i for internetowych mogą póki co odetchnąć z ulgą.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 21-10-2011, 11:59   

Jak żyć? CBA zna na to odpowiedź.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 50 z 268 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 266, 267, 268  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group