FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 266, 267, 268  Następny
  Bardzo kulturalna rozmowa o polityce - Kraj

Masowe manifestacje polityczne to:
Zły znak (Dowód politycznego kryzysu i eskalacji konfliktu)
7%
 7%  [ 1 ]
Dobry znak (świadczą o obywatelskim przebudzeniu)
21%
 21%  [ 3 ]
Obie odpowiedzi są prawidłowe
71%
 71%  [ 10 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 14

Wersja do druku
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 15-11-2011, 21:44   

No to jeszcze tylko Biedronia wywalić i będzie spokój :)

_________________
Evil Manga
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 15-11-2011, 21:58   

Urawa napisał/a:
Ale czy Kaczyński powiedział coś innego niż prawdę?

Bredził i wyolbrzymiał role Niemców. Widać wpadka z Merkel nic go nie nauczyła.
A co do Żakowskiego:
Cytat:
Stawianie na równi kilkudziesięciu zatrzymanych Niemców i tysięcy polskich chuliganów jest niepoważne.
Akurat z tą jego wypowiedzią mogę się zgodzić. Nie podoba mi się to, że Niemcy po zadymie są szybko wypuszczani, ale jeszcze bardziej nie podoba mi się obrona kiboli typu: "Bo to Niemcy wszystko zaczęli".

Cytat:
Antifa uchroniła zaś pokojowy wiec przed masakrą ze strony kiboli. I wypadałoby im podziękować. Policja nie ma do nich uwag, byli zdyscyplinowani i spokojni – dodaje publicysta.
Natomiast to co dalej pisze jest już dla mnie żartem. Ma klapki na oczach.

Ysengrinn napisał/a:
Wygląda na to, że TW "Janusz" jednak długo miejsca w Sejmie nie zagrzeje.
Partia Palikota naprawdę by na tym dobrze wyszła jakby"Jonasz" stracił mandat.

Cytat:
To oczywiste, że on został księdzem już będąc skończonym antyklerykałem, po cóż więc miałby iść do seminarium, jeśli nie w celu kapowania i rozpieprzania kleru od środka?

Dla mnie to on jest po prostu wariat.

Dembol napisał/a:
No to jeszcze tylko Biedronia wywalić i będzie spokój :)

A jego za co? Ja by tego nie chciał...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-11-2011, 22:12   

Dembol napisał/a:

No to jeszcze tylko Biedronia wywalić i będzie spokój :)

Za co się spytam? Bo jak na razie chyba tylko za żenujący poziom innych partii politycznych w sejmie...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 15-11-2011, 22:12   

Dzięki Biedroniowi dowiedziałem się, że wiedza o tym czym jest konwent seniorów jest powszechna w narodzie. Tak powszechna, że po gafie u Olejnik należało się z niego śmiać przez przynajmniej dwa tygodnie nonstop.

... Co prawda fakt, że Biedroń jest politologiem trochę prawicowych kawalarzy usprawiedliwia.

Tabris napisał/a:

A co do Żakowskiego:
Cytat:
Stawianie na równi kilkudziesięciu zatrzymanych Niemców i tysięcy polskich chuliganów jest niepoważne.
Akurat z tą jego wypowiedzią mogę się zgodzić.


A ja nie. Chuliganów w Marszu było najwyżej kilkuset, a cały problem zaczął się od uśredniania i wyzywania wszystkich uczestników jak leci od kiboli i faszystów.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 16-11-2011, 09:39   

Wiem, jesień, ciemno, święto zmarłych, mroczne klimaty, więc i moda na nekromancję powraca. Duchu Dmowskiego, przybądź!
Inna sprawa, że jeśli wyjdzie z tego coś więcej niż tylko seans spirytystyczny, to Kaczyński może się bać. Ziobro mu trochę obetnie, toto takoż i kto wie, może trzeba będzie się przyzwyczaić do kilkunastoprocentowego wyniku?

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 16-11-2011, 12:45   

SLD ma nowego kandydata na szefa. W summie czemu nie? Mimo młodego wieku to ten gość ma już spore doświadczenie. Kierował już jedną partią polityczną więc na pewno coś potrafi. No i poza tym czas na zmiany! He he he.....

Sojusz zaczął tłuc głową o ścianę. Ja bym nie miał nić przeciw temu gdyby zaczęli tłuc swoją głową, a nie własnych wyborców...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-11-2011, 18:35   

Ten kandydat chyba lepszy. ;)

+ Gowin najprawdopodobniej będzie nowym MiniSprawi. Chyba po raz pierwszy nie–prawnik obejmie tę funkcję, więc podchodzę sceptycznie, ale Gowina kojarzę raczej pozytywnie i nie podejrzewam go o jakieś pomysły z kosmosu, czy próby ręcznego sterowania (a takie zdarzały się jego poprzednikowi...). Cóż, zobaczymy co z niego będzie.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 16-11-2011, 20:28   

Ciekawe. Krucha, ale jednak nadzieja, że może jednak Tuskowi się nie pali do współpracy z Paligłupem. Bo jednak Gowin to inna para kaloszy.

A tymczasem, kolejny kolega biłgorajskiego pajaca ma problemy z policją. Naprawdę, przypomina mi to coraz bardziej czasy, kiedy Samoobrona weszła do sejmu i co miesiąc dowiadywaliśmy się kolejnych ciekawostek o ludziach Leppera.

Kaczyńskiego życie nie oszczędza. Alik zdechł. Szczerze i po ludzku współczuję.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-11-2011, 20:50   

Szkoda wielka, że ani władza, ani media nie miały odwagi, jak niegdyś Reagan, powiedzieć, gdzie jest dobro, a gdzie zło, czyli komentarz M. Środy do wydarzeń z 11 listopada... właściwie mogłem się spodziewać, ale to naprawdę jest albo porażająca naiwność, albo porażająca hipokryzja...

Cytat:
Ale ofiar nie było! Bo po lewej stronie znaleźli się również zdeterminowani i agresywni obrońcy. No i Bogu dziękować.

No, i już wiemy czemu nie było tak źle. Nie dzięki Policji, a dzięki temu, że banda niemieckich antifowców próbowała pobić napoleońskich rekonstruktorów...

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 17-11-2011, 13:22   

Mamy nowy (nie)rząd.
Co zwraca uwagę? Spora liczba anonymousów, ludzi z drugiej czy trzeciej politycznej ławki, raczej urzędników niż polityków. Tusco wyraźnie unika sytuacji, w której w rządzie miałby nadmiar wyrazistych osobowości. Zostawił Sikorskiego, kto wie, czy to nie wskazanie sukcesyjne? No i, co nie jest jednak wielką niespodzianką, nie ma Schetyny. Są ludzie jakoś z nim związani wcześniej, co pokazuje, że el Premiero ich wyciąga spod wpływów Grzesia.
Aha, nie ma świętej Julii od Dorsza i jej ministerstwa. Została za to chyba jedna z największych mend - Arabski, facet, który nawet wybory przerypał z kretesem. Tusco musi być do niego faktycznie mocno przywiązany. Casus Arłukowicza pokazuje zaś, że zapas wazeliny zawsze w polityce się przydaje. Inna sprawa, że ministerstwo które dostał, to mina przeciwpiechotna.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Luik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sie 2011
Skąd: Pruszków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 17-11-2011, 16:12   

Zwycięscy mogą przeciwników wewnętrznych nie wpuszczać do rządu, przegrani muszą ich wywalać z partii :P

Schetyny nie ma i chyba to nikogo nie dziwi. W gruncie rzeczy to dobrze, bo jakoś brak mi wiary w jego rzeczywiste możliwości. Ale on sobie znajdzie sposób, by się odpowiednio zaczepić i wzmacniać.
A teraz trzeba spokojnie poczekać i zobaczyć co z tego będzie, bo sytuacja się robi dość ciężka, więc rząd będzie miał okazję się wykazać. Miejmy nadzieję, że z niej skorzysta.

A tak na marginesie:
Urawa, naprawdę nie możesz się powstrzymać od tych wszystkich przeinaczeń? Jak dla mnie są one dość denerwujące.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 17-11-2011, 16:52   

Luik napisał/a:
Urawa, naprawdę nie możesz się powstrzymać od tych wszystkich przeinaczeń? Jak dla mnie są one dość denerwujące.

Luik nie zwracaj na to uwagi. Poprostu pokazuje jakie ma prawdziwe oblicze ta niby fajna scena intelektualna prawicy. Z chęcią jeszcze napisał to i owo, ale nie chce zniżać się do takiego poziomu intelektualnego. Zresztą moderacja nie dawno mówiła o braku przeinaczania. Przecież ten temat nazywa się "bardzo kulturalna rozmowa o polityce"

Odnośnie nowego rządu z Griszem muszę się zgodzić. Mało znane twarze, ale zazwyczaj takie robaczki z 3 linii odwalają robotę za te grube ryby. Za PO nie przepadam, ale byłbym głupcem, gdybym życzył imźle w nadchodzących ciężkich czasach. Każdemu nowemu rządowi dobrze życzę, ale zazwyczaj nie zasługują na moje dobre intencje.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 17-11-2011, 20:08   

Polska niewdzięczność wobec obrońców przed faszyzmem doprawdy bulwersująca.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 17-11-2011, 22:01   

Urawa napisał/a:
Została za to chyba jedna z największych mend - Arabski, facet, który nawet wybory przerypał z kretesem.

Cóż, przynajmniej Fedak i Pitera poleciały. Dla mnie największy przekręt to filozof jako minister sprawiedliwości. Wydawało się, że to facet rozsądny a tu bach - przyjął propozycje. Szkoda, że Kwiatkowskiego nie pozostawili. Natomiast Mucha mi się podoba, jest taka ładna i fajna. Takie przytulisko w ogóle nawet sobie jej teraz fotkę powiększyłem. Ciekawe w co się teraz będzie ubierać, ale to nie istotne bo i tak teraz w sporcie będziemy święcić same sukcesy. A tak już poważnie wracając do zmian... To miałem jeszcze nadzieję, że może jakimś tam trafem, czy czymś podobnym Tusk zmieni Ministra Kultury Wrocławia. A tu buuuuu pozostał...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-11-2011, 22:05   

Tabris napisał/a:
Szkoda, że Kwiatkowskiego nie pozostawili.

Uwierz, że nie. Facet miał na pierwsze imię Public, a na drugie Relations. Sensownego zrobił niewiele, za to wprowadził sporo zamieszania, z którego zresztą się potem po części nawet wycofywał (choć oczywiście przedstawiając to jako swój nowy pomysł i kolejny sukces).

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 67 z 268 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 266, 267, 268  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group