FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 60, 61, 62  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 31-08-2012, 23:26   

Warszawa, Szaserow. Generalnie to jest sliczna roznica w podejsciu: neurolog spanikowal, ze w takim stanie to koniecznie szpital, a szpital wychodzi z zalozenia, ze przeciez nie umieram, a przeciwbolowymi moge sie hurtowo faszerowac w domu. A ze skierowanie mialam z Luxmedu, to niedoczekanie, zeby mi zrobili rezonans, skoro najwyrazniej moge przeciez prywatnie.
Radosne to wszystko szalenie.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-09-2012, 01:33   

Serika napisał/a:
A ze skierowanie mialam z Luxmedu, to niedoczekanie, zeby mi zrobili rezonans, skoro najwyrazniej moge przeciez prywatnie.

O ile dobrze pamiętam, prywatna przychodnia (to prywatna przychodnia, prawda?) nie może wystawić skierowania na darmowe badania, bo tak i już.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Muchozol Płeć:Kobieta
---


Dołączyła: 06 Lip 2012
Skąd: Szczochowice Jabolskie
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2012, 02:11   

kokodin napisał/a:
Produkcja stratotelecastera i telepaulocastera :P


O kurde, to chyba w tym momencie moja wyobraźnia nie nadąża, bo tele i lp to w sumie jak stąd do Zakopanego, ale nie wątpię, że może być ciekawie ;).
Dla mnie w sumie samo założenie strun albo regulacja gryfu to już jakiś tam problem (najchętniej to bym nic nie robiła), więc kibicuję w kończeniu gitary i liczę na prezentację efektu końcowego ;p.

_________________
"Miłość jest jak gówno. Czasem wychodzi samo, ale czasami trzeba mu nadać fajne, śliskie pchnięcie." Eric Cartman
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 01-09-2012, 20:54   

No właśnie. A ja musiałem dzisiaj zmienić struny i rozczepić gryf od korpusu w moim jedynym obecnie grającym egzemplarzu. A wszystko z powodu, noż kurcze pęknięcia struny w trakcie brzdękania. Uczyłem się właśnie zmieniać akordy :] Struna trzask i jeszcze mnie po łapach strzeliła. (obydwu) No to miałem nieplanowane gruntowne czyszczenie i z przykrością stwierdzam, że moja dwuletnia niebieska paskuda jest w gorszym stanie niż myślałem. Tragedii nie ma jeszcze, ale rowki w progach już są, dziury i przetarcia w lakierze a wszystko pod strunami. I ostatni komplet strun właśnie mi wyszedł, do nowych będę musiał chyba kupić parę kompletów.
Ps w tęczowym wynalazku brakuje mi już właściwie tylko strun , lakieru i 18 magnesów :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-09-2012, 08:56   

Szósty dzień pod rząd na 7:00 do pracy. Ryję twarzą po podłodze. Plus włosy mam zdecydowanie przedwczorajsze.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 02-09-2012, 10:06   

Ugh. Mama przyjechała i zrobiła rosół. Jest to dobre i słuszne. Ale jak się jest ciołem, to nawet rosół nie pomoże... Strasznie sobie poparzyłam język, teraz jadę na lodach == (a ja lubię rosół)

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-09-2012, 13:02   

Zatrucie pokarmowe, pierwsze od X lat, ledwo żyję...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-09-2012, 16:10   

Przeklęta pełnia czy raczej jej końcówka, niech ją gęś kopnie, przez całą noc co chwilę się budziłam, hgdsgdfzb. Czuję się wypluta. Jestem niewyspana. I podziabana, bo pani coś pobieranie krwi nie wyszło i zostały ślady, jakby mnie wampir użarł. Tylko ból głowy przeszedł (póki się gwałtownie nie ruszam), bo wzięłam tabletkę i poleżałam jakiś czas.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 03-09-2012, 15:06   

Argh, stres przedpracowy, przeprowadzkowy plus magisterka i wyrywanie zębów cz.2.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 03-09-2012, 16:19   

Salva napisał/a:
wyrywanie zębów cz.2.

Reszty? >]

Bo u mnie na chacie jest taki burdel, że już nie wiem czy mam się śmiać, płakać, powiesić czy zwyczajnie pozabijać ich wszystkich.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 03-09-2012, 17:51   

Loko napisał/a:
Salva napisał/a:
wyrywanie zębów cz.2.

Reszty? >]

Bo u mnie na chacie jest taki burdel, że już nie wiem czy mam się śmiać, płakać, powiesić czy zwyczajnie pozabijać ich wszystkich.

Radosne ósemki zapewne. Na raz nie idzie ich zrobić==

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 03-09-2012, 22:49   

Niewierny syn napisał/a:
Reszty? >]


Go bald.


Wyrywanie zębów część II. Tym razem z komplikacjami, rżnięciem kości i opuchlizną. Ale overall i tak trwało tylko 40 minut w porównaniu do poprzedniej godziny.

Edit: Good lord. Zdaje się, że jutro awaryjnie będziem lecieć po mocniejsze przeciwbóle.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
nat_mich Płeć:Kobieta
jeż


Dołączyła: 04 Maj 2010
Skąd: jestem przenośna
Status: offline
PostWysłany: 04-09-2012, 11:44   

bo jak ma sie sypac, to wszystko na raz. doslownie. wszystko. nie jest dobrze.

_________________
Without dance life would be a mistake
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2620769
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 05-09-2012, 13:45   

Bo straciłam dostęp do własnych blogów - -'
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-09-2012, 19:23   

Trzeci raz pod rząd nie wyszła mi warstwa lakieru!!! Na tą "próbną" gitarę poszło już chyba z pół litra lakiery parkietowego a ona nadal ma fochy. Wieczorem wygląda prawie ok a rano w okolicach wszelkich wnęk pojawiają się małe białe bąbelki. A przy próbie ich zrównania najczęściej wchodzę za głęboko z papierem i cały efekt artystyczny z ładnego nadruku biorą diabły. grrr. Nigdy więcej drukowanych gitar. I muszę zmienić pistolet do malowania na jakiś, który nie kapie. Wałkiem nie pomaluje bo zostawia kłaki (już zostawił) A na w-z-ce w moim sklepie jest jedna listwa zasilająca więcej niż pamiętam że brałem a pilotów do dvd i telewizora jak nie mieli tak nie maja. A miały być dzisiaj.
A przez przestawiony zegarek na stoper, spędziłem gratis jedna godzinę w pracy za którą nikt mi nie zapłaci :[
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 62 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 60, 61, 62  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group