FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 60, 61, 62  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 15-11-2012, 19:23   

Urawa napisał/a:
To by miało sens, gdyby chcieli nakręcić coś, co będzie się działo między nową a starą trylogią. Wtedy Vader byłby zrozumiały i na miejscu. Ale później? Bez sensu. Zwłaszcza, że akurat uniwersum SW jest dość spójne.

Niestety, jeśli doniesienia są właściwe, Disney właśnie ubił cały <cały!> expanded universe.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 15-11-2012, 22:04   

...ja wiem że w expanded były różne rzeczy, ale sporo, zwłaszcza na początku było zdaje się całkiem dobre? Pamiętam że na poważnie mówiło się nawet o ekranizacji części z tego.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 16-11-2012, 09:24   

Bezimienny napisał/a:
...ja wiem że w expanded były różne rzeczy, ale sporo, zwłaszcza na początku było zdaje się całkiem dobre? Pamiętam że na poważnie mówiło się nawet o ekranizacji części z tego.

W rzeczy samej, pierwotne doniesienia mówiły o ekranizacji trylogii Thrawna autorstwa Timothyego Zahna, serii nawet lepszej od pierwszej trylogii. Ponoć nawet była ona mocną alternatywą dla nowej trylogii, ale przeważyła chęć pokazania losów Anakina. Wygląda na to, że teraz będzie podobnie...
Strach się bać tego, co będzie w Kingdom Hearts III...

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Wiewiór Płeć:Kobieta
irish mastah


Dołączyła: 13 Sty 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 17-11-2012, 19:53   

Bo jakoś tak mi smutno i samotnie. I przemęczona jestem, spać nie mogę. Ale mam Battle Royal i Dextera. Po lekturze i oglądaniu powinno mi być trochę lepiej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 17-11-2012, 23:07   

jutro 3 przeprowadzka do nowego ośrodka

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 18-11-2012, 01:13   

Niedobrze mi się już robi na tekst "za mało ćwiczysz" (bo trzy godziny dziennie to za mało). Plus ludzie z klasy wyjątkowo utrudniają mi zaprzyjaźnienie się z nimi ==

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
sieciarz Płeć:Mężczyzna
Słońce Peru

Dołączył: 14 Lis 2012
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 18-11-2012, 13:36   

Mnie osobiście wkur... denerwuje dzisiejsza moda strojenia się gimbów na kinderpunków. Noszą skórzane kurtki kupione w pobliskiej galerii handlowej przez starych i tandetne koszulki z pustymi hasłami bądź, o zgrozo, pewnym pseudobohaterem kubańskiej rewolucji by podkreślić swoją "buntowniczą" naturę. Oczywiście młodzieńczy bunt się kończy gdy matka dzwoni o 18 na kolację. Żeby było jeszcze śmieszniej połowa z nich ma jakże niekomercyjne telefony z jabłuszkiem które zapewne zakupiła z pieniędzy odłożonych z komunii. Gdyby te dzieciaki miały jeszcze jakieś pasje w życiu ale one tylko potrafią przesiadywać godzinami w jednym miejscu w 20+ osób pijąc jednego tymbarka na pięciu i obwozić się tym kto jaką opaskę z awangardowym zespołem z MTV nosi albo że sobie dorzucił kolejne ogniwo do łańcucha. Zero wiedzy o temacie, zero pasji tylko szpan i tandeta.

Osobiście nie lubię prawdziwych punków, ale mam jeszcze dla nich szacunek. Gdy stary punk mówił że dla niego nie ma przyszłości to rzeczywiście tak było. Ciągle tylko chlał i ćpał i sprawiał problemy wychowawcze. Ten obraz nijak się ma do tego co teraz widzę. Dzisiejsi pozerzy czasem wysępią jakieś jedno piwo na dziesięciu jak ekspedientka w sklepie ma dobry dzień. Więcej nie wypiją bo boją się, że matka wyczuje przy obiedzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Swarga Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 18-11-2012, 13:45   

Albo koszulka Bad Religion i inne takie antychrześcijańskie gadżety. Pewnie każdy zasuwa z koszyczkiem do kościoła i idzie pod pachę z babcią na pasterkę. To rozlazła się się po dzielnicy banda takich samozwańczych nonkonformistów, którzy na znak buntu wypiją sobie po 1 piwie na dwóch, wypalą jednego papierosa, podrą mordy i spadają do domu przed 21. Nie widziałem też jeszcze, by wagarowali. Ja bez bycia takim śmiesznym punkiem miałem frekwencję ok. 50%.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sieciarz Płeć:Mężczyzna
Słońce Peru

Dołączył: 14 Lis 2012
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 18-11-2012, 13:49   

Jeszcze wzmianka o ich antysystemowości. Pamiętam jak uratowałem dupsko dwóm takim prymusom jak jakiś typek chciał ich skroić z telefonów. Akurat wtedy wracałem z browarami. Błagali, zwracając się do mnie per PAN, bym zadzwonił na policję. Oczywiście nie zrobiłem tego a typek sam zwiał widząc moją posturę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 18-11-2012, 13:50   

Sieciarz - proszę zmienić swój avatar na bardziej obyczajny, w przeciwnym razie dokona tego Administracja.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 18-11-2012, 19:11   

Idioci, wszędzie idioci. Bufor ignorowania mi się zaczyna wyczerpywać...

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 18-11-2012, 20:33   

Bo mi się chór rozpada. Starsznie przykro mi się na to patrzy, bo mam wrażenie, ze to taka powazniejsza powtórka z rozrywki z rozpadu forum. Tylko z fajerwerkami. I tym razem bedzie naparwdę smutno...

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
Raul Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 19-11-2012, 10:47   

Mój tata wylądował w szpitalu a lekarze najpierw twierdzili, że dziś zrobią operację, a teraz twierdzą, że nie są pewni co mu jest.

_________________
“Why is it," he said, one time, at the subway entrance, "I feel I've known you so many years?"
"Because I like you," she said, "and I don't want anything from you.”
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cepelia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Mar 2012
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2012, 19:38   

Wrrr...Muszę sobie chyba zacząć popijać Nervosol przed podróżami MPK, po tych genialnych zmianach w siatce połączeń, bo kiedyś zagryzę niewinnego motorniczego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Muchozol Płeć:Kobieta
---


Dołączyła: 06 Lip 2012
Skąd: Szczochowice Jabolskie
Status: offline
PostWysłany: 23-11-2012, 15:24   

Bo nienapisane sprawozdania piętrzą się nieubłaganie, a ja nie mogę spiąć pośladów i ich w końcu wykonać. Ale koniec!! Dzisiaj zrobię wszystkie... chyba ;p. Szczególnie, że przedmiot się już skończył.
No i jest taki projekt, a który ani razu nie poszłam jeszcze w tym roku :/. Z tym też muszę się ogarnąć. Echhh no i jeszcze trzeba kiedyś w końcu posprzątać XD...
A teraz przestaję biadolić, bo serial sam się nie obejrzy.

_________________
"Miłość jest jak gówno. Czasem wychodzi samo, ale czasami trzeba mu nadać fajne, śliskie pchnięcie." Eric Cartman
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 16 z 62 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 60, 61, 62  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group