FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 101, 102, 103  Następny
  Projekt: Drzewko
Wersja do druku
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-04-2007, 20:25   

Z Tobą to nawet na koniec galaktyki :* Kochany gdzie tylko mnie porwiesz ^^
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 20-04-2007, 20:29   

Zdesperowany i zaniepokojony szantażem emocjonalnym, ukochany, lepszy połówek (w skrócie ULP, rany to brzmi jak jakas partia...) napisał/a:
Kochanie nic nie moge poradzic na to że, non stop mnie wzywają na nagłe akcje ;/. Ty pujdziesz do mamusi (teściowej/siostry) a ja co zrobie, ja nie dam sobie rady kto mi obiadek zrobi (wiesz że boje się sam spać). Kotku nie rób tego, ja obiecuje że się postaram (kurcze 3 dzień małżeństwa a już mi z domu ucieka). Co mam zrobić abyś została ??


Mamunia, ja niedoświadczona jestem, poratuj i poradź. Złamać się czy nie ? Ostatecznie Ty swojego brata znasz lepiej, tzn dłużej.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nabu Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 20-04-2007, 21:09   

Off - topic: Salva, wymiatasz :D
Cytat:
Z Tobą to nawet na koniec galaktyki :* Kochany gdzie tylko mnie porwiesz ^^

To trzeba będzie się rozejrzeć za jakimiś ofertami wakacyjnymi. A ty preferujesz wypoczynek na plaży czy tygodniowy pobyt w niebezpiecznej i pełnej drapieżnych zwierząt i japońskich turystów dżungli, gdzie Diabeł boi się powiedzieć dobranoc, a zamiast w namiotach, śpi się w rozwieszonych nad przepaścią hamakach z małpiej skóry?

_________________
there's no map and
a compass
wouldn't help at all
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-04-2007, 21:11   

Mnie osobiscie ostatnio brakowało mocnych wrażeń, ale jezeli wolisz spedziś ze mną czas na plaży to czemu nie ^^ uwierz, ja wybredna nie jestem ;) jak z tobą to ze wszytskiego będe sie cieszyć, nawet gdybyśmy mieli mieszkać w ruderze wynajetej za grosze :P *ale po co skoro mam całkiem duży dom*
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nabu Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 20-04-2007, 21:20   

No ba! Plaża jest cool, pod warunkiem, że nie kręcą się tam lokalni sprzedawcy hot dogów, ani dzieci z piłkami plażowymi, które zawsze "niechcący" muszą spadać na Twoją biedną głowę... Anyway, o ruderze wynajętej za grosze nie może być mowy, my jesteśmy nowobogaccy i czerpiemy pełnymi garściami ze skarbcia Tatusia, więc tylko hotel 5 gwiazdkowy wchodzi w grę. Skądinąd, musimy na tej plaży poszukać faceta dla mojej siostry, bo biedaczka jeszcze zapije się na śmierć wodą niegazowaną (kto jej to sprzedał?!).

_________________
there's no map and
a compass
wouldn't help at all
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 20-04-2007, 21:24   

Avalia napisał/a:
nawet gdybyśmy mieli mieszkać w ruderze wynajetej za grosze :P *ale po co skoro mam całkiem duży dom*


Z szafy zeskakuje postać z nieco pochmurną miną. W ułamku sekundy zmienia ją jednak w kawaii uśmiech.
Nie bacząc na zdziwione miny córki i zięcia łagodnie wtrąca się do rozmowy (no, popwiedzmy, ze łagodnie)
- Ja tylko na chwilkę, nie musisz znów mówić, że jestem przewrażliwiona (tak, mamusia ma całkiem niezły słuch. Pozwolę sobie tylko wtrącić:
1) pozwolę sobie tylko zaznaczyć, że nizej podpisana jest arcyksiążną Tulelenkki, więc... na brak środków do zycia nie ma co narzekać.
2) może byście tak legalne wesele użądzili? Do wyboru Herbaciarnia i bunkier (czy co to jest...) Lisiej Federacji.
Ja znikam póki co. Macie być szczęśliwi i nie sprawiać mamusi kłopotów.

edit: /me Czyta inny temat:
...
(chwila namysłu)
O, jestem urocza^^? *Rzuca się córce na szyję* Amhuu! Jak dobrze! *Myk* i nie ma Momoko, a w powietrzu unosi się różowy brokat

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 20-04-2007, 21:37   

Dręczy mnie sumienie gdyż jeśli moja żonka (:*) nie wypije z moją siostrą, to ta wypije całą tą wodę sama. Wicie co może jej się stać po takiej ilości wody niegazowanej? Ojom wita. Siostra opanuj się nie rozpijaj mojej żony, ale to jej decyzja (nie rób tego!!prosze.. może też Cie wezme za to na jakies wczasy ^^ tylko musze załatwić wolne u burmistrza).

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 20-04-2007, 22:22   

Obiecałem wam niespodziankę, szukałem tego pare dni i znalazłem. Nasz nowy dom, Lewitujaca Czarną Skałę ( ogromna twierdzę z olbrzymim połaciem lasów, jezior i gór) Ma około 8500 ha. Pozostałość po zapomnianej rasie. Musiałem troche pomeczyć, żeby ja zdobyć(stosy ksiag i mała bitewka), ale warto było, bowiem każde zachcianka moze na niej być spełnione. Tylko trzeba sobie wyobrazić sobie życzenie , a ono sie zmaterializuje. W dodatku ma duzą bibliotekę, ogród, zbrojownię, duża ilość pokojów, salę balową. Największym plusem jest to że osoby wrogo usposobione nie bede mogły wejść do tego domu, wiec bede mógł wyruszać na dalsze podróze bez zamartwiania sie o rodzinę. Tatuś idzie z wami na plaże lub bóg wie gdzie, bo mnie suszy. Przy okazji mam czas więc bede mógł polepszyc wasze bronie(kowalstwo dusz). Tylko powiedzcie co chciecie poprawic.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 20-04-2007, 23:17   

Córeczko, jak się tak przypatruję *hic*, to widzę, że Twój mąż/mój brat ma na twarzy wyraz skruchy *hic* więc sądzę, że możesz mu *hic* wybaczyć. Taki dobry, nawet obiecał na wczasy zabrać mnie z Wami *buahahahaha...hic* Ale ostra bądź i przypilnuj, żeby Ciebie nad bohaterstwo i prcę przekładał. Słyszysz braciszku? A...i nie martw się *hic*, nie upije Ci żonki...i tak już prawie nic nie zostało xD

Gratulacje tato, nic dziwnego, że na plaży i w domu nic nie mogłam znaleźć. W Lewitujacej Czrnej Skale zamawiam sobię to olbrzymie skrzydło w którym mieści się także biblioteka *hic*

Dobra ta woda niegazowana xD

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 20-04-2007, 23:26   

Mamunia, no mocnej głowy to Ty nie masz... 6 butelek, co to jest... Ja po 8 jestem żywiutka i trzeźwiutka jak Cavia Porcellus na wiosnę... A to były tylko 1,5 litrówki !!!


Mój ULP-ku, wybaczam Ci. Ale proszę się postarać o jakiś urlopik, wyjdziemy gdzieś we dwoje, może wreszcie postaramy się o cholerne dzieci, których dotąd się nie mogliśmy do...eee... doczekać... *hic* Tymczasem my z mamunią się jeszcze trochę napij... się jeszcze kulturalnie porozrywamy...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nabu Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 21-04-2007, 00:23   

Można się dołączyć, czy to tylko damska and only impreza?

_________________
there's no map and
a compass
wouldn't help at all
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-04-2007, 00:38   

Rany koguta, ale bajzel...

Momoko napisał/a:
2) może byście tak legalne wesele użądzili? Do wyboru Herbaciarnia i bunkier (czy co to jest...) Lisiej Federacji.

*khyyyy* od Blue Haven łapy precz! Ja tu czekam aż moja wyrodna matka łaskawie raczy mi zorganizować obiecane od jakichś 2 miesięcy wesele... (szybciej chyba sama to zrobię w bardzo kameralny sposób, mou.)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 21-04-2007, 09:12   

Dziękuje Ci kochanie, a co sądzisz o przeprowadzeniu się do domu taty. Była byś blisko mamy a mi bardzo się podoba ta zbrojownia i odcięcie od świata (doskonała kryjówka dla super bohatera), a urlop powinien być gdzies za pare dni, burmistrz mówił że od kiedy tu jestem nie ma wielu złoczyńców i że spokojnie moge sobie wziąć pare dni wolnego. Mam nadzieje że tam nie przesadziłyście, w sumie to się okaże jak wstaniesz czy główka boli huehue.

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-04-2007, 09:15   

GoNik napisał/a:

*khyyyy* od Blue Haven łapy precz! Ja tu czekam aż moja wyrodna matka łaskawie raczy mi zorganizować obiecane od jakichś 2 miesięcy wesele... (szybciej chyba sama to zrobię w bardzo kameralny sposób, mou.)


A to może razem posprzatmy ten bałagan w herbaciarni i razem użądzimy przyjęcie? Było by fajnie ;)
A jak nie to bunkry są odremontowane, niedługo zrobi się pożądek koło lasu *już tam moje duszki pracują ^^*

♥ Ps. Kochanie a jakie jest Twoje zdanie? ♥
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Riku Płeć:Mężczyzna
Młoczny młok


Dołączył: 17 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 21-04-2007, 15:50   

A mnie ktoś adoptuje? :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8895358
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 23 z 103 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 101, 102, 103  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group