FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 101, 102, 103  Następny
  Projekt: Drzewko
Wersja do druku
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-04-2007, 15:52   

Słońce moje *dziewczyna żuca się na szyję młodziana* oczywiście ja Cię przygarne ♥
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Riku Płeć:Mężczyzna
Młoczny młok


Dołączył: 17 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 21-04-2007, 15:56   

<płacze ze szcęścia> Nareszcie bede miał rodzinę ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8895358
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-04-2007, 16:05   

Ehhh....Sephirku.....
Kochana rodzinko poznajcie mojego uroczego synka. *Wzrokiem szuka swojego męża*
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 21-04-2007, 16:27   

Mama jak Twoja głowa po wczorajszym pija... po wczorajszym miłym wieczorku sam na sam z ukochaną córcią ? Słuchaj jak jesteś w stanie wstać z łóżka to łap go póki możesz ! Wolny samiec sie tu plącze po forum !!!

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 21-04-2007, 16:29   

Oh tatku, chwilę mnie nie było, wracam, a tam ZONK. Dom opustoszał, świeci pustkami <nie wspomnę już o oknach i drzwiach, przez które musiałam się przedzierac>. Jakiś wędrowiec powiedział, że smoczysko <zadrgała mi lekko jedna powieka> przeniosło się na latający kamień. I weź go teraz znajdź! Po kilku godzinach pytań "Gdzie znajdę latającą skałę?" odnalazłam "to" miejsce. No dobra, skała sobie lewituje, dośc wysoko nad ziemią, a ja nie umiem latac! Moja deska powietrzna padła <siakieś słabe baterie miała> i co ja teraz mam zrobic? Zbudowałam sobie ładny drewniany domek <jeśli można to tak nazwac ^^">, może ktoś mnie w końcu zobaczy, ale fruuuu, poszedł z wiatrem <nie panuję nad moją powieką>. OTOCHAN! <ugh...>Nagle poczułam ostry ból w plecach, skóra zaczęła się napinac, a pochwili rozrywac. Krew trysnęła po ziemi, a z ciała wyłoniły się smocze skrzydła. Straciłam dużo krwi, ból ogarnął całe ciało, bezwładnie opadłam na ziemię nieprzytomna <tochan...>.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 21-04-2007, 16:31   

Słońce moje najdroższe królestwo za kefirek !!! Mógłbyś z żoną posiedzieć w domku i pomóc w rekonwalescencji po kontaktach z mamunią. I na litość boską zrób coś i niech ten cholerny kot wreszcie przestanie tupać !!!

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-04-2007, 16:32   

Ja! <radośnie odkrzyknęła młoda matka>
Riku, nie chciałbyś przypadkiem żony? xD
Co prawda jesteś synem mojego brata, ale małżeństwa w rodzinie to już tradycja.
O! i moja córcia wyraża aprobatę dla zwiazku :D No to co?
A moja głowa świeża i wypoczęta. W tej starej bibliotece naszego zamku są bardzo ciekawe przepisy na napoje z ziółek na ka...eee zawroty głowy ;)

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Riku Płeć:Mężczyzna
Młoczny młok


Dołączył: 17 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 21-04-2007, 16:35   

<patrzy przerażonymi oczyma>
O nie. Ja jeszcze poczekam. Kawalerem dobrze być ;D No chyba że moja mamuśka coś wykombinuje to wtedy nie mam wyboru ale narazie wole poczekać na tę jedyną ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8895358
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-04-2007, 16:40   

Buuuuu...to ja idę poszukać reszty butelek z wodą niegzowaną, bo ktoś je chyba schował, no...przyznać się, kto to zrobił?
Ojej...kto tam leży na ziemi cały we krwi?!? <biegnie prędko i pomaga młodszej siostrzyczce wstać i doprowadzić się do porządku>
Jakie śliczne skrzydła! Teraz nie będziesz już miała problemu z dotarciem na zamek. Tylko trzeba Ci pomóc je obetrzeć, bo całe krwią ociekają.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 21-04-2007, 16:51   

<otwiera oczy> Melmothia, jak dobrze, że jesteś <big bloody kiss>. <Podnoszę się i chwieję na nogach> kurczę, ciężkie te skrzydła. Ale nie czas na to, muszę wrócic do domku i odpocząc, potem pomyślę co z tym "fantem" zrobic. Fajna ta nasza nowa chacjenda. Słyszałam, że Avalia ma z nami mieszkac. Co Ty na to Avalio? A i gratuluję pierwszego potomka ^^

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-04-2007, 16:55   

O no wiesz, co moi panowie na to, ale ja osobiście nie miała bym nic przeciwko mieszkaniu z wami *Avalia przytula mocno So_Dakki*
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 21-04-2007, 18:41   

Kurcze jak tak można tak bardzo chciałem mieć syna, nie ma mnie przez chwile w domu a tu co. Następnym razem nie pójde ratować ludzi z żadnego płonącego budynku.
<zakłada kotu worki na łapki> A ty siostra nie przesadzaj, patrz co zrobiłaś mojemu kwiatuszkowi, zdajesz sobie sprawe jak ona rano cierpiała? Co chwile jej musiałem coś do picia przynosić, mnie jescze tak nigdy nie suszyło. Ja nie wiem, ale chyba ma nauczke żeby z tobą nie pić.

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-04-2007, 21:06   

Enkidu, no spokojnie, raz na jakiś czas daj kobiecie zaszaleć ;) toż to jej chyba to słupa nie przywiążesz :D
A gdzie się podział mój ukochany? ♥ eh...z facetami to tak zawsze pewno poszedł do jakiegoś nocnego klubu na piwko z kolegami a mnie już uważa za starą babe ;(
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 21-04-2007, 21:35   

Enkidu słońce Ty moje kochane... gdzie do ciężkiej cholery się szlajałeś cały dzień ?! Ja już jak z Tobą przebywam zaczynam za Tobą tęsknić. Wpędzisz mnie w nerwicę i nici z dzieci.


Ale dziękuję, że się mną opiekowałeś dzisiaj :* A mamunię zostaw. Też bym się upijała jakbym miała zamężną córkę (z takim ULP-kiem jak Ty), a sama męża niet...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 22-04-2007, 09:36   

Nie ma za co kochanie :*, ale nie rób już tak więcej. Dobra siora wybaczam Ci rozpijanie ale nie rób tego więcej. Urlop zacznie mi się od wtorku, więc gdzie chcesz pojechać?? Możesz wybrać ;]

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 24 z 103 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 101, 102, 103  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group