FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 90, 91, 92  Następny
  Czarna Twierdza Lewitującej We Mgle
Wersja do druku
DeadJoker Płeć:Kobieta
Soul Loser


Dołączyła: 02 Lut 2007
Skąd: Prosto od krowy!
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-07-2007, 15:18   

-Skaman! Jesteś!-mamuśka pognała w stronę swej jedynej pociechy i przygniotła syna do podłogi.-Nie możesz dla chochli i rondli poświęcać swego życia towarzyskiego i rodzinnego. I czy ty nie miałeś się komuś przypadkiem oświadczyć?

_________________
Za czasów rycerstwa, smoków i komuny
Nim łamanie kołem całkiem wyszło z mody
Gdy inkwizytorzy nosili shotguny
Autor tego posta przeżywał przygody
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 25-07-2007, 16:36   

Stałam nieco zakłopotana przez chwilę, jednak po rzuceniu czegoś o muzyce zareagowałam natychmiast:
-No dobra, ja się zajmę muzyką. Ty coś starszego, ty punk rock, będzie the Clash, poza tym puści się kilka ballad Metallici, Nirvanę, GD, co tam jeszcze... a, The Doors. Poza tymi zespołami wrzucę coś jeszcze od siebie. Skamanie drogi, mikrofalówką się nie denerwuj, zaraz zrobię. Tylko potrzebuję parudziesięciu kilogramów aluminium, trochę stali nierdzewnej, ździebko tytanu, trochę szkła, jakieś 20 dag gumy i około kilograma czystej miedzi na przewody elektryczne. Mogą być np. ze dwie- trzy stare pralki albo lodówki, tam chyba będzie większość składników.

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 25-07-2007, 20:29   

Już sie robi- odrzekł Caladan
W tym momencie zaczełem inkatynować zaklęcie swoimi paluszkami. Spod moich palcóm wyszedł mały fioletowy dymeki zaczał ogarniać część sali.
Ups- wiedziałęm że nie należy czarować po zagazowanej. Na Sali była cała sterta baloników i drewnianych szopek. Hmm te drugie wyrzucimy do kominka. Dobra teraz postaram sie lepiej spisać. Wziełęm swoją komórkę. Ej Siara i wszystko jasne.
Dobra za 5 minut bedą surowce.
Mara mogłabyś puścić te płyty(Queen, Led Zepelin Pink Floyd, Acdc, Ugly kid Joe, Inxs, Slipknot, Tool)

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 25-07-2007, 20:41   

-Slipknot i ACDC chyba nieco za ciężkie na coś bardziej przypominającego bal niż dyskotekę, będę puszczała raczej ballady i kawałki o łagodniejszym brzmieniu, poszukam też czegoś bardziej do tańca(zapomniałam o Queen'ach, mam nadzieję, że są w granicach akceptowalności DJ). A i jest ktokolwiek chętny do urządzenia tego "cichego pokoiku" obok sali? Jak już ktoś wspomniał, będzie w motywach roślinnych najprędzej. A z tymi surowcami aż tak się spieszyć nie trzeba, nie pali się... jeszcze.

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Neji Płeć:Mężczyzna
Chiiii~


Dołączył: 28 Kwi 2007
Skąd: Winter!
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2007, 00:17   

Sakura_chan napisał/a:
Wziąwszy łyk wody Sakura poleciała w końcu na zakupy. Stwierdziła że najlepszym miejscem będzie Centrum Galacticas. Było to trochę daleko i ceny nie należały do najniższych ale na takiej okazju jak pojawienie się siostry nie zamierzała oszczędzać. Poza tym przecież ukochana mamusia dała jej pieniądze.
Nagle przystanęła przed jubilerem. Na wystawie ujrzała prześliczny wisiorek z kotkiem. Był srebrny, posypany księżycowym pyłem, a oko kotka świeciło jak gwiazdka. Nie namyślając się wiele kupiła go


Jakby zupełnym przypadkiem Fargass też był w tym samym sklepie i właśnie wychodził z małym pudełkiem całkowicie pogrążony w myślach, dopiero po paru sekundach doszło do niego kto przed nim stoi, - Jezu, Sakura tutaj!? szlag, miało to wyglądac troszeczkę inaczej - pomyślał.

- Cześc! właśnie cię szukałem.... zresztą mniejsza o tłumaczenia... to dla Ciebie, przepraszam że nie zdążyłem zapakowac - podając zdziwionej Kobiecie małe zamknięte pudełeczko.

ps. w środku jest jeden z najcenniejszych naszyjników z tamtejszego sklepu
pss. pomyślałem że warto było by czymś przytłumic moją nieobecnosc ><

_________________
Cute stalker :3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-07-2007, 13:43   

Otworzyła pudełko i zaniemówiła. W środku rzeczywiście znajdował się naszyjnik o jakim od dawna marzyła. Zresztą zawsze kochała białe złoto i brylanty i on doskonale o tym wiedział.

- Ślicznie wyglądasz. Do twarzy Ci w nim.
- Dziękuję kochanie. Ty wiesz jak mnie uszczęśliwić.

Nagle posmutniała.

-Co się stało ?- zapytał
- Czy naprawdę musimy iść na to przyjęcie ? Wolałabym spędzić czas z Tobą.
- Ale to na cześć Twojej siostry. A czas dla siebie też znajdziemy - rzekł, głaskając czule Sakurę po różowych włosach

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
Skaman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2007, 20:15   

-Mamo błagam zejdź już w końcu ze mnie bo mnie udusisz - powiedziałem resztkami powietrza w płucach. Po chwili byłem wolny, podniosłem się wziąłem kilka głębokich wdechów. Następnie podszedłem do mamy i nachylając się do jej ucha mówiąc - a co do "oświadczyn", nie martw się mam "plan" - mówiłem to lekko się jąkając - A co muzyki chyba wiem co się nam podoba najbardziej. Utwory z openingów do anime - to już mówiłem z wielką radością w głosie.

_________________
[URL="http://www.theotaku.com/quizzes/view/1611/what_akatsuki_member_are_you%3F"]http://www.theotaku.com/guru_results/1611_Tobi.jpg[/URL]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6497930
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 16-08-2007, 12:08   

Westchnęłam cicho oglądając "przygotowania".
-Idę przygotować sprzęt...- powiedziałam wiedząc że i tak raczej nie zwrócą uwagi i po chwili usunęłam się z pokoju. Po jakiejś pół godzinie w sali porozmieszczane były głośniki, a sprzęt stał w kącie na biurku przy którym stało niewielkie aluminiowe krzesełko. Na wielką mikrofalówkę poirytowana bezczynnością pozostałych sama zebrałam surowce ze strychu i szybko w kuchni pojawiło się sporej wielkości urządzenie podgrzewające. Jak za duże to ich problem.
Nieco już zmęczona poszłam do biblioteki, gdzie wyłowiłam księgę ze sztuczkami magicznymi. Wymówiłam cicho zaklęcie, skrzyżowałam wskazujące palce i szybko je rozłączyłam. Na stoliku pojawiła się stera zaproszeń, skierowana do konkretnych domowników. Przewertowałam kartki książki i kiedy znalazłam odpowiednie zaklęcie, powiedziałam je szybko i położyłam dłoń na zaproszeniach. Po chwili każde poleciało do adresata, lądując u niego w wolnej dłoni, jeżeli takowej nie było, zaproszenie fruwało przy adresacie dopóki ten nie był w stanie go złapać. Stworzyłam po jednym dla każdego z domowników, z wyjątkiem Lili, której zrobiłam ręcznie nieco inną wersję aby doręczyć ją osobiście. W końcu jej bal. Potem wróciłam do sali, gdzie byli pozostali, mówiąc:
-mamy 3 godziny.
Po czym poszłam do pokoiku przy sali aby popracować nad jego wystrojem. Popisałam na ścianach runy, w miejsce których zaczęły wyrastać pędy różnych roślin z przewagą bluszczu, częściowo zakrywając ściany. Klasnęłam w dłonie i uderzyłam w podłogę, z której wyrosła spora kamienna lada, po czym na niej też napisałam zaklęcie runiczne, które utworzyło pędy winogrona lekko wijące się mniej więcej do połowy lady, jednak nie przykrywając blatu. Po tym wyleciałam z pokoju znów na strych po jakieś krzesła.

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-08-2007, 12:59   

Wygląda super ! - powiedziała Sakura. No i mamy kolejny powód do świętowania - mam kolejną siostrę oraz córeczkę. Miło widzieć jak rodzinka się powiększa. Klasnęła w dłonie i wokół pojawiły się płatki róż.
Ale czy na pewno starczy mineralnej ?

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
..::Ceres::.. Płeć:Kobieta


Dołączyła: 16 Sie 2007
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2007, 16:32   

mamusiuu- szepnęłam stąpając po płatkach róż- tu jest pięknie... jak sie cieszę że jesteśmy tu razem- złapałam Sakure za rękę, cały czas bojąc się, że to wszystko może zniknąć. Uśmiechnęłam się żeby nie dać po sobie znać, że czymś się martwię.

_________________
Za mówienie do mnie
grozi pięć lat w zawieszeniu
Za jedno dotknięcie
Obcięcie rąk
Za patrzenie na mnie
ciemna cela w więzieniu
A myślenie o mnie
To śmiertelny błąd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2674935
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-08-2007, 20:27   

Tak, tak wiem slicznie tu...a teraz czas zająć Ci jakiś miły kąt, znalazłam taki na II pietrze, taki magiczny pokoik z którego będziesz mogła się przemieszczać do świata marzeń, z elfami konikami i chyba zaraz puszcze pawia....-mruknęła Avi ubrana oczywiście jak pan Bou, pojawiając sie nagle za plecami swojej kochanej pociechy i wnuczki- dobra malutka, jak Ci taki pokoik będzie odpowiadac to tu masz kluczyk do niego - babcia wręcza małej Ceres kluczyk i znika w mhrocznym, prze hrózowym dymie z szalonym smiechem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 22-08-2007, 21:29   

Wpadłam do sali z krzesłami. Nie odzywając się szybko przeleciałam, odstawiłam krzesła(4) na ich miejsca i poleciałam po następne rzucając po drodze:
-Jest ktoś chętny do noszenia krzesełek?
Zdawałam sobie sprawę, że Avalia pewnie machnie różdżką i wszystko będzie jak powinno być mimo tego... wolałam zobaczyć ich reakcję. Czy chociaż w razie czego zawołają.

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Shinigami-san Płeć:Kobieta
Straszny Pan Morderca


Dołączyła: 03 Maj 2007
Skąd: Poznań/Inowrocław
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 22-08-2007, 22:08   

-Ja moge nosić! Ale najpierw niech mnie ktoś po chacie oprowadzi - mruknełam. Dziwny dom, brakowało w nim krwi i pajęczyn. - Chyba musze sobie znlaeźć jakiś bardzo morcnzy pokój aby odprawiać w nim różne ryruały - odrzekłam do mamy jednocześnie dając lekką aluzje żeby mi takowy pokój znalazła

_________________
"Nie jesteś zły. Jesteś po prostu źle ubrany"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1097863
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 22-08-2007, 23:21   

Widząc perspektywę wyrwania się z towarzystwa jak widać mocno zajętego rozmową ochoczo zasugerowałam, że oprowadzę, a ponieważ samodzielnie okupowałam ostatnie piętro które było spore, mogłam tam coś znaleźć.
-Chodź, pokażę ci propozycje- odciągnęłam ją od mamy zanim zdążyła coś powiedzieć i zaciągnęłam na ostatnie piętro, aby po kolei prezentować pomieszczenia.
-Bierz co chcesz- powiedziałam uśmiechając się do niej- ale ten pokoik- pokazała sporej wielkości pokój na poddaszu o wystroju emo-gotycko-zło-w-ogóle-marowym-i-mrocznym- oraz to laboratorium, jak chcesz mogę pomóc ci urządzić drugie w razie czego. Nad nami jest jeszcze strych, na który da się wejść przez mój pokój lub to pomieszczenie, w którym wieszam pranie. Nie lubię bawić się w magię przy takich operacjach. Mam tutaj też różne graty magiczne, możesz też przeszukać strych jeżeli cię interesują.
Zamilkłam zadowolona z efektu. Chyba wszystko przedstawiłam... Oprócz garderoby koło mojego pokoju. Ale jej chyba nie musi znać.

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Shinigami-san Płeć:Kobieta
Straszny Pan Morderca


Dołączyła: 03 Maj 2007
Skąd: Poznań/Inowrocław
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 22-08-2007, 23:54   

-Fajne... Pozwolisz ze wezmę te dwa pokoje koło twojego labolatroium. Zrobi się wyrwe w scianie i będzie jeden wielki pokój. TEraz tylko troszke pająków. Krwi i pareset zakazanych ksiąg. Możnaby też zrobić jakieś palenisko no i przydałby się kruk - zasugerowałam - Myślisz maro ze da rade złapać kruka? Urządrze tutaj sobie siedzibe czarnej magi... Hmmm moze dla dodania atuchy powieszę pare narzędzi do tortur? Miły klimat wtedy by był. - po tych słowach udałam się obejrzeć owe pokoje. tak jak myslałam okna były małe i brudne czyli dla mnie po prostu wymarzone. Podłoga świetnie skrzypiała pod stopami. A te pajeczyny.... Pokój wygladał tak jakby nie było w nim sprzątane od wieków - Cudowny! Strasznie mi się ten pokój podoba! - wykrzyknęłam.

_________________
"Nie jesteś zły. Jesteś po prostu źle ubrany"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1097863
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 24 z 92 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 90, 91, 92  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group