FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 40, 41, 42  Następny
  Krwawa Jatka
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-07-2007, 09:27   

Avalia napisał/a:
I jecze pytanie do pana Zegarmistrzu...przyjmiesz moje wyzwanie?


OK.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-07-2007, 16:20   

Avalia vs Zegarmistrz

Dziewczyna cofnęła się o parę metrów do tyłu i stuknęła różdżką o ziemię 10 razy, tym samym na jej prawej dłoni pojawiło się 10 różnych symboli i 10 różnych aur w około niej, potem wymamrotała jeszcze parę słów w obcym dal swojego przeciwnika języku. Całe te ceremonie nie trwały za długo, ale wkońcu Avi się odezwała - Możemy zaczynać...prosze bardzo zacznij pierwszy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-07-2007, 17:29   

Avalia vs Zegarmistrz

Zegarmistrza nie trzeba było dwa razy prosić. Odbezpieczył karabin i strzelając z biodra wpakował w Avalie cały magazynek. Potem poprawił granatem F1.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-07-2007, 18:00   

Avalia vs Zegarmistrz

Kiedy kurz opadł, dziewczyna otrzepała się nie wiedząc z czego i przetarła husteczką nieliczne rany które narobiły kule przeciwnika, co prawda wszystkie kule doleciały jednak odepchnięte przez wszelkie tarcze Avi pozostawiły lekkie zadrapania, a sam granat nie zrobił większej szkody niż zniszczenie fryzury dziewczyny - No widzisz musisz się bardziej postarać - mruknęła dziewczyna stukając różdżką o podłoże, spowodowało to częściową utrate widoczności przeciwnika.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Athi Płeć:Kobieta
Apple Girl


Dołączyła: 21 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 23-07-2007, 19:13   

Na arene wchodzi zielonowłosa, kręcąc młynka kijem. Wchodzi w kłeby kurzu, który pozostał po atakach obojga walczących.
- Ciociu, wierze w Ciebie. Choć masz dobrego przeciwnika. - powiedziała cicho, jakby do siebie. Na brzegu areny, przed sobą zobaczyła znajomą twarz. O siostra ^^ Hm... ciekawe czy mi wyjdzie. Pojawiło się niebieskie światło, kurz jakby nabrał innej barwy i Midori stała już przy Marze.
- Hehe, a jednak. Cześć Siostra. Siedzisz tu i patrzysz, czy powalczymy trochę, oczywiście tak żeby starszym nie przeszkadzać ;) - po chwili dodała - A Ty komuś w ogóle kibicujesz?

_________________
I looked at the world through apple eyes
And cut myself a slice of sunshine pie
I danced with the peanut butterflies
Till time went and told me to say hello but wave goodbye

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3568587
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 23-07-2007, 19:29   

Wstała, przeciągając się przeciągle.
-Nie, ja tu właściwie ot tak- zaśmiała się do Midori- przyjmuję wyzwanie, powiedz kiedy już będziesz miała dość- rzuciła żartobliwym tonem i poszła na stronę gdzie starsi nie walczyli, machając lekko siostrze.
-Dobra. Ty zaczynasz.

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Athi Płeć:Kobieta
Apple Girl


Dołączyła: 21 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 24-07-2007, 12:30   

- Hehe. Dość? Nie prędko. - odwróciła się tyłem do dziewczyny, stała parę sekund w milczeniu i znikła. Pojawiła się tuż za siostrą. W ręku trzymała dwa sztylety.
- Mara zapowiada się ciekawa walka. - przyłożyła jej jeden sztylet do krtani. - Nie karz mi szybko wygrać, dobrze?

_________________
I looked at the world through apple eyes
And cut myself a slice of sunshine pie
I danced with the peanut butterflies
Till time went and told me to say hello but wave goodbye

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3568587
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 24-07-2007, 12:50   


Mara vs Midori(Athi^^")
-Oj, ja cię do niczego nie zmuszam...- złapała mocno za rękę trzymającą sztylet i przerzuciła siostrę nad sobą, następnie lekko złączyła ręce i zmieniła postać. Potem delikatnie klasnęła w ręce, którymi uderzyła w ziemię. Przebiegły po niej niewielkie błękitne błyskawice, które zaczęły kształtować się wokół Midori w kwadrat. Po chwili dziewczyna siedziała w sporym kamiennym więzieniu bez dachu, a na szczycie siedziała Mara uśmiechając się lekko i machając siostrze.
-Twoja kolej- powiedziała, wstając.

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Athi Płeć:Kobieta
Apple Girl


Dołączyła: 21 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 24-07-2007, 13:03   

Mara vs Midori

- Aha taka sprytna. Zamyka mnie w klatce, zapominając że umiem się teleportować. - Midori skupiła energię, nic.
- A niech to! Co to z klatka!? Jaja se robisz czy co siostra? - dziewczyna siadła na ziemi. Wyskoczyć nie, bo mnie zaatakuje, podkop... hmm... odpada. Jest silna jak na półdemona. Korzysta z zaklęć. Będzie trudno. Zauważyła, że Mara zaczyna sie niecierpliwić.
- Chwila, myślę. - krzyknęła do niej. Dobra nie ma co myśleć głuptasie i tak nic nie wymyślisz, z krytykowała sama siebie.
- Do góry. - tym razem wyjęła miecz. Wstała otrzepała się z ziemi. Jednym zgrabnym skokiem znalazła sie przy Marze. Zaatakowała, jednak mogła się tego spodziewać tylko drasnęła przeciwniczkę. Odskoczyła do tyłu.
- A co powiesz na to? - za siostrą stała druga Midori. Obydwie zaatakowały dziewczynę. Teraz powinna mocniej oberwać.

_________________
I looked at the world through apple eyes
And cut myself a slice of sunshine pie
I danced with the peanut butterflies
Till time went and told me to say hello but wave goodbye

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3568587
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 24-07-2007, 14:18   

Mara vs Midori
Dziewczyna szybko zrobiła niewielką tarczę, która częściowo powstrzymała sztylety. Dostała jednak w prawy bok, na co odpowiedziała ponownym rzuceniem siostry tym razem o jej klona. Obie znów spadły do środka.
-Twoja kolej...

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Athi Płeć:Kobieta
Apple Girl


Dołączyła: 21 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 24-07-2007, 19:26   

Mara vs. Midori (czyli siostrzana kłótnia xD... żartuje :P)
- Zaczynam czuć nie smak do tej klatki... - Midori wstała, znowu wzięła sztylet do ręki. Tym razem tylko jeden. Podbiegła do siostry, zaczęła ją atakować na zmienię sztyletem i pazurami. Atak nie dał takich rezultatów jakie powinien, Mara bowiem szybko unikała ciosów. Jednak spore rozcięcie na policzku napełniło się krwią, która potem spłynęła po twarzy siostry.

_________________
I looked at the world through apple eyes
And cut myself a slice of sunshine pie
I danced with the peanut butterflies
Till time went and told me to say hello but wave goodbye

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3568587
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 24-07-2007, 19:42   

Mara vs Midori
Dziewczyna zareagowała natychmiast, jak byk na czerwoną płachtę. Złapała siostrę za ręce, podleciała do góry i wyrzuciła "delikatnie" na zewnątrz. W ten sposób zyskała na tyle dużo czasu, aby "oddać" za pręgę na swojej twarzy- u Midori pojawiły się trzy, z tym że nie tak głębokie. Lekko machając swoimi pazurami w stronę siostry odsunęła się, ukłoniła lekko i powiedziała:
-Trzeba przyznać, że nieźle ci idzie- powiedziała zadowolona, ocierając krew z twarzy- teraz twoja kolej.

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Athi Płeć:Kobieta
Apple Girl


Dołączyła: 21 Kwi 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 24-07-2007, 20:13   

Midori również wytarła krew z twarzy. Uśmiechnęła się serdecznie.
- Ty też jesteś dobra. Nawet chyba lepsza ode mnie. - koło dziewczyny pojawił się jej klon. Sama zaś teleportowała się z pola widzenia Mary. Klon zaatakował siostrę od przodu, rozszarpując pazurami koniec ubrania. Z tłu zaatakowała prawdziwa Midori, parę rozcięć pojawiło się na plecach przeciwniczki. Zielonowłosa odskoczyła na parę metrów od tyłu. Mara upadła na klęczki.
- No nie wypada bić leżącego. Pozbieraj się siostro. - znowu uśmiech zagościł na twarzy półdemonicy.

_________________
I looked at the world through apple eyes
And cut myself a slice of sunshine pie
I danced with the peanut butterflies
Till time went and told me to say hello but wave goodbye

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3568587
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 24-07-2007, 20:23   

Mara vs Midori
-Ale mi łaskę robisz. Jestem wniebowzięta- powiedziała ironicznie i wstała spokojnie.
-Dobra, ty mnie klonem, ja cię magię- lekko złączyła ręce i wokół niej pojawiła się delikatna ciemna aura. Po czasie średniej prędkości mrugnięcia rozeszła się fala uderzeniowa, która odrzuciła Midori i jej klona. Dziewczyna jakby na złość jeszcze stworzyła na trasie lotu obu Midori sporą ścianę, w którą te uderzyły z impetem.
-No dobra, siostro. Teraz twoja kolej, jestem gotowa na kolejne uszkodzenia i tak porwanej już odzieży. Może pójdziemy gdzieś razem po walce?

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-07-2007, 09:07   

Avalia vs Zegarmistrz

Avalia usiadła sobie na ziemi przyglądając się jak walczą dziewczyny, ponieważ jej przeciwnik nie robił za wiele, nie krępowała się aby napić się czegoś zimnego. Stukneła laską o ziemie co spodowało serię wybuchów wokół Zegarmistrza ale jakoś nie była ciekawa co z tego wyszłom krzykneła jednak w stronę dziewczyn - Jak skończycie wpadnijcie do herbaciarni, postawie wam lody!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 42 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 40, 41, 42  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group