FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 107, 108, 109, 110  Następny
  Obsydianowa Kaplica MAC
Wersja do druku
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 05-03-2019, 20:52   

No cóż Caladan, ubolewam, ale ja chętny nie jestem. Nie czuję entuzjazmu względem takiej aktywności. Avi ma raczej rację, skoro tutaj na forum pada jeden post od wesela do wesela, to raczej trudno liczyć na chętnych przy tak absorbującym zajęciu.

Avalia napisał/a:

Brzmisz tak jakby minęło ze 30 lat a nie 10....Chociaż zapewne wszystkie te sytuacje teraz rozegralibyśmy zupełnie inaczej niż przedtem.


A to mi się bardzo spodobało ;P Mamy tutaj dysonans - bo ja w żadnym wypadku nie chciałbym rozgrywać ich inaczej. To znaczy na pewno byłyby różnice, bo w sposób oczywisty jesteśmy nie do końca tymi samymi ludźmi, ale dla mnie właśnie ten absurdalny i pokręcony przebieg tego wszystkiego wyrył się w pamięci jako pozytywne wspomnienie. To było głupie, ale no cóż, wciągało mnie i dawało dobrą zabawę. W innej wersji pewnie nie stałoby się żadnym ciekawym wspomnieniem ;)

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-03-2019, 21:02   

Costly napisał/a:
No cóż Caladan, ubolewam, ale ja chętny nie jestem. Nie czuję entuzjazmu względem takiej aktywności. Avi ma raczej rację, skoro tutaj na forum pada jeden post od wesela do wesela, to raczej trudno liczyć na chętnych przy tak absorbującym zajęciu.
Nic dodać nic ująć. Napiszemy może jeszcze parę postów i znów pewnie nastanie głucha cisza. Przynajmniej tak to widzę. I nawet gdybym chciała zadeklarować swój udział to nie mogę, mam tak pokręcony grafik w pracy, że sama nie wiem jak pracuje i w jakich godzinach a gdzie tam dopiero być na bieżąco z questem i znajdować dla niego czas.
Costly napisał/a:
ale dla mnie właśnie ten absurdalny i pokręcony przebieg tego wszystkiego wyrył się w pamięci jako pozytywne wspomnienie. To było głupie, ale no cóż, wciągało mnie i dawało dobrą zabawę. W innej wersji pewnie nie stałoby się żadnym ciekawym wspomnieniem ;)
Też dobrze zapamiętałam ten absurd i nawet zaczęłam czytać te nasze wypociny i szybko skończyłam. Niech to tak kolorowo zostanie w mojej pamięci jak jest, nie chcę mieć traumy po spotkaniu z tym co faktycznie pisaliśmy a nie koniecznie tak to zapamiętałam (czy coś w tym stylu).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 05-03-2019, 21:57   

Na wszystkich świętych, naprawdę zaczęłaś to czytać?! Przecież to skrajnie głupie było, mózg chcesz sobie spalić?! xD

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-03-2019, 07:48   

Costly napisał/a:
Na wszystkich świętych, naprawdę zaczęłaś to czytać?! Przecież to skrajnie głupie było, mózg chcesz sobie spalić?! xD
Może jestem masochistką? Tak tylko zerknęłam i też dość szybko wymiękłam po tym co przeczytałam ;D Ale trzeba pogratulować nam wszystkim kreatywności, no nie da się ukryć.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 06-03-2019, 18:32   

Ja boję sie tykać Faeruna:). Nie dorosłem jeszcze, żeby czytać co pisałem z 10 lat temu.

Na serio musielibyśmy obejrzeć animce z lat 90 z gatunku fantasy, aby skaliborować w absurdzie swoje umysły do Multiświata. Ciężkie zadanie. Preferencje zmieniły się.

Costly pomyśl. Jenotów nie ma. WOLNOŚĆ. Zanim moderacja wpadnie minie z 3 lata. Wywalimy ich z siedziby, albo spalimy meble.

Spojrzałem na niektóre nikcy stare. Masakra. Kiedy co niektórzy byli. Zresztą ostatni raz aktywniejszy mocniej byłem 2013 roku.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-03-2019, 19:06   

Caladan napisał/a:
Costly pomyśl. Jenotów nie ma. WOLNOŚĆ. Zanim moderacja wpadnie minie z 3 lata. Wywalimy ich z siedziby, albo spalimy meble.
Mam obawy, że te 3 lata to wcale nie przesada i faktycznie można by było spalić co popadnie i nikt by się nie zorientował.

A tak na marginesie, nie umiem uchwycić pamięcią kiedy to się skończyło. Że tak ucichło i się nagle skończyło.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 06-03-2019, 20:00   

Avalia napisał/a:
Mam obawy, że te 3 lata to wcale nie przesada i faktycznie można by było spalić co popadnie i nikt by się nie zorientował.

No zło ostatecznie wygrałoby.

Chyba kilka lat temu pisałem o tym. Będzie kryzys i prędzej czy pózniej towarzystwo wykruszy. Zapewne tak jak napisał Wa Totem. Intesywność forum zmalała na tle innych obowiązków czy Hobby.

Ja jestem pod wrażeniem, że sama strona ostała. Avalia pamiętasz Bestanime. ech. Niedawno dowiedziałem że Insimilion z społecznością CRPG przestał istnieć. A to było pierwsze forum, gdzie zalogowałem. 2003-2004 rok gdzieś. Nawet wszedłem jakiś czas temu na Myanimelist. Nadal istnieje, ale mniej ludzi udziela. Tamtejsi znajomi od dawna nie wchodzą. Tam nic nie aktualizowałem 2015 roku chyba i od tamtego momentu ilość animców mocno zwiększyła. Sam się jedynie udzielam jedynie już na forach z grami, czy czysto piłkarskimi. Niezbyt jednak często. Pojawiam i znikam. Może same fora są już przestarzałym formą treści pomiędzy społecznościami. Istnieje jakieś forum anime, które jest aktywne?. Jak chodziłem na spotkania wieki temu. To facebooki i inne stronki tego typu przejęły pałeczkę. Teraz sam nie wiem co gdzie i jak.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-03-2019, 20:36   

Caladan napisał/a:
Ja jestem pod wrażeniem, że sama strona ostała.
Faktycznie sporo stron czy forum padło więc się cieszmy, że jeszcze mamy gdzie wspominać.

Jeśli chodzi o aktywne fora to kojarzę tylko te z dramami bo tam się "udzielam", jak anime stoi i gdzie to nie wiem. Osobiście używam discorda i na kanale radia wakai jakoś ogarniam te pare tytułów co oglądam.

Ja od zawsze (czyli jakiś 9 lat) używałam mydramalist, tam swego czasu wszedł dział z anime więc mam wszystko pod ręką, choć animacje nie są tak dobrze aktualizowane jak dramy.

Ps. Bijemy rekordy w pisaniu jeśli chodzi o ten rok :D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 07-03-2019, 10:46   

Caladan napisał/a:
Costly pomyśl. Jenotów nie ma. WOLNOŚĆ. Zanim moderacja wpadnie minie z 3 lata. Wywalimy ich z siedziby, albo spalimy meble.


O wypraszam sobie, tyrańska moderacja zawsze czuwa ;) Głównie wywala spamboty, ale fajnie widzieć, że ktoś oprócz tu jeszcze czasem zagląda :D

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 07-03-2019, 18:39   

Zaglądam codziennie, obserwując, jak kurz się zbiera.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 07-03-2019, 18:41   

No Avalcia wystarczy obudzić dwa starożytne spamobooty:). Costly jest niezłym nekromantą:) Widać, że minął się powołaniem hehe.


Mai_chan napisał/a:
O wypraszam sobie, tyrańska moderacja zawsze czuwa ;) Głównie wywala spamboty, ale fajnie widzieć, że ktoś oprócz tu jeszcze czasem zagląda :D



Ja już myślałem, że Tyrańska moderacja nadal mocno śpi zanim wpadnie to zdąże komuś zrobić figla. Moje niecna plany są bardziej niecne niż kiedyś:).

Slova napisał/a:
Zaglądam codziennie, obserwując, jak kurz się zbiera.


Slova, bo tak zasnąłeś. zdążyliśmy ciebie zmodyfikować zmumifikowanego Slovcia. Dlatego widzisz kurz xD

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 07-03-2019, 23:36   

Eh, kiedy Caladan, czy nie dostrzegasz elementarnej dziury w swoim rozumowaniu? Skoro nie ma jenotów, to znaczy, że nie ma przeciwnika. Ja tam zresztą wcale nigdy nie byłem przeciwnikiem obozu jenockiego w sensie takim jak Kic choćby, bo poza Multiświatem wszak żyliśmy całkiem normalnie. Ba, w redakcji byłem swojego czasu, choć szybko odpadłem, przez wypalenie entuzjazmu do tegoż zajęcia - było na tyle czasochłonne, aby niemożliwym było dłuższe trwanie przy tym bez odpowiedniej motywacji, a tej w sobie nie odnalazłem. W głównej mierze dlatego, że to "prawdziwe życie" które tak chętnie tutaj przywołujesz wtedy mieliło mnie najmocniej, teraz jestem już w porównaniu z tamtymi czasami relatywnie ustawiony i zdecydowanie mniej szarpany wichrami rzeczywistości. Tym niemniej - wracając do tematu po bardzo długim offtopie - bez przeciwnika, bez owych jenotów, MAC nie ma tu nic ciekawego do roboty. No bo co - zaczniemy się herbacić we własnym gronie? Bez niewiernych do gromienia? Bez terenów do podbicia? Bez dysput do toczenia? Bez wojen do wygrywania? Bez - last but not least - flejmu do prowadzenia?

Dla mnie, osoby pojawiającej się nagle na forum, spoza "kliki", zainteresowanej po prostu anime i co za tym idzie Tanuki, jako najciekawszym polskim portalem o tej tematyce, ale też zupełnie niezainteresowanej towarzystwem za tym stojącym, cały Multiświat, nawet jako sama idea, był i zresztą wciąż jest bez sensu w formule, jaką poza MAC mogłem zobaczyć - wiecznie głaskanie się wzajemnie po główkach, wraz z radosnym i przyjacielskim przypijaniem do siebie. Eh, nuda. Rozrywka na maks 4-5 postów, a potem totalne znudzenie. Zresztą, stagnacja w jakiej był MŚ przed rozrostem MACia dowodzi, że nawet zwolennikom tej formuły zaczęła się owa przejadać. Cóż ciekawego mógł w tym zobaczyć outsider, który losowo tutaj zdryfował, jak ja? Tymczasem my, MAC, byliśmy impulsem, który od zarania dziejów stymuluje ludzką aktywność - byliśmy wrogiem, przeciwnikiem, "tymi innymi" :) Kimś jednoznacznie stojącym po drugiej stronie barykady, czynnikiem mobilizującym, ale również integrującym - no bo jesteśmy "my" i są "oni".

Z mojej perspektywy była to jedyna sensowna opcja na aktywność w MŚ, tylko w tej formie faktycznie mogłem się dobrze bawić, a co za tym idzie, faktycznie się w to wciągnąć, a i jednocześnie była to najbardziej pożyteczna aktywność dla dobra MŚ ogółem, jaką można była podjąć.

MAC, zwyczajnie, był tu naprawdę potrzebny 8)

I uważam, o słodki absurdzie, że w ten sposób najefektywniej i najlepiej jak to możliwe działaliśmy na korzyść tego naszego Nemezis ^^

Żeby nie było, ta refleksja przyszła do mnie dużo później, z początku w MAC znalazłem się z powodu trywialnego - Altruista ładnie mnie o to poprosił. Nawet nie wiedziałem czym jest MŚ, gdy to robił, rozgryzałem temat dopiero po fakcie, tym niemniej uderzono w moją wielką słabość - słabo odmawiam szczerym prośbą, a gdy Alt pisał, że bez wsparcia są w czarnej de i uważa, że jestem jednostką zdolną to odwrócić, to jednocześnie połechtano moją próżność i uderzono w mój czuły punkt. Alt, mimo wszystko swoich braków, potrafił czasami naprawdę celnie odczytać ludzi i wyciągać z tego korzyści. Takich drani lubimy :)

Tak więc ten przydługawy wywód, tak naprawdę, miał przekazać tylko jedną, prostą informację - bez jenotów nie ma MACia, bo owy MUSI walczyć z niewiernymi. A co za tym idzie questów w MŚ tyż nie ma. Ot, tyle.

Ale, ale - żeby nie było - Caladan, stwórz mi warunki, a kto wie, może i odpalę ponownie :) Choć formuła MŚ na Tanuki... yyy, wróc, na Kotatsu, raczej już perspektyw z sobą nie nosi. W końcu sól tego forum, czyli właśnie jenoty, ewidentnie tą formę aktywności porzuciły i dryfują gdzieś tam indziej. Takie fakty, drapieżnik nie zainteresuje się terytorium pozbawionym zwierzyny do upolowania.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 08-03-2019, 20:08   

Masz po tym względem rację. Czarny charakter nie może działać bez jasnej mocy. Takie są prawa natury.

Costly również żle zintrepretowałeś mnie poniekąd. Ogólnie dałem hasło sprawdzam. Z samej ciekawości. Wynik wiadomo jaki jest. Moja motywacja do motywowania innych wbrew woli jest daleka od entuzjazmu. Kontakty z gg dawno temu straciłem. Nie miałbym jak zawołać ludzi. Mało kto korzysta z tego praprogramu już. Mam świadomość, że ratowanie Multiświata jest najprawdopodbniej za póżno o kilka lat. Dawno temu się pisało o tym.

Jeżeli dobrze pamiętam ktoś był przed Maciem i mną czarnym charakterem, więc Costly nie przesadzajmy nad naszymi zasługami. Pamiętaj, że jeszcze nie zapłaciliście za wynajęcie mnie XD.

Swoją drogą co tak ludzie pouciekali. Nie śledziłem długo forum i jedynie pamiętam poddział na Tanuki i Kotatsu.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-03-2019, 22:01   

Chyba jedyny "quest" na jaki jesteśmy zdolni to ile przetrwamy w drobnym offtopie póki znów nie znikniemy w czeluściach realnego życia.

Costly tak się rozpisałeś, że żałowałam, że nie mogłam tego na spokojnie z kawą przeczytać tylko w biegu do pracy starając się nie wpaść na słup ;D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 11-03-2019, 20:48   

No, cóż, nie wiem wiele na temat czasów sprzed MACia, ale jest dość oczywistym, że "VIP" i "AntyVIP" to nieprzypadkowe stwierdzenia. Z mojego punktu widzenia wydaję się jednak, że gdy na tapecie pojawiliśmy się my, to nijak nie szło dostrzec różnic pomiędzy tymi dwoma obozami. To pewnie ten syndrom "większego wroga" - w obliczu kogoś totalnie z zewnątrz, wewnętrzne różnice przestały wyglądać na tak znaczące, jak postrzegano je wcześniej. Pewnie Avi wie o tym więcej, koniec końców reprezentuje jeden z obozów :>

Nie to, żeby to oparte na uderzająco mglistych przesłankach banalne teoretyzowanie miało teraz jakiekolwiek znaczenie ;p

Ogółem, z mojego punktu widzenia, nie, nie widzę szansy dla MŚ na tą chwilę. Póki co jednak przyjemnie mija mi czas na tym wzdychaniu za niegdysiejszymi śniegami, tak więc staram się skorzystać z owego chwilowego syndromu i wycisnąć z niego kilka miłych chwil, póki to jeszcze działa ;)

O właśnie, byłbym zapomniał - skoro już uprawiamy tutaj ogólne wynaturzenia na temat multiświatologii, to grzechem jest tutaj zapomnieć o pozdrowieniu dominującego - było, nie było, wciąż - bóstwa: pozdrawiam z tego miejsca Serikę, niezachwianą w swoim zapale i zaangażowaniu twórczynię obiektywnego sądu nad MŚ :) Niech wiatry rzeczywistości wieją gdzieś indziej, niż miejscu, gdzie akurat stoi ;p

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 108 z 110 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 107, 108, 109, 110  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group