FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 68, 69, 70
  Friguoris Cordis
Wersja do druku
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-05-2013, 17:28   

- Nie krzycz tak! Ludzie i nie tylko tu śpią! - z kąta zaczęła wygrzebywać się mroczna kapłanka - moze zrobic herbaty? -tu ziewnąwszy, Avalia zaczęła powoli człapać w stronę Moliny, przecierając przy tym oczy.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 19-05-2013, 18:08   

Nagle pojawiła się pomiędzy Moliną ,a Avalią postać Caladana, która była mocno zabrudzona.

Zamówiona Avialia rzekła- gdzieś ty był
Caladan odrzekł- Tu i tam. Właściwie nic ciekawego. Wiem jedno potwornie chce mi sie pić.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-05-2013, 07:08   

- hai hai....-dziewczyna szybko zebrała się za przygotowanie picia i przekąsek. Po paru minutach stół był zastawiony tak aby każdy mógł się napić i coś przegryźć - no kochani to usiądźmy - powiedziała przesłodko Avalia siadając do stolika.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 03-06-2013, 03:44   

Mroczny Kapłan kontemplował w milczeniu widok przed swoimi oczami: to jest dwoje Wysokich Urzędników Bractwa zajętych oto w samych środku najświętszej, poświęconej najbardziej reprezentatywnym uroczystością Katedrze, jaką Kapłan kazał wznieść na wzór analogicznej w swojej funkcji Katedrze Świętego Piotra na Ziemi, swojemu five o'clock whisky and tea, z całym dobrodziejstwem ceremoniału uwzględnionym. Naturalnie, mówimy to o ceremoniale towarzyszącym przygotowaniu i dalszej konsumpcji herbaty, a nie mglistym i enigmatyczny Ceremonią Bractwa.

- Jestem palmą spokoju. Pośród niezmiennych i nieodmiennych piasków naszych plaż nieporuszony trwan. - Zaczął po cichu cedzić przez zęby Costly. - Czym są te doczesne zmartwienia wobec tego...

- Costly, dlaczego nie siadasz? - Zawołał Caladan. Kapłan obejrzał się w stronę dwójki, którą uporczywie starał się omijać wzrokiem. tylko po to, aby akurat wyłowić obraz Królowej Avalii, która oto przy świętym ołtarzu z niewinną miną kończy szykować przekąsxki, po które już sięga Jeździec Apokalipsy, który w klasycznie Amerykańskim stylu powalił nogi wraz z butami na ołtarzu.

- Palma... Plaża... - Pojedyncze, pozbawione sensu słowa wydobywają się z ust czarnoskórego Kapłana. W jego głowie milion myśli szalało niczym słoń w składzie porcelany, obijając się o siebie i co tylko możliwe nawzajem. Niekończący się strumień widzianych uchybień i najróżniejszych świętokradztw (od godzących w kulturę, po karane wedle Prawa Bractwa śmiercią włącznie), bombardował bezbronny, niezdolny do zbawiennej ignorancji zmysł wzroku biedaka.

Co mu zostało? Co mógł zrobić? A nie oceniajcie go pochopnie, bo trudów jakie przeszedł i tak rozumem objąć nie zdołacie!

-... przynieś no Aki litr Wyborowej i ogórki od babki.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-06-2013, 16:08   

- Ne mój drogi, coś się stało? Od razu zaczynasz od ciężkich alkoholi...czy coś cie niepokoi? Stresuje? Coś nie tak? Dawno się w sumie ni widzieliśmy, może powinieneś nam o tym opowiedzieć? Wyrzucić wszystko co leży ci na sercu i na wątrobie! Tak to jest to! - Powiedziała radośnie Avalia kierując Moline do stolika. Kiedy wszyscy zasiedli i królowa rozlała herbatkę, spojrzała się na Mrocznego Kapłana - no więc o co chodzi?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 70 z 70 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 68, 69, 70
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group