FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 31, 32, 33  Następny
  Forumowa Mafia - komentarze poedycyjne
Wersja do druku
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-08-2010, 18:39   

Z racji niskiej frekwencji dzisiaj podejrzewam, że do 21 wszyscy nie zagłosują, więc odwołuję termin składania linczów - lincz będzie, jak wszyscy zagłosują (chyba, że ktoś nie może).

No i chyba zapomniałem podać warunki zwycięstwa dla mafii :-) Niewinni wygrywają, gdy dorwą mafię. Mafia, jeśli będzie jej tyle samo, co niewinnych. Zatem 6 graczy w tym 3 mafie - zwycięstwo mafii. 4 graczy w tym 2 mafie - zwycięstwo mafii. 3 graczy w tym mafia - jeszcze niewinni mają szanse.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Potwór Latacz Płeć:Mężczyzna
Czajnik w Mroku


Dołączył: 06 Lip 2010
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 23-08-2010, 18:49   

Latacz siedział w fotelu zgarbiony nad obszarpaną karteczką. Ołówek którym po niej skrobał był zgryziony niemal na drzazgi. Nie gustował w drewnie więc mimo iż destrukcja narzędzia pisarskiego pozwalała mu się skupić, odrzucił ołówek w kąt.

Na karteczce zapisał imiona tych których znał. Przy każdym imieniu drobnym maczkiem zapisane były jego obserwacje na temat zachowania i głosy jakie oddali podczas linczu.
Szczególną uwagę zwróciło kilka osób...

cehijow... uważa, że ma sprawdzone informacje. Czy prawdziwe? Czy służą tylko do odwrócenia uwagi? Jeszcze za wcześnie by o tym decydować pomyślał. Nadal może okazać sie zarówno przyjacielem jak i śmiertelnym wrogiem. Aczkolwiek...

Osoby głosujące na niego. Caladan, moshi_moshi... Może to był strzał w dziesiątkę? Może krew_na_ścianie rzeczywiście jest w mafii? Może zagłosowała na Serikę bo wiedziała ze jest niewinna, a cehijowa i tak nie uda im się zabić rękami tłumu?

Ponadto, jeszcze 2 inne osoby wzbudziły jego podejrzenia...Dość! Jeżeli okaże się, że trafił z oskarżeniami a ktoś się o tym dowie będzie źle. Nie może robić sobie zbyt wielu wrogów.
Wtedy przynajmniej moja śmierć będzie wskazówką dla innych- niewesoła myśl. Nie uśmiechało mu się być wskazówką. A zwłaszcza martwą. Już wczoraj zwrócił na siebie dość uwagi.

Latacz teatralnym gestem złapał się za głowę. "Ajajaj"- wyjęczał. Za dużo pytań, za mało powiązań... A wybrać trzeba. Teraz kiedy tłum ma już krew na rękach odwet jest nieunikniony, lawina ruszyła. Warto było by jeszcze z kimś pogadać co sądzi o tej całej sprawie. Nikomu nie można ufać ale nawet najmniejsza wskazówka może być cenna.
Postanowił przespacerować się po mieście licząc, że napotka kogoś z kim mógłby wymienić opinie. A tymczasem:

LINCZ - Caladan

_________________
Jestem wielkim Potworem Lataczem!!! <Ö>

"Dla wszystkich starczy miejsca
Pod wielkim dachem nieba
Na ziemi której ja i ty
Nie zamienimy w bagno krwi "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
25993346
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 23-08-2010, 19:17   

Szkoda było śmierci Seriki. Zawsze była dobrotliwą duszyczką. Caladan nie brał udziału w całym zajściu. Jedynie lukał co się dzieje na ulicy za pomocą swojej lunaty. Zauważył 3 osoby, które ze sobą rozmawiały. Dzięki swoim zdolnościom rozczytywania słów. Widział, że coś knują za plecami pozostałych ludzi. Pomyślał co za zgranie. Znowu cała trójka typuje podobnie. Wiedział jedno on może być następny. Całą rozmowę zaczął Mirror, ale mógłby być przypadkową osobą, która nie wiedział na kogo rzucić winę. Kora podburzyła Potwora Latacza i ona była najbardziej podejrzana z całej trójki. Caladan mocniej trzymał swój nóż do piersi.

Lincz: Koranona

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 23-08-2010, 19:43   

Seshiro wyszła z mieszkania, zamknęła drzwi i odruchowo rozejrzała się w mrocznym korytarzu. Wiedziała co ostatniej nocy stało się z Athi. W końcu wieści w małym mieście rozchodzą się bardzo szybko. Wiedziała też o linczu... Planowała jechać do centrum miasta, w jakieś tłoczne miejsce. W końcu w tłumie bezpieczniej.

Wsiadła do autobusus. Jej głowę zaprzątały myśli o Serice i linczu. Jak mogło dojść do takiej pomyłki. Wszyscy wydawali się podejrzani. Mirror, Caladan... źle im z oczu patrzy to fakt, ale był ktoś kto wzbudzał większe podejrzenia. tajemniczy, snujący dużo wniosków, jakby chciał odwrócić od siebie uwagę.
LINCZ-Potwór Latacz

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-08-2010, 20:04   

Tren ścigana przez ciągnący się za nią niczym płaszcz uczuciem paranoi ponownie przemierzała ulice. Właściwie nie chciała wychodzić, nie po tym, gdy jej podejrzliwość dostała kolejną pożywkę. Jednak znaleziona na wycieraczce reklama Dwa niemożliwe do złamania zamki w cenie jednego okazała się być zbyt pociągająca. Siedem to szczęśliwa liczba, ale przekręcona ósemka to w końcu symbol nieskończoności. A złamanie zabezpieczeń prowadzących do jej pokoju - jej twierdzy - miało zabrać nieskończoność. I dlatego Tren szła teraz ulicą ze schowaną pod płaszczem parą najnowocześniejszych zamków. Niestety z powodu nagłego wzrostu zamówień będą je mogli zamontować dopiero jutro. Dziewczyna westchnęła, gdy minęła ją kolejna wrzeszcząca grupka domagająca się linczu. Jeszcze im się nie znudziło?
Tren z pewną irytacją przypomniała sobie straszną wrzawę jaka miała wczoraj miejsce pod jej oknem. Czyjaś twarz mignęła jej w centrum tłumu. Dziewczyna z zaskoczeniem zanotowała, że pamięta imię tej osoby. Cóż, skoro i tak muszę zagłosować... a dzięki temu może następnym razem wieczorem będzie spokój.

LINCZ - Potwór Latacz

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 23-08-2010, 20:10   

Dziewczyna poprawiła spadający z ramienia plecak. Zastanawiała się o co chodzi z całym tym zamieszaniem. Giną kolejne osoby... Ulice nie są już bezpieczne tak jak kiedyś. Lepiej jak najszybciej udać się z powrotem do domu. Przechodząc koło sklepu usłyszała urywki rozmowy dwóch zakapturzonych osobników, padło tam między innymi imię Potwór Latacz. Dziewczyna wiedziała, że już gdzieś je słyszała, lecz nie mogła przypomnieć sobie gdzie.

LINCZ - Potwór Latacz

( przepraszam za krótki i kiepski post, nie czuje się najlepiej )

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 23-08-2010, 20:38   

Kolejna niewinna ofiara. Krew od początku nie wierzyła, że Serika może mieć jakieś powiązania z mrocznym światkiem przestępczym. Stało się jednak, a jedynym sensownym posunięciem w tej sytuacji jest wymierzenie sprawiedliwości! Koniec tego bezczynnego czekania. Krew wyruszyła do miasta szukając wzrokiem tłumu, który zebrał się ponownie, by wybrać następną osobę. Tylko na kogo wskazać tym razem?

Zimna logika wskazywała, by kolejną ofiarę wybrać z grona osób pomstujących o śmierć Seriki. Krwi nie chciało się wierzyć, że był to zwyczajny przypadek! Wielce prawdopodobne jest, że ktoś (Mirror, Koranona, może Llia czy JJ) nie robią tego z własnej woli. Jednak wyboru należy dokonać. Uśmiechając się szyderczo Krew wykrzyczała ponad tłum:

LINCZ - Potwór Latacz

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Potwór Latacz Płeć:Mężczyzna
Czajnik w Mroku


Dołączył: 06 Lip 2010
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 23-08-2010, 20:52   

Im dłużej Latacz przysłuchiwał się rozmowom ludzi tym bardziej marszczył brwi i przygryzał wargi. Próbował rozmawiać, ale nikt go nie słuchał. Wielu rzucało mu ponure spojrzenia pełne wrogości.
Pomyślał, że teraz już za późno, ale przecież wiedział że ci którzy siedzą cicho zawsze są poza podejrzeniami. A on cóż, nie umiał....
Postanowił podejść do gromadzących się powoli ludzi i podyskutować i przekonać ich o swojej niewinności.
"Słuchajcie! Chcecie zlinczować niewinnego człowieka? Popatrzcie tylko dookoła...
Nie wiem nic o innych, mogę jedynie podejrzewać. Wiem tyle że jestem niewinny. I staram się jak mogę aby sprawca został ukarany. "

Latacz czuł się nieswojo... otaczały go ponure postaci. Wszyscy zamknięci w sobie jakby wiedzieli to o czym on pomyślał dopiero po fakcie: Nie Wychylać Się!

"Ludzie w ten sposób zabijemy całe miasto zanim mafia zdąży ruszyć palcem! Odrobiny rozsądku i współpracy.." Miał wrażenie, że nikt go nie słucha. Było źle.

_________________
Jestem wielkim Potworem Lataczem!!! <Ö>

"Dla wszystkich starczy miejsca
Pod wielkim dachem nieba
Na ziemi której ja i ty
Nie zamienimy w bagno krwi "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
25993346
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 23-08-2010, 21:02   

Powoli zbierało się na deszcz. Najwyższa pora, upał robił się nie do zniesienia. Serika, hmm... W tym mieście nie ma miejsca dla niewinnych i naiwnych, biedna dziewczyna naprawdę sądziła że anielska buźka i nienaganne maniery pomogą jej przetrwać w tym dziwnyn miejscu? Mafia ma długie macki, zawsze miała... Swoją drogą, intrygująca instytucja, z chęcią dowiedziałabym się o niej czegoś więcej... Ale to nie jest łatwe, najpierw trzeba mieć haczyk, punkt zaczepienia. Tymczasem wszystko idzie nie po mojej myśli, giną "niewinne" osoby, a ten który mógłby być pomocny, Cehijow, ukrywa się, zdecydowanie zbyt dobrze się ukrywa. A może zmienić taktykę, skusić go, poudawać jego przyjaciela? To może się opłacić... Nawet jeżeli ten wrzeszczący tłum ma rację i to Potwór Latacz jest jednym z członków mafii, nic nie stracę jeżeli nie pójdę za jego głosem. Być może dzięki temu uda mi się wywabić innych członków tej "szacownej" organizacji... Tak, to jest myśl! Ostatecznie jasnych dowodów brak, każdy jest podejrzany...

Moshi wreszcie zakończyła swoje rozmyślania, wybrała kilka interesujących ją tytułów i zapłaciła włścicielowi kiosku. Z pomiętej paczki wyciągnęła papierosa (bez filtra), odpaliła go i powolnym krokiem ruszyła w stronę biura. Przechodząc obok największej grupki "plotkujących" wyszeptała tylko:

Lincz - krew_na_ścianie

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
znw Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 07 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 23-08-2010, 21:28   

Znw od razu wiedział, że Serika była niewinna. W poprzednim dniu podejrzewał kogoś innego. Właśnie szedł w kierunku tłumu. Nagle usłyszał głos ponad tłumem "Potwór Latacz" i włączył się do dyskusji.
"Głosowałem na niego poprzedniego dnia i w tym zrobię to samo". Po chwili dowiedział się, ze nie był jedyną osobą, która była sceptycznie nastawiona co do jego niewinności. Głosy innych mieszkańców sprawiły, że był bardziej pewny co do jego winy.

LINCZ - Potwór Latacz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-08-2010, 21:35   

11 osób zagłosowało, wszyscy poza J.J. Prowadzi Potwór Latacz z 5 głosami, drugi jest Caladan z 3. Jako, że jest was kilkoro online pytam - kończyć w tym momencie głosowanie, czy dać czas na jakieś próby obrony?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Potwór Latacz Płeć:Mężczyzna
Czajnik w Mroku


Dołączył: 06 Lip 2010
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 23-08-2010, 21:44   

Asthariel, chyba nie mam szans na przeżycie tym razem... : )
Nie ma co przeciągać niepotrzebnie...chyba że ktoś chce zmienić zdanie jeszcze : P

_________________
Jestem wielkim Potworem Lataczem!!! <Ö>

"Dla wszystkich starczy miejsca
Pod wielkim dachem nieba
Na ziemi której ja i ty
Nie zamienimy w bagno krwi "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
25993346
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 23-08-2010, 21:48   

Zamieniam swój głos z linczu Koranony na lincz Potwora Latacza. Bo jestem zły tam gdzie mogę xD.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-08-2010, 21:55   

No i to chyba przesądza sprawę. A że nie mam dziś zbytniej ochoty pisać fabularnego posta...
W linczu ginie Potwór Latacz, który odlatuje do krainy wiecznych łowów. Był niewinny!
W mordzie ginie Seshiro. Tym samym zostało was 10, w tym 3 mafie. Jeśli nie traficie nikogo w następnych 2 linczach - przegrywacie.
Upity przez opoju zostaje Caladan - przez następny dzień nie możesz głosować, i pisać postów w temacie - możesz najwyżej opisać, jak wracając z baru zaprzyjaźniasz się ze znakami drogowymi, i ostatecznie zasypiasz na czyimś trawniku ;-P

Lincze:
1 znw > Potwór Latacz
2
3 Seshiro > Potwór Latacz
4 cehijow > krew_na_scianie
5 Mirror > Caladan
6
7 krew_na_scianie > Potwór Latacz
8
9 Koranona > Caladan
10 Tren > Potwór Latacz
11 Lila > Potwór Latacz
12 J.J. > J.J. (autolincz)
13 moshi_moshi > krew_na_scianie
14 Caladan > Potwór Latacz
15 Potwór Latacz > Caladan

Lista graczy:
1 znw
2
3
4 cehijow
5 Mirror
6
7 krew_na_scianie
8
9 Koranona
10 Tren
11 Lila
12 J.J.
13 moshi_moshi
14 Caladan
15
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cehijow Płeć:Mężczyzna
Sługa Miecza i Korony


Dołączył: 15 Lip 2008
Status: offline
PostWysłany: 23-08-2010, 22:29   

Cehijow miał niespokojny sen. Jesteś tchórzem! - Głosy nie dawały mu spokoju - Stoisz na krawędzi przepaści!. Obudził się przed świtem. Wstał i podszedł do wielkiego lustra o złotej ramie. Wpatrywał się w nie długo aż do momentu wpadnięcia pierwszych promieni słońca do pokoju. Zaczął nagle mówić do swego odbicia jakby widząc w nim jedynego przyjaciela i powiernika.

- Potwór Latacz się poświęcił, tak jak inni, te wszystkie ofiary były niezbędne. Teraz nastąpiła decydująca faza 10 osób z czego 3 są członkami mafii,3 zwyczajnymi mieszkańcami a 4 mają unikatowe zdolności mogące pomóc w moim planie.

Sięgnął po szklankę i butelkę taniego wina. Nalał sobie i popijając myślał na kolejnymi swoimi krokami. Potrzebował jednego dnia. Jeśli w tym czasie nie pozna tożsamości tej jednej konkretnej osoby, postawi wszystko na jedną kartę. Po 4 szklance nagle zsunął się na podłogę....

_________________
Lecz biedny jestem: me skarby – w marzeniach,
Więc ci rzuciłem marzenia pod stopy,
Stąpaj ostrożnie, stąpasz po marzeniach.

William Butler Yeats.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 33 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 31, 32, 33  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group