FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 460, 461, 462  Następny
  Emblematy i podpisy graficzne użytkowników
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-05-2007, 22:48   

Salva napisał/a:
Pozmieniałam moje najnowsze avki na 5 stron wstecz na linki, żeby nie drażniły wrażliwych oczu użytkowników. Aż dziw, że mnie moderacja jeszcze nie pogryzła. ^^


Wiesz, generalnie nie mamy nic przeciwko rzeczą, które nie przeszkadzają w korzystaniu z forum. Avatarki są małe i nie ważą dużo. Dzięki temu nie wczytują się dwie godziny, nie spowalniają wolniejszych komputerów i nie rozpychają forum na 4 ekrany.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2007, 22:49   

Salva napisał/a:
Mao na avku mam Raquel ze Scrapped Princess. Też się do niej przyzwyczaiłam. :)

Coś mi się obiło o uszy i chyba nawet kiedyś planowałam ściągać, aczkolwiek nie jestem do końca pewna xDDD Ale buzia tej pani bardzo ładna, podoba mi się ^^

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 07-05-2007, 22:53   

Zegarmistrz w porządku. Kogoś drażni moja produktywność, to niech moje posty omija, z linkami ominąć łatwiej...


Rozwiązałam kwestię pytania skąd mam avek. :D

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-05-2007, 22:58   

Salva napisał/a:
Zegarmistrz w porządku. Kogoś drażni moja produktywność, to niech moje posty omija, z linkami ominąć łatwiej...


Nie, raczej nie. Produktywność jest ostatnią rzeczą, która nas drażni, zwłaszcza, jeśli jest to taka produktywność, na której można zawiesić oko.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-05-2007, 07:53   

Hm...chcę zmienić image, ale byłaby to radykalna zmiana, poza tym nie mogę się zdecydować. Pomożecie mi wybrać avek? (Tak, ja wiem, że sama powinnam wybrać ten, który mi się podoba, ale obydwa są, jak dla mnie, na mniej więcej tym samym poziomie).
To:
Haruhi
czy to:
Lulu

W przypadku Lulu bohatera bardzo lubię, ale wykonanie avka pozostawia wiele do życzenia, w przypadku Haruhi, wykonanie mi sie podoba, ale bohaterkę lubię ździebko mniej niż Lulu :)

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-05-2007, 07:57   

Melmothia-chan, jak dlamnie Lulu wygląda dużo lepiej ;) i moim zdaniem, on byłby dobry
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 08-05-2007, 11:46   

Lulu, zdecydowanie :)

A co to za postać w Twoim obecnym avatarze?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-05-2007, 12:12   

Skoro bardziej się podoba Lulu, to zmieniam :)
A poprzednia postać na moim avku to Tetsuo z G senjou heavens door. Już kiedyś o tym pisałam w emblematach. Genialny młody mangaka z problemami natury psychicznej.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 08-05-2007, 14:35   

Zegarmistrz napisał/a:
Salva napisał/a:
Zegarmistrz w porządku. Kogoś drażni moja produktywność, to niech moje posty omija, z linkami ominąć łatwiej...


Nie, raczej nie. Produktywność jest ostatnią rzeczą, która nas drażni, zwłaszcza, jeśli jest to taka produktywność, na której można zawiesić oko.


Wiesz, świadomie czy nie, sprawiłeś mi sporą przyjemność... ^^


Mamunia jako zwolenniczka komplecików (sama sobie ironicznie spoglądam na mój avek i podpis) ten pan Ci bardziej pasuje. Wiesz, że nawet by mi jednostka płci żeńskiej nie pasowała do Ciebie.. Jak chcesz to ja spróbuję czegos poszukać i Ci zrobię z nim avek ? ( i wtedy i podpis i avek będziesz miec ładniejszy ode mnie... ^^)

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-05-2007, 15:05   

Salva napisał/a:
Wiesz, że nawet by mi jednostka płci żeńskiej nie pasowała do Ciebie.. J

<nie wie czy ma sie cieszyć czy płakać...>
Salva napisał/a:
Jak chcesz to ja spróbuję czegos poszukać i Ci zrobię z nim avek ? ( i wtedy i podpis i avek będziesz miec ładniejszy ode mnie... ^^)

Kusząca propozycja. Nawet bardzo, bo to, co tworzysz śliczne jest <walczy z chęcią ulegnięcia>.
Ale jak już mówiłam, avki robię sobie sama, takie dziwne przekonanie mam. Nie kuś xD
....
Ale jak Ci się coś zrobi to zawsze możesz pokazać <mamusia ma słabą wolę> zawsze mogę udać, że też miałam jakiś wkład w tworzeniu avka, dodając moja ulubioną ramkę, jeśli ingerencja w Twoje dzieło nie będzie oczywiście dla Ciebie czymś nie do pomyślenia.
Ja naprawdę nie wiem co mi się ubzdurało z tym samodzielnym robieniem avków, może chcę, aby taki emblemacik przynajmniej w jakiejś części był moim odzwierciedleniem, jeśli nie wizualnym to przynajmniej poprzez świadomość tego, że zaistniał jakiś mój wkład w jego tworzeniu, nawet jeśli był on minimalny, i mało kto o niem będzie wiedział, lub się nim interesował.
...
Chyba zaraz Cię poproszę jednak o pomoc w zrobieniu avka...bo widzisz, w tym aktualnym nie podoba mi się, że wyciałam go z jakiejś tapety, którą ktoś najprawdopodobniej zrobił, więc tło, mimo, że mi sie niezwykle podoba nie jest moje, ale innego fana/fanki. Ale nie mam pojęcia, co jeszcze mozna by zrobić z tym avkiem, aby wyglądał ładnie i fioletowo.
Acha, i do avka szukałam jakiegoś arta, na którym Lulu ma ten swój "zły" wzrok, ale nie znalazłam nic odpowiedniego... :(

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 08-05-2007, 16:08   

xD Cieszyć cieszyć. ^^

Ja też wolę coś sama zrobić niż nosić "cudze", był to jakiś doping żeby sie trochę bieglej nauczyc obsługiwac program graficzny. I też nie lubię artów, jesli już to kadrów używam. szczytem marzeń jest dla mnie produkcja własna, ale na to szybko nie liczę...

A to przypadkiem udało mi się rafić w Twój typ. Na wszystkich trzech orazkach w podpisie ma własnie "takie" oczka jakie lubisz. ^^


Skoro moderacja nie ma nic przeciwko... Zrobiłam sobie dwa avki z twórczości własnej (ze szkiców dlatego taka kolorystyka), lepiej wyglądają niż robione z kadrów (jeśli chodzi o te konkretne ujęcia).

Makubex_____________

_____________Ichimaru

_________________



Ostatnio zmieniony przez Salva dnia 08-05-2007, 23:03, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 08-05-2007, 18:51   

Melmothia *_* Strasznie podoba mi się Twój avek! Lubię te kolorki ^^ A ten pan jest z Code Geass? Widziałam jeden epek, bo jakaś kiepska jakość była...

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...



Ostatnio zmieniony przez Mao dnia 08-05-2007, 19:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 08-05-2007, 18:56   

Melmothia, bardzo ładny avek, IMO lepszy niż poprzedni

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 08-05-2007, 19:01   

Mao napisał/a:
A ten pan jest z Code Geases?

Tak - z Code Geass :) Nazywa się Leoluch Laperouge, nazywany też Lulu. Genialne anime *o*
Cieszę się, że avek się podoba.
So_Dakki napisał/a:
IMO lepszy niż poprzedni

Inny styl całkiem, ja wiem, że taki dziwny był xD
Salva, ładnie te avki wychodzą, ale tutaj, w takiej formie, ładniejszy jednak Makubex, może dlatego, że troche ciemniejszy.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 08-05-2007, 19:06   

Melmothia napisał/a:
Tak :) Nazywa się Leoluch Laperouge, nazywany też Lulu. Genialne anime *o*

Trochę skomplikowane ma to imię ^^" Może jeszcze raz przystąpię do oglądania... Skoro jest takie genialne jak piszesz to szkoda by było nie zlookać ;)

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 71 z 462 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 460, 461, 462  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group