FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 148, 149, 150 ... 460, 461, 462  Następny
  Emblematy i podpisy graficzne użytkowników
Wersja do druku
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 18-07-2007, 17:52   

Mamunia jak mam to rozumieć ? ^^ Chociaż ja wcale nie ukrywam, że jestem cholernie podobna do Sasuke. ^^ Poza tym niebieskiego nie kocham, ale ciemne kolory tak.

A Ty Lulu nie zmieniaj, dobrze Ci w nim, bardzo Ci pasuje. Poza tym sig świetnie się komponuje ze świetnym avkiem.

_________________

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 18-07-2007, 19:57   

Hmhm w poszukiwaniu Harimy po części się odnalazłem choć efekt mnie w 100 % nie zadowala to lepszy od poprzednika (tak przynajmniej mi się wydaje).

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 19-07-2007, 10:57   

U mnie drobna zmiana. Zapewne ta postać jak niegdyś Raquel zostanie ze mną długo. Pewnie zrobię i inne avki z Mai więc nie mówię, że ten konkretny ale postać na pewno. Sig z Naru jeszcze nie zrobiony, ale z Assasinem się niedługo pożegnam.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 19-07-2007, 13:03   

Salva ten avek z Mai jest śliczny - czy to nie jest słynna scena przeprosin, nie mam nic przeciwko żeby został z Tobą na dłużej, ale teraz koniecznie musisz zmienić podpis.
Nie wiem czemu ale Mai do Ciebie pasuje, no i wreszcie ciepła kolorystyka i nastrój zdecydowanie inny, BOReK powinien być wreszcie zadowolony;) Liczę że nie zmienisz go szybko, na prawdę świetna robota...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 19-07-2007, 14:21   

Cieszę się, mnie też się cholernie podoba ^^ Ja pisałam, że muszę zrobić z TEJ sceny avek. Zgadnij kto będzie w podpisie i z jakim wyrazem twarzy... ^^ Ja się identyfikuje trochę z Mai, chociaż ona ma zupełnie inny charakter niż ja. Ale nasz tok myślenia zawsze szedł identyczna drogą...

No właśnie, ciekawa rzecz ale mam wrażenie że panom powinna się spodobać ^^

Zasadniczo nic z nim nie robiłam tylko wywaliłam poprzednie i wsadziłam to tło, które będzie też w podpisie. Z openingu, takie to mi sie wydaje charakterystyczne i ghosthuntowe... Nota bene jeden z lepszych openingów i endingów był w GH. Ta muzyka ! Grafika też mi sie podobała. A najbardziej dźwięk towarzyszący i charakterystyczna grafika przy pojawianiu sie tytułu. ^^

Z Assasinem się chwilowo żegnam.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 19-07-2007, 15:14   

Ooooo, sugoooooi. I kolorki takie fajne, nasycone - avek na pewno duuuużo lepszy niż Sasuke.
BOReK approves! :3

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 19-07-2007, 15:30   

BOReK napisał/a:
Ooooo, sugoooooi. I kolorki takie fajne, nasycone - avek na pewno duuuużo lepszy niż Sasuke.
BOReK approves! :3


A nie mówiłam :)

Jak znam życie to w podpisie będzie pan Narcyz z miną inną niz zwykle, co do tła faktycznie jest bardzo charakterystyczne, mam tylko pytanie - czy będzie tam trochę tych ciepłych odcieni z avka, wydaje mi się że dałoby to ładny efekt.
Co do muzyki, już pisałam w innym temacie, jestem zakochana w endingu i garfice mu towarzyszącej...cóż, pozostaje mi się cieszyć że jest ktoś, kto darzy GH takim samym uwielbieniem jak ja :)

Zawsze jak zaglądam do tego tematu, to zaczynam myśleć o zmianie avka, ale jeszcze nie znalazłam Rukii, która pasowałaby mi tak jak obecna, muszę się pozbyć tych natrętnych myśli, bo jeszcze o zgrozo zmienię na coś optymistycznego (znikam)...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 19-07-2007, 15:53   

Salva napisał/a:
Mamunia jak mam to rozumieć ? ^^

Jakby Sasuke miał pokazane oczy to za bardzo by zaznaczał swoją obecność, byłoby go za bardzo widać, a że ta postać nie za bardzo mi do Ciebie pasowała, wtedy i avatarek by nie pasował ^^
Aktualny jest bardzo ładny, ciepły i uroczy. Chociaz mi pierwszy odcinek tego anime nie przypadł do gustu aż tak, żeby oglądać dalej.
/me czeka żeby zobaczyć sig :3
Enkidu, Harima z tą swoją mordką zawsze świetnie wygląda, ale jakoś bardziej podobał mi się Twój poprzedni, z tym, że ten nowy ma ładniejszą kolorystykę.
moshi_moshi, a ja się już tak przyzwyczaiłam do tego avatarka ^^ Nie zmuszaj sie do zmiany, jeśli nic nie znajdziesz xD Mnie też nachodzi czasami ochota (nie tutaj, gdzie indziej) żeby zmienić avatarek, ale trzymam się dzielnie. Jednak jeśli miałabyś zmienić też na Rukię, to zapewne do nowego także bym się przyzwyczaiła (ale i tak ten, który masz teraz bardzo mi się podoba).

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 19-07-2007, 15:58   

Cytat:
Ooooo, sugoooooi. I kolorki takie fajne, nasycone - avek na pewno duuuużo lepszy niż Sasuke.
BOReK approves! :3


Lejesz fance miód na serce... ^^ Nie wiem skąd to przeczucie, że panom przypadnie do gustu... /złośliwy uśmiech/

A owszem, Naru. Uśmiechnięty. Spróbuję się pobawić nim ale obawiam się, że jego kolory same w sobie nie pozostawiają dużego pola manewru. Na pewno elementem łączącym będzie tło. Zobaczymy ^^ Zastanawiam się też nad wsadzeniem Mai z rękami Bou na twarzy. Też z tego odcinka ^^ Ewentualnie powtórzenie grafiki z avka i połączenie z Naru, ale ja nie lubię jak avek i podpis mają to samo ujęcie. Coś wymyślę.

Ja dużo bardziej wolę grafikę openingu... Ale muzyka jest zabójcza. Ja też się cieszę. Uwielbiam to anime. ^^

A może też coś z ghost Hunta ...? Ayako... Masako... Yasahura (xD) Ja Ci chętnie coś zrobię z Ghost Hunta ^^ Chociaż zawsze kojarzyłaś mi się z Rukią.

Mamunia napisał/a:
Aktualny jest bardzo ładny, ciepły i uroczy. Chociaz mi pierwszy odcinek tego anime nie przypadł do gustu aż tak, żeby oglądać dalej.


Mamunia spróbuj następne ! Anime naprawdę warte zobaczenia ! A ja niedługo pewnie zacznę Code Geas ^^

Zawsze chciałam sie kojarzyć z czymś ciepłym i uroczym. Strasznie mi miło, że Mai się spodobała ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 19-07-2007, 18:49   

Salva napisał/a:
Lejesz fance miód na serce... ^^

Pewnie. Żebym tylko nie przelał, bo Ci się opatrzy :]. Mnie się podoba, bo są ładne barwy i ładna panna - czyste przeciwieństwo poprzedniego avka :>.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 19-07-2007, 19:20   

No dobrze, teraz już ostateczna wersja ^^


Sig, planowałam Naru ale ona mnie rozbraja. Jest urocza. Gdybym nie obejrzała 17 odcinka pewnie byłby Naru. A tak zostaje Mai ^^

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 19-07-2007, 20:13   

Yaaaay, piękny zestaw! Nareszcie coś, co w pełni może zastąpić Zefiris ^^. To pomarańczowe tło jest niesamowite.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mertis Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Lip 2007
Status: offline
PostWysłany: 19-07-2007, 20:18   

Tia też tak uważam ^^. Choć nie widziałęm poprzedniego myśle że ten jest supcio >P

_________________
~Mert xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 19-07-2007, 20:18   

Salva napisał/a:
A może też coś z ghost Hunta ...? Ayako... Masako... Yasahura (xD) Ja Ci chętnie coś zrobię z Ghost Hunta ^^ Chociaż zawsze kojarzyłaś mi się z Rukią.


Zwłaszcza wersja z Yasuharą jest kusząca ;) a na poważnie, chyba jednak na razie nie zmienię, sama bardzo przyzwyczaiłam się do Rukii i jeżeli będę planować jakąś "rewolucję"
z avkiem, to i tak zapewne postać pozostanie ta sama...
Dziękuje za propozycję, w razie czego wiem do kogo się zwrócić :)

Wspaniały zestaw Salva, jest po prostu piękny i bardzo Ci pasuje, zdecydowanie zmiana na lepsze.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-07-2007, 20:55   

Salva, do avka nic nie mam bardzo mi się podoba, jednak podpisik już mniej >.< nie bardzo podoba mi się ten kadr eh..
Za pamięci, gdybyś mogła zrobic coś z tym i tym
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 149 z 462 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 148, 149, 150 ... 460, 461, 462  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group