FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 157, 158, 159 ... 460, 461, 462  Następny
  Emblematy i podpisy graficzne użytkowników
Wersja do druku
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 29-08-2007, 16:28   

W końcu zrobiłam jakiś av, który (być może) warto pokazać w tym temacie. Uff...
Ostatnio jakoś ciężko idzie.

Nodame, przysłuchująca się muzyce Chiakiego.

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 29-08-2007, 17:02   

Momoko świetny ! Tylko ja bym dała więcej twarzy Nodame. Ale i tak jest naprawdę fantastyczny ! Śliczne, ciepłe kolorki. Bardzo ładny avek ^^

A tu moje dzieło najnowsze...



U mnie idzie normalnym trybem czyli średnio jeden avek na dwa dni. Co do jakości to przemilczmy, ale ja to lubię. A aktualnie mam otworzony Photoshop a w nim 14 obrazków już wykadrowanych i przygotowanych do obróbki. Nie liczę dziesiątków tych które nie zostały jeszcze wycięte... A cały czas mi przybywa, a to pomysłów a to obrazków... Ech... Przy czym 1/3 tego chłamu to Kanon.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shinigami-san Płeć:Kobieta
Straszny Pan Morderca


Dołączyła: 03 Maj 2007
Skąd: Poznań/Inowrocław
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 29-08-2007, 19:39   

Ja was dziewczyny podziwiam. Szczególnie Salve. Ze jej sie chce... Moje lenistwo i miłość do seedów spowodowała to że bardzo zadko przełaczam sie pod winde i żadko kiedy coś tam dłubie w PS - przeważnie odinstalowuje stuff i usuwam stare obrazy lub zgrywam zdjęcia. A czasem nie robie z tego powodu bo jak sobie przypomne avaki z ofrum to dochodze do wniosku zę moje nie powinny ujrzeć światła dziennego bo mam zrąbany gust xD
JA TEZ CHCE ROBIĆ TRAKIE AVATARY BU

_________________
"Nie jesteś zły. Jesteś po prostu źle ubrany"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1097863
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 29-08-2007, 20:03   

/me biegnie na DA zobaczyc czy i tam jest i czy można na favika (tak, obydwa)
Momok! Nodame na Deva!
Córcia, ten podniesiony kącik ust i ta mina: aż słyszę to *tsh* xD

Ja ostatnio zaczęłam, ale nie wiem kiedy skończę (i czy w ogóle skończę, bo doszłam do wniosku, że małe i źle widać) pewien avatarek. Opętała mnie bowiem szaleńcza myśl. I nie chce puścić. "Be in despair!" plus Itoshiki Nozomu z geassem (wycięty prosto od Lulu). Męczy mnie to i meczy, ale czasu nie mam.
Dakara:
Jeśli ktoś chce pomysł wziąć i rozwinąć - proszę bardzo. A nawet byłabym wdzięczna bo opuściłaby mnie chętka na jego zrobienie.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 29-08-2007, 20:38   

Mamunia ależ to jest genialny pomysł ! Ja chcę to zobaczyć, w Twoim wykonaniu !

shinigami ja to po prostu lubię. Tak jak ktoś inny woli sobie zeżreć batonik, ja wolę zrobić avatar. Kwestia gustu ^^ Zresztą to samo rysunki. Ja to po prostu lubię ^^


Mamunia cieszę się że się L podoba ^^ Mnie się jego mina srednio spodobała, ale pasuje do tekstu który MUSIAŁAM użyć. Mnie się notabene z tego avka najbadziej podoba to pękniete serduszko, symbol rozdarcia wewnętrznego biednego eL...


xD

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 29-08-2007, 21:06   

Córcia napisał/a:
Mamunia ależ to jest genialny pomysł ! Ja chcę to zobaczyć, w Twoim wykonaniu !

Problem w tym, że aktualna wersja jest nie do publikacji (mała główka, jeszcze mniejszy geassik, ledwo widać), a nowego się mnie nie chce robić. Chociaż jeśli nikt sie tym nie zainteresuje to za jakiś czas zapewne do tego wrócę.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 29-08-2007, 21:16   

Byłam pewna że avek się nie spodoba, tymczasem na Devie się spodobał. Hmm...



Mnie on się nadal średnio podoba...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 30-08-2007, 00:37   

yay!! Salva, ten avek jest świetny ^^ To była taka ładna scena ^^ Na prawdę nie wiem, dlaczego Ci się nie podoba.

no i dla Momoko też brawa za Nodame, fajna kolorystyka.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 30-08-2007, 11:59   

Mnie się scena też podobała, ale na Jowisza co w nim jest ładnego ?! Mnie sie zdecydowanie bardziej podoba w podobnej tonacji kolorystycznej Quo Vadis Akito... Bardzo lubię na niego patrzeć, tymczasem ten jest dla mnie taki strasznie nijaki, średni i zwyczajnie mi się nie podoba... Wsadziłam na Deva tylko dlatego, że zostałam zmuszona przez jedna osobę, nie chciałam go wsadzać...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shinigami-san Płeć:Kobieta
Straszny Pan Morderca


Dołączyła: 03 Maj 2007
Skąd: Poznań/Inowrocław
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 30-08-2007, 14:57   

Salva za skromna jesteś. Robisz świetne avaki xD Możesz sie starac mówić ze są są brzydkie - to tylko twoja opinia z którą większosc osób się nie zgadza. Musisz sie z tym pogodzić ze masz talent i nie umeirz zrobić brzydkiego avaka xD

_________________
"Nie jesteś zły. Jesteś po prostu źle ubrany"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1097863
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 30-08-2007, 15:16   

Shinigami to nie o to chodzi. Ja robię avki tylko dlatego że mnie się podobają (tu akurat wykorzystałam nowy sposób robienia, co mi się samo w sobie spodobało), nie wmawiam nikomu że są brzydkie. De gustibus non disputandum est. Ja bym chciała wiedzieć co jest w tym konkretnym fajnego. Ja gdybym go zobaczyła przejechałabym po nim wzrokiem i szukała czegoś lepszego... Zwyczajnie nie rozumiem czemu komuś się on podoba. A dlaczego np taki Quo Vadis Akito nie... Albo Darling, albo ostatnio dylematy L. Kolorystyka ? Napis ? Sama scena ? To rozjaśnienie ? Faktura ? Postaci ? Mnie sie nie podoba nic. Kolory udało mi się dobrać do bani, napis też. Próbowałam z innymi ale z dwojga złego to już było lepsze.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 30-08-2007, 16:32   

Salva napisał/a:
Kolorystyka ? Napis ? Sama scena ? To rozjaśnienie ? Faktura ? Postaci ?

Ouran. I jedna z najsłynniejszych scen anime.
Poza tym avek jest dobry i nie powinna cię za bardzo dziwić liczba komentarzy i favów - popularna seria, równie znany kadr = sukces instant.

Że przypomnę mój pełen paskudnych niedociągnięć wektor Darka, za którego dostałam do tej pory najwięcej favów ze wszystkich prac na Devie. A taka śpiąca Rika, z której jestem strasznie dumna, nawet viewsów ma mało.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 30-08-2007, 19:07   

I jeszcze jedno - napis, ładny i "chwytający". Kolory są piękne (a jakże, prawie, prawie xD). Ale z jednym się zgodzę, córcia, nie jest to jeden z Twoich lepszych avatarków. A jak dla mnie zbyt niewyraźny. Chociaż im dłużej się na niego patrzę tym ładniejszy się mi wydaje.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 30-08-2007, 19:34   

Ja do napisów chyba zawsze miałam szczęście. Prawie nie mam problemów z wymyśleniem, a wręcz czasem najpierw mam napis a potem scenę. Teraz mam w głowie dwa napisy i jeden musowo zrobię do Nayuki oraz kilka wersji Byakuyi. Będzie dużo Byakuyi. Obrzydliwie dużo... ^^ Wykpionego rzecz jasna...

Jedna mamunia rozsądna. ^^

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 01-09-2007, 15:52   

Crofe specjalnie z dedykacją dla Ciebie i moshi Hatori ^^ Pamiętam jak kiedyś prosiłaś żebym coś z nim zrobiła. Wiem że z lekkim ekhm opóźnieniem, ale proszę...




Mnie się podoba szalenie, przez te kolory. Ostatnio od Mai, która mi wiernie towarzyszy pod nickiem polubiłam szaleńczo taką kolorystykę...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 158 z 462 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 157, 158, 159 ... 460, 461, 462  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group