FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 167, 168, 169 ... 460, 461, 462  Następny
  Emblematy i podpisy graficzne użytkowników
Wersja do druku
longerowa Płeć:Kobieta
bogini w koronie


Dołączyła: 22 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 03-11-2007, 14:00   

Lovely Complex poszło w odstawkę, zmiana avka na Nodame dzięki Momoko ^^
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 03-11-2007, 14:08   

Salva napisał/a:
Momoko 5 cm ?

Otóz to:) Ja mam tylko jeden problem - jestem przyzwyczajona do avów z postaciami, a z tego filmu można by galerię z samych plenerów zrobić^^.
W każdym razie... mam piosenki, które bardzo chciałam i słucham ich niemal w kółko. Chyba dlatego dobrze mi się pracuje.


Znalazłam stronę, na której była cała masa takich prościutkich tapet z Lucky Star (tzn, jakaś mordka na czystym tle). Są one świetne do zabawy z programem graficznym, bo przynajmniej nie muszę tykać nożyczek no i jakość jest bardzo dobra. Większość tworów nie da się pokazać publicznie, ale mam z tego prawdziwą frajdę_^_. Ale takie coś na przykład:

Konaty nigdy nie dość^^"

Vodh, cudna czapeczka! Faktycznie, po problemie X3

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 03-11-2007, 14:44   

Sama miałam cohotę porobić z tego avki tylko że wyszłoby mi tego po prostu za dużo, tam jest zdecydowanie nadmiar pięknych ujęć. W wyniku frustracji spowodowanej niemożnością wybrania ulubionego ujęcia nie zrobiłam żadnego avka, ale teraz jak sobie patrzę chyba jednak coś zrobię. To jest piękne... A ja ostatnio polubiłam takie właśnie nieco bardziej refleksyjne avki bez zbliżeń na postacie.


Chyba wrócę do Mai szybciej niż myślałam, Yasuhara jest śliczny ale za każdym razem jak patrzę na mój profil nie mogę sie przyzwyczaić.

Vodh ubiegłeś mnie z tą czapeczką xD

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 03-11-2007, 16:32   

XD Toś mnie zaskoczył. Dziękuję, Vodh, sama bym się chyba za żadne zmiany nie wzięła ^^
Ale podrasowałam trochę Twoją czapeczkę (blenderem potraktowałam czerwoną powierzchnię, a biały puszek trochę zagęściłam, może być? :3). Poza tym pozbyłam się tych linii. Ja wiem, że się nie przyłożyłam, ale inaczej nie wiedziałam za bardzo co z nimi zrobić tak, żeby całkiem nie likwidować. Mam cichą nadzieję, że to chociaż z daleka przypomina obraz za oknem oglądany z zaśnieżonego i zimnego podwórka xD

Tylko mi teraz do podpisu nie pasuje...

Momoko, *_*
Piękne. Ja też lubię jak na pierwszym planie jest postać i te z 5 cm są bardziej do podziwiania niż do używania, ale jakie wspaniałe. Nic tylko się ślepić i ślepić *_*

EDIT:

Dziwnie się czuję O_O

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 03-11-2007, 21:47   

Mamunia... wyglądasz ślicznie... xD

A tutaj efekty drobnego awansowania jeśli chodzi o umiejętności obsługi programów graficznych. Zasadniczo to avek w wersji pierwszej raził moje poczucie estetyki. Żeby było ciekawiej powstał po Lost in darkness i ja do teraz się zastanawiam czemu wyszło to takie potworne...



Oprócz tego, masakrowany przeze mnie od miesięcy ze względu na kompletny brak pomysłu na tekst przy jednoczesnym uporze co do jednego słowa, Tamaki



Ano i jeszcze jedna rzecz, jakby ktoś był zainteresowany moimi avkami to mogę udostępnić. W tej chwili są jedynie u mnie na komputerze, w galerii Tanuki ani na Devie (chyba mi nigdy rozżalenie z powodu Deva nie przejdzie) już ich nie ma (mamunia dyskusję z Trust no one zachowałam ^^).

Ktoś mi kiedyś na Devie przy Darling napisał że szkoda, że nie robię Nobu-chan I Nakao-chi razem, więc przed chwilą postanowiłam na szybko zrobić jeden avek z nimi ^^



Od razu widać, że odzwyczaiłam się od robienia avków. Naprawdę dawno żadnego nie zrobiłam dlatego efekt jest średni ale przypomniałam sobie jaki sympatyczne uczucie mi towarzyszy przy robieniu ich ^^ Wena mnie ostatnio nie opuszcza, 5 rysunków, 2 avki i jeden sig... ^^ A to dopiero początek ^^

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 10-11-2007, 16:43   

Wiem, że nikt mnie nie prosił o nic ale tak się pobawiłam dzisiaj niezobowiązująco...



_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kusoku Płeć:Mężczyzna
Zaatakowany pierunem!


Dołączył: 14 Kwi 2007
Skąd: z zaskoczenia
Status: offline
PostWysłany: 10-11-2007, 17:15   

Jeśli masz ochotę i czas może zrobisz mi coś ciekawego z Ginjim
Najbardziej mi się podoba jak jest poważny (czyli rzadko się taki ukazuje)

me/ <ukłon i słodkie oczka>

_________________
If you want to know the truth,
you got to have the courage to accept it.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
11500019
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 10-11-2007, 18:20   

Zmiana avaka i siga

Co prawda niewielka zmiana, bo to ciągle Fay. Za tym razem sig z Fay i Kurogane.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 10-11-2007, 18:55   

Lain, jaki ładny komplet! Dzisiaj znalazłam te skany na LJ i po prostu się w nich zakochałam. Jak ja nie mogę się doczekać tej OAVki... (sześć dni. szeeeeść dniii...).

Tak a propos - masz może konto na LJ? Z ciekawości pytam. :)

Salva, Twój obecny komplet jest naprawdę świetny (bardzo klimatyczny), ale niestety niezbyt mi do Ciebie pasuje... gościa nie znam, to fakt, ale... według mnie w Twoim wypadku lepsze są "żeńskie" emblematy. Ale to oczywiście tylko moje zdanie.

Momoko - bardzo ładne ikonki z Byousoku.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 10-11-2007, 19:14   

Wiem, muszę sobie zrobić nową Mai, tym razem w zimowych kolorach. Ja sama ciągle nie moge się do niego przyzwyczaić.

Kusoku na szybko się bawiłam...




_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 10-11-2007, 19:23   

Lain, podpisuję się obiema łapkami pod tym co napisała Crofesima. Swoją drogą, jeszcze nie widziałam z nim brzydkiego avka...

Salva i teraz mam dylemat, dwie sygnaturki od Momoko, teraz Twoja i jak ja mam się na coś zdecydować ?! Na dodatek wszystkie mi się podobają, zgłupiałam...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 10-11-2007, 19:43   

Powrót Mai... ^^

moshi cieszę się że się podoba, zawsze możesz nosić zamiennie ^^

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kusoku Płeć:Mężczyzna
Zaatakowany pierunem!


Dołączył: 14 Kwi 2007
Skąd: z zaskoczenia
Status: offline
PostWysłany: 10-11-2007, 20:01   

Arigato Salva
piękne są (przynajmniej jak na mnie)
EDIT:Avek jest przeładowany ;(
zajmuje 20kB, a nie 12kB (niestety nie mogę uzyć)

_________________
If you want to know the truth,
you got to have the courage to accept it.



Ostatnio zmieniony przez Kusoku dnia 10-11-2007, 20:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
11500019
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 10-11-2007, 20:04   

Miałam zrobić sobie jakiś zestaw zimowy, ale wszystkie próby zakończyły się porażką, gdyby komuś się nudziło lub miałby ochotę się pobawić to będę wdzięczna :)

Czy z tego można coś rozsądnego zrobić (wiem, że jakość woła o pomstę do nieba)?
http://img258.imageshack.us/img258/3286/kuchikirukiaso9.png

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 10-11-2007, 20:24   

Moshi, może zmienisz teraz na Salvy( śliczny jest!), bo ten ode mnie już trochę ponosiłaś, a skoro myślisz dodatkowo o zimowej zmianie to chyba warto. Mnie zresztą wystarczy świadomość, że moja praca ci się podoba:)

Lain, bardzo ładny komplet, tylko trochę drażni mnie ten promyk na avatarze.

W przerwie pomiędzy rozmowami ze ścianą, zrobiłam jeszcze kilka avów z Byousoku (ale to już ostatnie, bez nerwów).

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 168 z 462 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 167, 168, 169 ... 460, 461, 462  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group