FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 460, 461, 462  Następny
  Emblematy i podpisy graficzne użytkowników
Wersja do druku
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 24-11-2007, 20:10   

Mam nowy avatar... prześliczny... oto on:


Ale w formie rewanżu za coś bardzo miłego - pewna osoba wybrała dla mnie avatarek.
[ Dziekuje Keii :* ]

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 24-11-2007, 22:13   

U mnie już defnitywne przejście na Mai. Wreszcie mam śliczną, zimową Mai (urocza jest na tym ujęciu, taką najbradziej ją lubię, uśmiechniętą i pełną ciepła) ^^ Ciekawostka, szukałam dzisiaj bardzo długo jakiegoś sympatycznego ujęcia a i tak zrobiłam komplecik z czegoś co siedzi u mnie na dysku od miesięcy... W międzyczasie zdążyłam zrobić inny komplecik z Mai, cieplejszy z małą mdyfikacją pierwotnego avka z zarumienioną Mai. ^^

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-11-2007, 18:04   

Salva-san śliczny zestawik ;)

Lila napisał/a:
Avalia... czemu znowu zmieniłaś avatar?


Bo ostatnio jestem w fatalnej formie fizycznej a z psychiczną jeszcze gorzej, mam tak zwanego doła...i potrzebowałam jakies zmiany...a ten avke...no nic lepszego na tą sytuacje po prostu nie mam, zresztą mnie sie tam podoba.
I do niego dopasowałam sobie podpis i tytuł ehh...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 25-11-2007, 22:14   

Spóźniona, ale co tam - Salva, komplecik jest śliczny, zimowy, nastrojowy, w pięknych kolorkach i co najważniejsze z Mai. Tylko czy to na pewno Mai jest (chyba wiesz o co mi chodzi) ?;)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 27-11-2007, 16:07   

Salva twój zestawik jest super, strasznie mi się podoba xD. Takie delikatne opóźnienie :P.

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 27-11-2007, 20:11   

Mnie też się podoba Twój nowy komplecik, córcia. Jest ładny i pasuje Ci. Jest ciekawym kontrastem do jasnego z Mai. Ten jest zimowy, poprzedni był jesienny, a kiedy wiosenny i letni? :3 Dobrze, wiem kiedy mogą zaistnieć, ale nie korci Cię, żeby już teraz mieć taki ładny zestaw komplecików? Teraz tak przyszło mi do głowy ^^

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 27-11-2007, 22:38   

Mamunia kiedy ja letni już mam ! :3 Był przez chwilę nawet, widocznie nie widziałaś. ^^ Ostatnio mnie wzięło właśnie na produkcję, ale to dlatego że znalazłam mnóstwo fajnych screenshotów. Teraz tylko czekać aż zrobię coś z Bou i z Naru ^^

Tutaj wszystkie moje ukochane kompleciki, do użytku własnego. Nigdy tych avatarów ani podpisów nigdzie nie umieszczałam poza miejsami gdzie ich używam oczywiście. ^^ Ładnie tak wyglądają jeden pod drugim.



(może moderacja nie powiesi, jak zechce wieszać to nie musi zamieniać na link, tylko można wywalić)

Cieszę się, że wreszcie moje wcielenie się podoba ^^ Zresztą powiem szczerze że mnie również. Chyba najbardziej z tych wszystkich które miałam. Uwielbiam ciemne kolory... Klasycznie podpis podoba mi się znacznie bardziej ^^ Niby powierzchnia identyczna ale jakoś te podpisy mi bardziej podchodzą. Może przez to że do każdego dodaję nazwę serii i nie ma pustych przestrzeni tylko wszystko jest ładnie wypełnione?

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-11-2007, 18:29   

Cóż... zdaje się, że mood przedświąteczny zaczynający się w listopadzie dopadł nawet mnie >.>'''''

Konata. Znowu. Tym razem z wyjątkowo perfidnym wyrazem pyska (czego niestety w takim pomniejszeniu nie widać, bu) i w czerwonym kubraczku. Wyjątkowo sig rozmiarów siga Salvy - dłuższy byłby za długi.

らき☆クリスマス!

Czekajcie teraz na Tomoyę w czapce mikołaja...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 28-11-2007, 18:43   

OMG, GoNik... jesteś ZUA! Faaaaajny ten avek ^^.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 28-11-2007, 18:46   

Gonik to. jest. BOSKIE. xD

Świetna Konata :D

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 29-11-2007, 18:56   

Mam prośbę do graficznie uzdolnionych - znalazłam sobie zimowy (powiedzmy) avek, problem w tym, że jest on zdecydowanie za duży i ma paskudny napis. Gydyby ktoś zechciał się nim zająć, będę bardzo zobowiązana. Gdyby przy okazji powstała jakaś sygnaturka, to już w ogóle dozgonna wdzięczność i nawet ołtarzyk ;)

Oto avek:

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-11-2007, 20:09   

Na mnie nie ma co tu liczyć, świątecznej wersji Antosia raczej nigdzie nie znajdę.
Powrót do góry
Shinigami-san Płeć:Kobieta
Straszny Pan Morderca


Dołączyła: 03 Maj 2007
Skąd: Poznań/Inowrocław
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 29-11-2007, 20:11   

Ja także mam prośbę... Więc znudziło mi sie moje "say what" z haruhi i bym chciała coś mrocznego i złego i oodajacego mój paskudny charakter i pesymizm. Niestety nie mam pomysły na wykonanie. Czy ktoś mógłby mi pomóc lub ewentualnie taki av z sygnaturka wykonać?
/me tak ukradkiem patrzy w storne Salwy i robi maślane oczka

_________________
"Nie jesteś zły. Jesteś po prostu źle ubrany"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1097863
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 29-11-2007, 20:16   

Na razie jestem wypruta graficznie przez babranie się z TYM Dzieło mojego życia, ale przyznam się że te graficzne machinacje strasznie mi się spodobały ^^ Boję się na myśl kiedy przyjdzie wiosna i trzeba będzie cały chłam przestawiać... W każdym razie background, nagłówek, ikonki emocji, kolorystyka... zeżarło mi tak z 6 godzin ? Albo więcej... Ale jakie to fajne ^^ Spodobało mi się ^^


Moshi cholera, to jest prawie pół obrazka... a nie masz arta ? I czy sig ma być z tego samego obrazka ? Wywalenie tego napisu przekracza moje możliwości, ale zawsze można wsadzić tam coś co to przykryje ^^


Shinigami jakieś konkrety ? Jakiś pomysł ? Postać, seria ? ^^

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 29-11-2007, 20:25   

Właśnie nie mam, ale poszukam, bo wydaje mi się że gdzieś coś takiego widziałam. Najgorszy jest ten napis, ktoś oszpecił ładny obrazek takim czymś... Sig nie musi byś z tego obrazka, tylko standardowo żeby kolorystyka była utrzymana :)
Przy okazji, ślicznie Ci wszystko wyszło na LJ, bardzo stylowe że tak powiem, ale mam nadzieję że nie żegnasz się z DA...

Me oddala się w poszukiwaniu arta...

Salva, czy taki Cię satysfakcjonuje?
http://img520.imageshack.us/img520/3062/bleachgigaiop3.jpg

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 172 z 462 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 460, 461, 462  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group