FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 185, 186, 187 ... 460, 461, 462  Następny
  Emblematy i podpisy graficzne użytkowników
Wersja do druku
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 30-05-2008, 11:31   

Urocza Tsukihime napisał/a:
A co do Millay - moim zdaniem świetnie do Ciebie pasuje i domagam się siga z Millay oraz tego, żebyś Millay z sigiem zostawiła na długo!!


moshi napisał/a:
NIE, NIE i jeszcze raz NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja chcę Mai, ta blondyneczka w ogóle mi do Ciebie nie pasuje, ja chcę Mai z powrotem (me się złości i tupie, i w ogóle)! Może być nawet w najsłodszym odcieniu różu z toną płatków wiśni...

Vodh, siedź cicho, jak chcesz to sam sobie zmień na blondynkę, będzie Ci pasować, w końcu jesteś biszodzio :P


Me sobie wyobraziła Vodha z Millay... Me idzie jak najszybciej robić normalnego Karolka...

Millay mi się tak strasznie podoba, ale cholera Naru i Mai też są uroczy. Damn. Idę robić komplecik z mikrobami, o !

_________________

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Irin Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Kwi 2005
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 30-05-2008, 12:47   

Popieram Moshi! Avek jest śliczny, natomiast jakoś mi nie pasuje, ot co. Mai jednak bardziej Salvowa.

A jenot jest boski! Brawa dla Amarth :D! Aż się napatrzeć nie mogę, no...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 30-05-2008, 14:00   

Ale.. ale ale..... ale.. no nie! Nie pozwolę się zakrzyczeć! (kurde no znowu ten spływik wychodzi, ale zobaczycie, w niedzielę wrócę i napiszę o takieeeeeego posta pochwalnego na cześc Salvy w avku z Millay!)

Salva, mówię Ci, bierz teraz Mai z tym nowym sigiem, coby się nasze drogie panie napatrzyły izeby sigowi samemu smutno nie było, a w międzyczasie dłub sig do Millay (jak wrócę to Ci moge pomóc w szukaniu jakichś dobrych ujęć, bo zamierzam zrobić sobie powtórkę R1).

Do Irin i Moshi -



Me rozkazuje Wam, zaakceptujcie i polubcie Salvę z avkiem z Millay!!

I jeszcze jedno:



Zapomnijcie wszyscy o avkach z Mai!

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 30-05-2008, 14:50   

Masz teraz cyferblat w oku? Ale czy przypadkiem do sprawdzania godziny nie będzie ci potrzebne lustro?

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 30-05-2008, 14:52   

My nie jesteśmy wszyscy! Łyp failed. >P
Poza tym to pierwsze nadaje się na avatar. Wyglądałby co prawda trochę IKowo, ale ma potencjał.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Irin Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Kwi 2005
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 30-05-2008, 15:59   

TY próbujesz na mnie łypać? I rozkazywać? Niedoczekanie twoje, paskudo jedna :P


Vodh napisał/a:

Me rozkazuje Wam, zaakceptujcie i polubcie Salvę z avkiem z Millay!!


Salvę będę lubić z Millay, czy bez, ale jestem za Mai. (to była taka bardzo dobitna kropka)

Tak więc Księżniczko, chowaj swojego łypa, o. (ewentualnie faktycznie zrób z niego avka)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 30-05-2008, 18:19   

Ludzie jak wy się do czegoś przyzwyczaicie to już na amen. Też przywkłam do Mai, ale jakaś zmiana by się przydała. Popieram Vodha i domagam się siga z naszą blond księżniczką.
Nanami, czy to ja mam halucynacje, czy ty od dłuższego czasu nie masz żadnego avatara? Zmieniałaś co chwila, a teraz nagle nic. Najbardziej podobał mi się ten z Arthurem i z ten ostani z C.C z endingu. To tak, tylko moje zdanieXD

_________________


Ostatnio zmieniony przez Shizuku dnia 30-05-2008, 18:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 30-05-2008, 18:22   

Vodh... xD

Dobrze, na razie wraca wobec tego Mai i dodatkowo na dole Naru ^^ Poprawiłam Mai oczka i wreszcie z pełną aprobatą moshi mogę się taplać w różu :3


PS Vodh Ty się na żadną powtórkę nie szykuj ! Nie po to ja teraz cierpię męki niedosytu żebyś Ty potem CG oglądał :D

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 31-05-2008, 10:50   

GoNik napisał/a:
-> każdy ma takiego siga, na jakiego zasłużył <-
OMG Goniś, teraz masz taki wiosenno-Konatowy komplecik że na pierwszy rzut oka się mówi *aaaaaaaaaaaaaawwww* ^__^

Salva, widzę że powrót do różowej Mai? Też ładniutkie :D

Shinpū napisał/a:
栄光の大日本帝國海軍
Shinpū, lepiej NIE kopiować w ciemno tekstów z YouTube, bo bardzo śmiesznie wygląda taki podpis z błędem ortograficznym :>

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu


Ostatnio zmieniony przez wa-totem dnia 31-05-2008, 11:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 31-05-2008, 10:52   

Shizuku napisał/a:
Nanami, czy to ja mam halucynacje, czy ty od dłuższego czasu nie masz żadnego avatara? Zmieniałaś co chwila, a teraz nagle nic. Najbardziej podobał mi się ten z Arthurem i z ten ostani z C.C z endingu. To tak, tylko moje zdanieXD

Mam tak cudowny sig, że narazie nie czuje potrzeby avatarkowania się ^^

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 31-05-2008, 12:25   

Nanami napisał/a:
Shizuku napisał/a:
Nanami, czy to ja mam halucynacje, czy ty od dłuższego czasu nie masz żadnego avatara? Zmieniałaś co chwila, a teraz nagle nic. Najbardziej podobał mi się ten z Arthurem i z ten ostani z C.C z endingu. To tak, tylko moje zdanieXD

Mam tak cudowny sig, że narazie nie czuje potrzeby avatarkowania się ^^


Prawda, twój jest na liście moich ulubionych. Naprawdę świetnie to wymyśliłaś, aż z podziwu nie mogłam wyjść. Niby oczywiste, ale...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 31-05-2008, 20:39   

wa-totem napisał/a:
OMG Goniś, teraz masz taki wiosenno-Konatowy komplecik że na pierwszy rzut oka się mówi *aaaaaaaaaaaaaawwww* ^__^

Kujem :3 Uwierz, że cały komplet jest, jak zwykle zresztą, w stu procentach ZUY. I ma oczka.


Apropos nowego logo: drodzy państwo, oto Jemot. Jemot, jak imię jego wskazuje, jest emo. Powód emocenia znalazł prozaiczny - miał sake, nie ma sake, ma kaca. Amarth - przepraszam, ale irc większością głosów uznał taką wersję historii za Jedyną Właściwą I Słuszną.


A Salva ma różową Mai i niech jej nie próbuje zmieniać.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 31-05-2008, 21:09   

GoNik napisał/a:
Apropos nowego logo: drodzy państwo, oto Jemot. Jemot, jak imię jego wskazuje, jest emo. Powód emocenia znalazł prozaiczny - miał sake, nie ma sake, ma kaca. Amarth - przepraszam, ale irc większością głosów uznał taką wersję historii za Jedyną Właściwą I Słuszną.

Ależ ja się absolutnie nie gniewam, ani nic. Jestem raczej dumna, że Jemot się spodobał na tyle, żeby zdobić forum tanucze (przy okazji, dziękuję wszystkim, którzy pochwalili - aż mi się ciepło na serduchu zrobiło).
I zgadzam się zarówno co do Mai (prawdziwie Salvowa postać na avka, najlepsza i już) jak i wiosennej Konaty (ta z kolei prawdziwie GoNikowa i owszem - aaaw).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-06-2008, 09:57   

Shizuku napisał/a:
Nanami napisał/a:

Mam tak cudowny sig, że narazie nie czuje potrzeby avatarkowania się ^^


Prawda, twój jest na liście moich ulubionych. Naprawdę świetnie to wymyśliłaś, aż z podziwu nie mogłam wyjść. Niby oczywiste, ale...


Cieszę się bardzo, że się podoba :3

Tutaj jedno z nowszych dzieł, random żółty Lulu


_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
longerowa Płeć:Kobieta
bogini w koronie


Dołączyła: 22 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 02-06-2008, 10:14   

Nadszedł czas na zmianę avatara :) Jestem cały czas pod wpływem Code Geass.... odbija się to na mnie!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 186 z 462 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 185, 186, 187 ... 460, 461, 462  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group