FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 294, 295, 296 ... 460, 461, 462  Następny
  Emblematy i podpisy graficzne użytkowników
Wersja do druku
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 21-02-2010, 22:26   

Sasayaki, a to nie było Aniołki pipiru piru piru, które latają po niebie, pokazując bieliznę?
Troszku... przekręcone.
Tak, tak... Chodzi mi o samo brzmienie.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 21-02-2010, 22:55   

A może i tak... tak z pamięci pisałam a stara jestem i pamięć nie ta ;P

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 22-02-2010, 16:59   

Namówiona przez Vodha, wrzucam moje "dzieuo". I tak, wiem, że forumowym, graficznym artystkom nie dorastam do pięt. Komplet robiony w Gimpie, nad którym nadal nie panuję. Grafika z której powstał nie była najlepszej jakości, po prostu lepszej nigdzie nie mogłam znaleźć (inna sprawa, że autor ma taki "rozmazany", niezwykle malarski styl). Poza tym, musiałam ją trochę obrobić, ponieważ na obrazie oczy nie są zbyt wyraźne i np. źrenice były dużo ciemniejsze.

/Me idzie się schować...

PS To moja trzecia praca w programie graficznym, także proszę o wyrozumiałość :)

Rose of Lyme Regis V sig.jpg
Plik ściągnięto 1077 raz(y) 16,2 KB

Rose of Lyme Regis VI av.jpg
Plik ściągnięto 1077 raz(y) 9,62 KB


_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 22-02-2010, 17:09   

Moshi, ja Ci to już mówiłem, ale naprawdę bardzo mi się podoba! Kadrowanie i napis wyszły Ci świetnie, a oczko jest kapitalne. Brawo, i mam nadzieję, że nie osiądziesz na laurach i będziesz nas karmić kolejnymi komplecikami bardziej regularnie :D

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 22-02-2010, 17:49   

Myślę, że to oko jest za bardzo na środku. Można by je minimalnie skierować w stronę lewego górnego rogu.

Ja po kolejnej zmianie. Tym razem Rai z Lamento.
Ktoś byłby chętny na drugie badziewie z jego udziałem tym razem w wersji dziecięcej?

I przyznam się wam, że nigdy nie uważałam iż wena jest potrzebna do robienia kompletów. Wprawdzie nie potrafię niczego zrobić kiedy popadnę w tak zwanego "doła", ale po zrobieniu ponad 380 kompletów na poprzednie forum... Nauczyłam się robić je bez weny.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 22-02-2010, 17:53   

Zmiana, choć pewnie nie na długo. W prawdzie tylko avek, ale mam wrażenie, że jak najbardziej na czasie. Zaraz i tak wrócę do Bakumatsowego kompletu :)

PS.: Nadal dochodzę do wniosku, że jeszcze dłuuuuga droga przede mną, zanim okiełznam Gimpa i zrobię coś porządnego niż tylko "kopiuj", "wklej", "obramuj" -.-

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 22-02-2010, 17:59   

Cytat:
Myślę, że to oko jest za bardzo na środku. Można by je minimalnie skierować w stronę lewego górnego rogu.

Można by, zresztą wersji avka powstało kilka, ale jakoś ta najbardziej przypadla mi do gustu. Ta "centralizacja" była zamierzona, chociaż zdaję sobie sprawę, że większość osób woli odrobinę asymetrii :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 22-02-2010, 19:30   

Moshi chwal się jak robisz kompleciki!

Oczko albo powinno być trochę większe, albo twarzy powinno być więcej, ewentualnie bardzo skrajna asymetria. Rozumiem zamysł autora ale nie wygląda to dobrze (przypomniało mi się ile razy opiernicz dostawałam za centralizowanie...).


Ja wolę robić komplety z weną. Dla mnie nie jest fajne robienie kompletów dokładnie tych samych, mechanicznie. A takie robię jak pracuję bez wena. M.in. dlatego miałam ostatnio problem bo ciągle miałam wrażenie, że stoję w miejscu i że się nie rozwijam w żadną stronę. Ja tak nie chcę. Ja chcę próbować coraz to nowszych innych rzeczy. Chociaż podejrzewam, że większości kompletów i tak bym się nie wyparła, wypracował mi się specyficzny styl robienia.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 22-02-2010, 19:43   

Niestety z tej grafiki większego oczka nie wykombinuję. Natomiast wykadrowane asymetrycznie zupełnie mi się nie podoba...

Cały obraz, gdyby ktoś był ciekawy: http://img25.imageshack.us/img25/4914/roseoflymeregisd.jpg

Tutaj nieco inna wersja:

Rose of Lyme Regis V av.jpg
Plik ściągnięto 936 raz(y) 9,62 KB


_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 22-02-2010, 19:54   

Asymetria jest fajna, ale nie na siłę. Tutaj akurat oczko w środku wygląda dobrze, wszelkie próby przesuwania wychodzą nienaturalnie.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-02-2010, 19:58   

Cytat:
Tutaj akurat oczko w środku wygląda dobrze, wszelkie próby przesuwania wychodzą nienaturalnie.

Seconded.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 22-02-2010, 19:58   

moshi_moshi, z tego obrazu... Myślę, że można wykadrować tak, żeby była widoczna połowa twarzy.

Co do stylu robienia... Tu to jak ja robię komplety jest inne, ale na moim poprzednim forum to był standard. A przynajmniej to co mogę zrobić na tym małym formacie.
Tam z racji iż loga (swoiste obrazki do podpisu) były zwykle wymiarów 400x280, a avatary 260x300, mogłam się bawić. I tu nawet bez weny nie potrafiłam robić "mechanicznie" takich samych zestawów, zawsze do napisu były inne efekty, był jakoś pochylony, w innym miejscu, po części niewidoczny, potem brushe, też jakieś efekty, różne miejsca, masę tych brushy miałam. Tak samo z czcionkami.
Później też przyszła moda na ramki, nie takie standardowe białe, tylko poszarpane, okrągłe, zlewające się ze zdjęciem/artem.
A tu wszystko co zrobię będzie inne. Nie dorabiam tła. Robię te paski na całym obrazku. Rzadko kiedy robię napisy.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 22-02-2010, 20:03   

Cytat:
moshi_moshi, z tego obrazu... Myślę, że można wykadrować tak, żeby była widoczna połowa twarzy.

Jasne, ale nie taki był plan :D

Edit: Bo rozumiem, że chodzi o fragment tekstu o większym oczku? Zrozumiałam, że chodzi o to, aby oko było większe, a nie żeby wykadrować je z większym kawałkiem twarzy :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 22-02-2010, 20:26   

Ekhem.

Salva twierdzi, że rozbierający się seksowni panowie mi pasują.

Pasują? ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 22-02-2010, 20:48   

Dla wiadomości ogólnej bo się pojawiły dziwne komentarze (tak, do Ciebie mówię, Moshi xD), to NIE jest yaoi i tak, to JEST Ginko.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 295 z 462 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 294, 295, 296 ... 460, 461, 462  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group