FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 186, 187, 188  Następny
  Ohayo, czyli witam!
Wersja do druku
kmdziak Płeć:Mężczyzna
Legato's Legacy

Dołączył: 22 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 22-10-2008, 21:55   

Witam, nazywam się Kamil, mam 17 lat. Mieszkam w okolicach Częstochowy, chodzę do 2 klasy LO. Interesuję się M&A i dlatego też właśnie tutaj trafiłem :) samą stronę znałem już od bardzo dawna jednak dopiero teraz zawitałem na forum :P oprócz tego interesują mnie języki obce (rosyjski,niemiecki,japoński) oraz kultura kraju Kwitnącej Wiśni :) Lubię też pograć w RPG (ze znaczną przewagą JRPG'ów :D ) oraz gry w których trzeba wytężyć choć trochę umysł :P Z anime najbardziej lubię Trigun, serie Full Metal Panic, X (TV), D.Gray-man, FMA no i oczywiście moje pierwsze spotkanie z anime czyli Dragon Ball :D To by było na tyle, jeszcze raz Witam Wszystkich :)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Harun Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Paź 2008
Skąd: Jak ktoś wie gdzie to jest to Brenna
Status: offline
PostWysłany: 23-10-2008, 17:23   

Witam wszystkich. Jakoś tak się zeszło że po 2 latach posuchy na anime i mangę znowu się wciągnąłem w temat. Obecnie czytam FMA (anime mam już za sobą ale manga i tak lepsza). Podoba mi się również Hellsing oraz wszystko inne co związane z wampirami z Blood włącznie. Niestety terminy obrony pracy licencjackiej mnie ścigają i nie mam czasu na nałogowe oglądanie ale od stycznia się zacznie :D.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9597599
Kanon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 24-10-2008, 21:53   

Ohayo! ^^
Mam na imię Maksymilian ( Omg... ). Mam 16 lat i jestem z dziury o nazwie Kielce... Od najmłodszych lat uwielbiam dużo pisać...na komputerze xD Interesuję się od 4 lat fotografią, od dwóch obróbką filmów, od roku anime i mangą, od pół roku rysuję na tablecie i tu niespodzianka... od 8 dni gram na gitarze basowej ;] Trochę się naliczyło ; ).

Po za tym, fascynuję się Japonią + moja marzenie mieć tam pracę :) . Języka uczę się jak mam czas ( czyt. nie mam czasu w ogóle xD ). Nie przepadam za szkołą, gdyż mam już obrany kierunek w życiu, a biologia czy chemia mi tego nie ułatwia.

Chodzę do Technikum Elektrycznego na kierunku Informatyk.

Hmm...
Grywam (najwięcej) w visual novel, wyścigi, FPS, RPG i MMO 8-)

Mój cel ---> pracować w firmie Visual Arts/Key Sounds Label w Tokyo :D

Póki co tyle :mrgreen:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 24-10-2008, 21:57   

Witam wszystkich na forum, i życzę miłej zabawy :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
yavie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 24 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 24-10-2008, 22:11   

Witam, nazywam się Danka i pochodzę z Krakowa tu mieszkam, uczę się oraz pracuję.
M&A interesuje się od kilku dobrych lat, tak naprawdę wszystko zaczęło od legendarnego Toushou Daimos. Chyba nie wiele osób zdziwi jak napiszę, że interesuję się kulturą Japonii oraz herbatą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nyax Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Lis 2008
Skąd: Gorlice
Status: offline
PostWysłany: 01-11-2008, 13:32   Yo ^^

Witam Was wszystkich. Jestem nowym uzytkownikiem, a wlasciwie poszukiwaczem najrozniejszego typu anime i mang, stad zapuszczam sie w rozne zakatki internetu :>. Ogolnie interesuje sie sportem: akrobatyka, sztuki walki, siatkowka ale nie ma to jak anime wieczorkiem ^^. Mam nadzieje ze znajdziemy wspolny jezyk i bedziecie dobrze znosic moje towarzystwo. Pozdrawiam wszystkich :)

_________________
Refused...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6166059
kic Płeć:Mężczyzna
Nieporozumienie.


Dołączył: 13 Gru 2007
Skąd: Otchłań Nicości
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 01-11-2008, 16:47   

Gdzież moje maniery? Jak mogłem nie przywitać się ze wszystkimi... Juz to prostuję.
Poszanowanie, zwą mnie kic, tu na forum, jak i innych stronach, a i w tzn. realu tak na mnie wołają. Jestem raczej młody, a na pewno nie stary;). Moja pasja do Anime ma już ponad 3 lata, a moja współpraca z PC i grami sięga zmierzłych czasów pierwszego Pac-Mana. To tyle jeśli chodzi o fragment mojej bogatej autobiografii. Jak już pewnie niektórzy forumowicze zauważyli, jestem miły, przyjemny, kulturalny i skromny. Zawsze przekładam dobro innych nad swoje i służę pomocą w każdej sytuacji.

_________________
"Zaczynałem jako zwykły zegarmistrz, ale zawsze pragnąłem osiągnąć coś więcej." - Lin Thorvald


Melior Absque Chrisma
Pierwszy Epizod MACu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
radgers Płeć:Mężczyzna
Merill J. Fernando


Dołączył: 08 Sie 2007
Skąd: Leszno/Sfery
Status: offline
PostWysłany: 01-11-2008, 18:47   

Witka, witamy nowych, bawcie się mądrze, czytajcie regulamin i tak dalej :P kic, albo mnie się tylko zdaje albo interesujesz się też grami RPG? (tak, chodzi mi o miejsce zamieszkania xD)

_________________
Duk said (czy coś takiego) - spróbuj i Ty xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8123446
kic Płeć:Mężczyzna
Nieporozumienie.


Dołączył: 13 Gru 2007
Skąd: Otchłań Nicości
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 01-11-2008, 22:14   

Nawet nie wiesz jak bardzo Ci się zdaje... Moje powiązania z RPG są tak fantazyjne, jak fantazyjny jest świat Zapomnianych Krain.

_________________
"Zaczynałem jako zwykły zegarmistrz, ale zawsze pragnąłem osiągnąć coś więcej." - Lin Thorvald


Melior Absque Chrisma
Pierwszy Epizod MACu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
BECK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Lis 2008
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 02-11-2008, 17:50   

Witam wsystkich. Imie me brzmi Radek, lat 19. Studiuję i przy okazji szukam jakiejś pracy ;] Z zainteresowań poza oczywiscie mangą i anime, zdecydowanei na czoło wysuwa się - literatura wszelaka ( głównie fantasy i II WŚ - zna ktoś Hassela ?;p ) oraz muzyka. Anime zainteresowałem sie ....hmmmm...w tym roku ? Niedługo przed maturami - co zresztą było raczej tragiczne w skutkach ;] ( czytaj - nie wylądowałem na tych studiach co trzeba ;] ) - i tak mi juz zostało. Po avatarku i nicku łatwo zauważyć, że mam wielką słabość do BECK-a ;] Tak..mhm ..hmmmm to chyba na tyle jeśli chodzi o moją osobę ;] Pozdrawiam i do hmmmm.. uslyszenia?/zobaczenia? ... na forum ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
phoenix Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 09-11-2008, 22:38   

Witam całe forum ^^
Powitalne posty nie są moją dobrą stroną, ale od czegoś trzeba zacząć >.>
Skoro już jestem na tym forum to na pewno interesuję się A&M, tutaj brak ulubionych serii czy gatunków. Wszystko podoba mi się na swój sposób (no może czasami nie podoba).
Poza tym chodzę do szkoły, (od teraz) siedzę na forum tanuki.pl, imprezuje itd.
To już chyba wszystko :) jeszcze raz WITAM wszystkich.

_________________
"I wasted time, and now doth time waste me." - Shakespeare
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-11-2008, 10:25   

phoenix widzą, że z mojego rocznika, a skąd jesteś??
Po za tym witam resztę radosnej gromadki której nie przywitałam ^^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
phoenix Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 10-11-2008, 13:10   

Avalia napisał/a:
phoenix widzą, że z mojego rocznika, a skąd jesteś??


Mieszkam w okolicach Częstochowy ;) przynajmniej do końca września 2009 (później Wrocław ^^).

_________________
"I wasted time, and now doth time waste me." - Shakespeare
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-11-2008, 15:55   

No cóż i ja się wpisze ;-).
Witam wszystkich, jestem hmmm.............. skomplikowany.
Powrót do góry
Mortvert Płeć:Mężczyzna
WiP'owski Inżynier


Dołączył: 16 Lis 2008
Skąd: Wszechswiat rownolegly@Park narodowy
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 16-11-2008, 11:49   

N I E :D


Ostatnio zmieniony przez Mortvert dnia 31-08-2020, 21:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 83 z 188 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 186, 187, 188  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group