FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 158, 159, 160 ... 186, 187, 188  Następny
  Ohayo, czyli witam!
Wersja do druku
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 04-08-2011, 21:56   

Oj tam, nie ważne ile macie lat w profilu, jesteście młodzi duchem ;P

Ma-chan witaj!

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Assin Płeć:Mężczyzna
Moe is serious business


Dołączył: 04 Sie 2011
Skąd: Wolbrom
Status: offline
PostWysłany: 04-08-2011, 23:50   

Witam, wszystkich! :)
Z góry ostrzegam że jestem gadułą, lubię snuć wywody nawet czasem całkowicie pozbawione oficjalnie przyjętego sensu i logiki więc nudno nie będzie ale może być przydługawo.
A imię jego 666 - Bestia... hmm więc nosze imię Wojciech - Ze Słowiańskiego: "Ten co cieszy się z walki" (Widzicie nie tylko w Japońskim imiona mogą mieć ciekawe znaczenia :P)
Lat 18 interesuje się wieloma rzeczami w tym i oczywiście M&A oraz VN (Visual Novel) w wersji Eroge np. G Senjou no Maou jak i "dla dzieci" weźmy taki Clannad ^_^ choć to właściwie bardziej hobby niż zainteresowanie.
Interesuje to się kulturą, religią Japonii mniej lub bardziej, lubię rysować choć wychodzi mi to z różnym skutkiem... Absolwent 3 Roku [Po wakacjach] LO na kierunku Politechnicznym (Mat-Fiz-Inf) ale najbardziej odpowiada mi Informatyka (Coś tam zakoduje ale poziom zbyt wysoki to to nie jest (C++)).
Są dwa tematy które zawsze wywołują wojny: Religia i Muzyka. Choć tutaj nie spodziewam się żadnego negatywnego odbioru ze względu na te rzeczy ;). Muzyka jakbym miał się na siłę do jakiejś subkultury wcisnąć to Metal... Ciemne brąz włosy za łopatki, blada cera. A czego słucham?
Z Polskich np. wyżej wymieniona Coma, Unbreak, Skangór, Grupa Operacyjna + klasyka polskiego Rocka z lat ~80, czasami poezja śpiewana w wykonaniu Piotra Roguckiego. Z angielskojęzycznych 30 Seconds to Mars, Three Day Grace, Drowning Pool. Soundtracki z filmów i anime w wersji oryginalnej i instrumentalnej (Soundtrack z Rozen Maiden <3) z Klasycznej to najlepsze kawałki... Uwielbiam Cannon in D - Pachelbela. Religia - Niezrzeszony Oficjalnie Ateista choć liznąłem trochę Ezoretyki skłaniam się do wierzeń politeistycznych nie objętych żadną wiodącą Religią. Jakie gatunki Anime lubię? Wole się tak nie ograniczać jestem wszystkożercą. Komedie Obyczajowe, Romanse, Horrory Psychologiczne itd. Lubie to mało powiedziane Dai ski ogólnie pojęte urocze i słodkie rzeczy w tym Kemonomimi (brońcie Bogowie przed Fury) podobnie jak Souta Takanashi z Working!! ale nie aż tak bardzo :) Mam nadzieje że znajdzie się tu dla mnie miejsce i będzie nam się przyjemnie pisało.
Ps:To jest naprawdę mała cząstka wiedzy o mnie...
Ps2:Wolbrom jest niedaleko Krakowa 40 km

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 05-08-2011, 01:16   

No patrzcie, a zazwyczaj nowości mają problem z przedstawieniem się...

Witam na forum.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 05-08-2011, 09:34   

Ło, kolejna interesująca osoba. Witaj na forum Assin. Czy ja jako zdeklarowana fanka długich włosów mogłabym prosić o zdjęcie? :D

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 05-08-2011, 10:15   

Assin, prawie dostałam zeza czytając twojego posta. Cóż, przynajmniej się wyróżnia.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Assin Płeć:Mężczyzna
Moe is serious business


Dołączył: 04 Sie 2011
Skąd: Wolbrom
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2011, 11:36   

Dziękuje za tak gorące powitanie. :)

Loko, jak ktoś wie kim jest to nie powinien mieć z tym problemów...

Biedroneczko, co do zdjęć to udostępnię, bo czemu by i nie... ale dopiero jak skończę mój strój cosplay'owy. A że jestem w fazie projektowania i zamawiania materiałów to trochę jeszcze czasu minie zanim moje zdjęcia się tu pojawią ;p

Easnadh, oj tam oj tam...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Headless Płeć:Kobieta
for your entertainment


Dołączyła: 03 Sie 2011
Skąd: z nienacka!
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2011, 12:23   

Assin napisał/a:
30 Seconds to Mars, Three Day Grace, Drowning Pool

Trzy moje absolutnie najukochańsze, zagraniczne zespoły, już cię lubię!
Zdecydowanie ciekawa osoba, nie ma co : ). Witaj na forum ^^

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
37209209
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 05-08-2011, 12:38   

Assin napisał/a:
Biedroneczko, co do zdjęć to udostępnię, bo czemu by i nie



Good, im szybciej tym lepiej, nie musi być cosplay. Włosy starczą

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kirivia Płeć:Kobieta
Pani ciemności

Dołączyła: 06 Sie 2011
Skąd: okolice Rzeszowa
Status: offline
PostWysłany: 06-08-2011, 21:29   

Witam wszystkich! Przeważnie używam nicku Kirivia, aczkolwiek bliżsi internetowi znajomi nazywają mnie po prostu Mika ^^ W tym roku skończę 15 lat. Większość czasu spędzam przy Anime lub przeróżnych grach RPG online, uwielbiam prowadzić/być graczem sesji anime ;p Co do Mangi zaczęłam czytać niedawno, i to niewiele no ale zawsze ^^ Lubię rysować i czytać, w szczególności fantastykę (nie rozumiem dlaczego niektórzy uważają że M&A i fantastyka się gryzą). Mam nadzieję miło spędzić na tym forum duużo czasu ;d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2711641
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 06-08-2011, 21:42   

Serwus Kirivia!
MiA i fantasy się absolutnie nie gryzą, dowodem na to są chociażby ogólnofantastyczne konwenty.
I tak, miłego postowania i ogólnie spędzonego na forum czasu!

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 06-08-2011, 21:45   

M&A i fantastyka same w sobie się nie gryzą, natomiast fani potrafią - powiedzmy sobie szczerze, patrząc chociażby na konwenty, mangowcy i fantaści (z reguły) działają trochę inaczej, nic dziwnego, że czasem dochodzi do niesnasek.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Abon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Maj 2011
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 16-08-2011, 19:01   

Witam!
W dzieciństwie oglądałem Dragon Ball'a na RTL7, ale po całej serii 'wyrosłem z bajek' i praktycznie przestałem korzystać telewizora. W okolicach grudnia 2007 znajomy wysłał mi link do odcinka Elfen Lied'a i od tamtej pory anime stało się jednym z moich hobby.
Profil wypełniłem, wiec partię 'o mnie' pominę dodając tylko

Będę starał się być grzeczny i nie rozrabiać za nadto.
Cheers!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6760317
Luik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sie 2011
Skąd: Pruszków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 22-08-2011, 22:23   

Skoro się zarejestrowałem, to by się wypadało przedstawić. A ja nie specjalnie to lubię, wiec może być nieco kulawo.
Może zacznę od tego:
Na imię mam Łukasz, co jest dość nieistotne, bo nikt poza rodziną go nie używa, wiek to niestety już 20 lat. Jestem po 1 roku studiów na SGGW. Kierunek biologia.
Znalazłem się tu dość przypadkowo. Większość forów z którymi jestem powiązany albo wyciągnęło nogi, albo utrzymuje się na poziomie 5 postów tygodniowo. A że dość dużo czasu spędzam przy moim starym kompie, który nie nadaje się absolutnie do niczego innego, niż przeglądanie internetu, to się trochę nudziłem. A na tym forum zauważyłem kogoś znajomego (ciekawe czy ta osoba mnie zauważy), więc pomyślałem, że nie zaszkodzi się zarejestrować.
Z zainteresowań poza tym oczywistym (A&M) mogę wymienić historię wojskowości i wszelkie wojny. Do tego dorzucić zainteresowanie bronią białą, historią Polski, militariami, współczesnym polem walki (zwłaszcza jednostki specjalne i szeroko rozumiana armia USA). Jestem aktywnym graczem ASG. Interesują mnie wszelkie aspekty survivalu. Dalej mogę wymienić fantastykę i RPG (obecnie D&D 3.5 najbardziej). Jestem też domorosłym specem od różnego rodzaju tortur, w czym ostatnio pomagają mi studia (do głowy by mi wcześniej nie przyszło jakie pomysły może podsunąć dokładniejsze poznanie anatomii). Uwielbiam przyrodę i na łonie natury czuję się najlepiej. Nie wymieniłem jeszcze wszystkiego za pewne, ale to będą te najważniejsze zainteresowania, które w pewien sposób mnie określają. W formie skondensowanej, bo jakbym chciał każde opisać, to by książka wyszła.
Starczy chyba tego paplania o sobie. I tak nie wiem, czy komuś się będzie chciało to czytać.
W każdym razie witam i liczę, że zabawię tu dłużej przyjemnie spędzając czas.


Ostatnio zmieniony przez Luik dnia 23-08-2011, 00:30, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 23-08-2011, 00:02   

Luik napisał/a:
I tak nie wiem, czy komuś się będzie chciało to czytać.


Ładnie piszesz.
Luik napisał/a:
Do tego dorzucić zainteresowanie bronią białą.


Punkt dla Ciebie :D
Serwus. Forum rzeczywiście wykazuje jakąś formę aktywności. Miłej zabawy i postowania, wobec tego!

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
Luik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sie 2011
Skąd: Pruszków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 23-08-2011, 02:00   

Naprawdę ładnie piszę? o.O
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 159 z 188 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 158, 159, 160 ... 186, 187, 188  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group