FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 163, 164, 165 ... 186, 187, 188  Następny
  Ohayo, czyli witam!
Wersja do druku
pomidor Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Gru 2011
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2011, 10:49   

Cześć i czołem! Też sobei przypomniałam, że wypada się przedstwaić, rękę podać...:) Ja przygode zaczęłam od Dragon Balla (wstydu nie ma:), potem się wciągnełam nieco głębiej dzieki koleżance, która studiuje japonistykę. Nie jestem fanką obsesyjną, ale bardzo lubie klasykę filmów pełnometrazowych anime i chętnie podchwyce nowe tytuły do obejrzenia!

_________________
http://www.smakuje.pl/ - zamawiaj jedzenie on-line!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
arhol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Gru 2011
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2011, 16:38   

Hi!

Trafiłem tu szukając jakiegoś nowego forum o M/A, wciągnąłem się z powodu shaman king'a i naruto lecących na jetixie kiedyś ^^.
Co by tu jeszcze o sobie, głównie oglądam anime skupiające się na akcji i walkach, czasem jakiś dramat,komedie czy tam romans obejrzę również.

Dodatkowo interesuje się nożami i zegarkami :) (te pierwsze czysto hobbystycznie : ) nie w celach "bojowych"^^)

_________________
Friends. Those companions you speak of are only friends during those fun, yet unimportant times. When painful times come, they won't be your ally.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
48290817
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 19-12-2011, 16:51   

Witajcie nowości, wszystkie trzy i każda z osobna.

Cytat:
Dodatkowo interesuje się nożami i zegarkami :) (te pierwsze czysto hobbystycznie

Jej, noże i zegarki! Lubię noże i zegarki :D Zbierasz je może? Jeśli tak to rzuć kilka zdjęć :3

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
arhol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Gru 2011
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2011, 17:27   

Sasayaki napisał/a:
Witajcie nowości, wszystkie trzy i każda z osobna.

Cytat:
Dodatkowo interesuje się nożami i zegarkami :) (te pierwsze czysto hobbystycznie

Jej, noże i zegarki! Lubię noże i zegarki :D Zbierasz je może? Jeśli tak to rzuć kilka zdjęć :3


Niestety wiele tego nie mam : )... po jednym tym i tym


Ten czarny potworek to blackhawk tatang (średniej jakości fixed, za cholerę nie użytkowy z powodu rozmiarów 22cm klinga i 12cm rączka co daje łącznie 34cm - Nadawałby się jedynie na biwak albo ustawkę ^^)
http://www3.picturepush.com/photo/a/5861941/1024/fdf/hhh.png


To ustrojstwo to citizen pmv65-2241 robiony całkowicie w Japonii ^^ (ot taka ciekawostka :) )
http://www4.picturepush.com/photo/a/6631557/1024/Picture-Box/Schowek01.png
http://www5.picturepush.com/photo/a/6514183/1024/Picture-Box/DSC00667.png

Przepraszam jeśli jest to OT, i za zdjęcia jakości kalkulatora, tylko telefon mam do dyspozycji ;).

Obecnie zbieram również na cosio z avatara ale to dalsza bajka z powodu swojej ceny... kilkaset $...


Pochowane ;)


Ostatnio zmieniony przez arhol dnia 19-12-2011, 18:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
48290817
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 19-12-2011, 17:42   

No no... to się nazywa wypasiony zegarek. Ile tarcz! Widzę, że jedno to kompas, ale do czego jest reszta?

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
arhol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Gru 2011
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2011, 17:46   

Po lewej pokazuje stan baterii (tough solar, nie jest to dokładnie to samo co zwykła bateria ;) ) Po prawej to prawdopodobnie coś do zegara 24-godzinnego a być może i chronograf... (kaliber U600 jest upierdliwy w obsłudze i raczej się nim nie bawiłem jak dotąd)
Dolna tarczka zapewne pokazuje czy zegar jest zsynchronizowany z nadajnikiem :)

_________________
Friends. Those companions you speak of are only friends during those fun, yet unimportant times. When painful times come, they won't be your ally.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
48290817
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 19-12-2011, 17:52   

Oj oj, ja bym pochowała obrazki pod linkami. Łudziłam się że jakieś bardziej staromodne zegarki, ale ten też jest wdechowy ;D

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
Potwór Latacz Płeć:Mężczyzna
Czajnik w Mroku


Dołączył: 06 Lip 2010
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 19-12-2011, 17:55   

Witaj na forum : )
Sam się trochę interesuję nożami. Ten blackhawk strasznie dziwaczny. Co to za stal? Sam mam morę companion i opinela nr 7 jako noże użytkowe na wyjazdy - przynajmniej nie strach wyciągnąć przy ludziach (a właściwie ludziom nie strach jak się je wyciągnie).

Hmm osobny temat o nożach może ? :D

A Nona, ma rację obrazki schowaj do linków czy coś.

_________________
Jestem wielkim Potworem Lataczem!!! <Ö>

"Dla wszystkich starczy miejsca
Pod wielkim dachem nieba
Na ziemi której ja i ty
Nie zamienimy w bagno krwi "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
25993346
arhol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Gru 2011
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2011, 18:18   

AUS8A - to stal owego dziada : ) Z tego co mi wiadomo szałowa nie jest, ale też i nie najgorsza :). Próbowałem nim parę razy rąbać gałęzie 4fun ale szałowych rezultatów nie osiąga :).

Wybór przyznam pod wpływem chwili, w ogóle nie przemyślany :p.

Obecnie bardziej ciągnie mnie w stronę folderów (coś benchmade,spyderco ew. crkt w przyszłym miesiącu...)

Mora i companion wyglądają jak potulne baranki przy tym "potworku" ^^

Z zegarków ostatnio tylko nowoczesne kwarce ^^ : ) (citizen promaster/attesa, casio oceanus,seiko brightz itp :) )

W nożowym wątku też chętnie uwagi wymienie : ) ale uprzedzam iż wielkim znawcą nie jestem :P.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
48290817
kosi_mazaki Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2011
Skąd: Olsztyn
Status: offline
PostWysłany: 25-12-2011, 15:31   

Hejo! dopiero co się zarejestrowałem, więc pomyślałem, że powinienem coś tu napisać ;) Zacznę od tego, że jestem z Olsztyna. Swoją przygodę z mangą i anime zacząłem od Dragon Balla, następnie były: Naruto, Bleach, Fullmetal Alchemist, Devil May Cry. Obecnie zacząłem oglądać One Piece. Co do książek to uwielbiam sagę "Pieśń lodu i ognia" Georga Martina, a także twórczość J.K Rowling i J.R.R Tolkiena. Jeśli chodzi o sport to oczywiście piłka nożna, co za tym idzie jestem także wielkim fanem football managera. Lubię też obejrzeć dobry film. Tyle. Pozdrawiam ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 25-12-2011, 16:51   

kosi_mazaki napisał/a:
Zacznę od tego, że jestem z Olsztyna.


Boże, przejaw fandomu jakiś na tej syberii * o *
Witaj. Wielu godzin przyjemnego postowania na naszym forum!

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
ZielonaHerbata Płeć:Kobieta
Samotna na pełen etat


Dołączyła: 27 Gru 2011
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 27-12-2011, 21:31   

Ohayo.
Postanowiłam w końcu zarejestrować się na jakimś forum dla otaku właśnie stworzonych, oto więc jestem. Poznanianka, lat 15, po to głównie tu przybyłam, żeby zapoznać się z kimś z mych okolic i móc co jakiś czas spotkać i pogadać ^^ Wszak fora rodzaju wszelkiego raczej mnie odstraszają, zważywszy na moje przygody z z ludźmi typu 'kozak w necie..', więc nie mam pewności, co do tego, jak często będę się tu wypowiadać, ale liczę na przyjemną atmosferę, w końcu wszyscy otaku to jedna rodzina c: Mam nadzieję zapoznać tu kilkoro ludzi, żeby móc właśnie na tematy związane z mangą i anime porozmawiać, ale i nie tylko. Czuję się trochę osamotniona, bo dotychczas nikogo interesującego nie poznałam [przyjaciółka, która obejrzała z 10 anime i koleżanka, która jest tak.. nietypowa, że nie można z nią normalnie porozmawiać, nie mówiąc o tym, że można z nią rozmawiać tylko o anime] więc liczę na owocne znajomości. Sama może nie obejrzałam anime zbyt wiele, ale nadrabiam zaległości, więc proszę się nie zniechęcać do mnie c: z chęcią wysłucham wszelakich propozycji dotyczących oglądanych przez was anime.
To tyle z mojej strony. Pozdrawiam wszystkich C:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6446938
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 27-12-2011, 22:45   

Koranona napisał/a:
Boże, przejaw fandomu jakiś na tej syberii * o *

HAJNÓWKA POZDRAWIA.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 27-12-2011, 22:55   

Slova napisał/a:

HAJNÓWKA POZDRAWIA.


Ej, tutaj naprawdę... nikt nie ogląda anime...

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 27-12-2011, 23:17   

Nah, to jak z właścicielami jamników. Każdy śpi z jamnikiem, ale niektórzy się nie przyznają.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 164 z 188 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 163, 164, 165 ... 186, 187, 188  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group