FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 183, 184, 185, 186, 187, 188  Następny
  Ohayo, czyli witam!
Wersja do druku
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 03-02-2014, 13:42   

Potrollować się da na tym forum , ale większość Trolli to dzieci, które chcą swoje frustracje wyrzucić na wierzch. Nie potrafią myśleć długoterminowo.

Gonik dobry troll to większa aktywność na forum. Brak Trolli powoduje kiszenie się intelektualne danej społeczności forumowej. Można zatrudnić trolli z własnego towarzystwa, ale są to rozmowy kontrolowane. Nie ma smaku nieprzewidywalności. To tyle od starego i pewnie już emerytowanego trolla.

Dyskusję da tutaj przeprowadzić, ale trzeba uważać, żeby nie być do końca częścią kolonii zergów:). Odrobina własnego zdania nie zaszkodzi.

Witam nowych użytkowników.

Większość forów ma do siebie, że zaczynają upadać(nie orientuje co się dzieje fandomie od bardzo dawna). Zostają jedynie te z jakimiś tam tradycjami. Kotatsu jakieś tam tradycje ma.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Aggireii Płeć:Kobieta


Dołączyła: 17 Lut 2014
Status: offline
PostWysłany: 17-02-2014, 00:22   

Hej wszystkim! Jestem Agata, aktualnie mieszkam w Warszawie. Mam 17 lat, a anime i mangą interesuję się od jakichś 5. Jestem najzwyklejszą w świecie dziewczyną, mam spore poczucie humoru i ogromny dystans do siebie. Staram się być dla wszystkich miła, ale nie wiem jak mi to wychodzi xD Słucham głównie rocka i j-rocka, a także różnych soundtracków oraz openingów i endingów z anime. W wolnych chwilach lubię zająć się blogowaniem i pisaniem opowiadań. Uwielbiam także śpiewać i rysować, choć ani jedno, ani drugie mi zbytnio nie wychodzi ^^" Generalnie nie potrafię robić dobrego, pierwszego wrażenia, ale wydaje mi się, że zyskuję przy bliższym poznaniu. Jestem otwarta na wszelkie nowe znajomości ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
42364765
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 17-02-2014, 00:30   

Witaj i baw się dobrze. Mam nadzieję, że zabawisz na dłużej!

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
nokiototo Płeć:Kobieta

Dołączyła: 19 Lut 2014
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2014, 18:43   

Ohayo ^.^ Pochodzę z opolskiego. Płeć żeńska. :) Anime interesuję się od roku - moją miłość do anime wzbudziła... moja Miłość, tzn. chłopiec o błękitnych okach, interesujący się również Krajem Kwitnącej Wiśni ;) Tak btw. naszą rocznicę obchodziliśmy na konwencie (B.A.K.A 2k13). ^.^ Mangą zainteresowałam się pół roku temu, choć się szczerze przyznam, że nie jestem systematyczna w czytaniu. Nick wygenerowałam sobie na stronie benkyo, po prostu nie miałam żadnego pomysłu, przyznaję się. ^.^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Smyku Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Lut 2014
Status: offline
PostWysłany: 26-02-2014, 20:44   

Witam. Z tej strony student prawa i nauk politycznych z Dublina pochodzenia opolskiego. Jestem spokojnym nie gryzącym użytkownikiem. W toksycznym związku z anime od czasów Yattaman'a. Japońska pop-kultura naprzemian mnie fascynuje i przeraża bardziej od wojny atomowej. Lubię też poznawać historię, kulturę i kuchnię Azjatycką (nie tylko Japońską). Do zainteresowań poza-Daleko Wschodnich należą: komiksy DC, polski Jazz i szeroko rozumiany sport.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 27-02-2014, 17:39   

Witaj i baw się dobrze!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Benawi Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Gru 2013
Status: offline
PostWysłany: 02-03-2014, 18:35   

Witam, mam 19 lat (rocznikowo 20). Jestem otwarty na nowe kontakty. Ciekawiło mnie czy to forum jeszcze żyje, dobrze by było. Z muzyki lubie rock'a i często opening'i. Interesuje się też ezoteryką i takie tam ;). Jestem z okolic Łodzi. Więcej na priv. Jeśli ktoś chce daje nr GG: 11288340.
Miło było by poznać fajne osoby ;p
Dziękuje i czekam na kontakt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 02-03-2014, 18:37   

Żyje i ma sie dobrze! Dobrze w znaczeniu sinusoidalnym, ale jednak ;)
Witaj i baw się dobrze.

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
DarkWolf Płeć:Kobieta

Dołączyła: 18 Mar 2014
Status: offline
PostWysłany: 18-03-2014, 15:06   

Hej. Jestem Ania, pochodzę z zachodniopomorskiego dokladnie Koszalin. Licze 21 wiosen póki co. Z zachodniopomorskiego dokladnie Koszalin. Z anime mam styczność od dzieciństwa kiedy Sailorki i Dragon Ball był włączany w TV. Czym się interesuję... poza A&M fotografią (podobno dobrze nawet mi to wychodzi)...Z muzyki bardziej rock & metal, jrock także w szczegolności uwielbiam SuperJunior, One Ok Rock...
W wolnym czasie gram w koszykówkę jak znajdę czas... lubię poznawać nowych ludzi i prowadze grupę na komunikatorze Parlingo (jesli chcecie zapraszam tam też do chatowania itp) no i po prostu lubię poznawać ludzi... :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
49864903
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 21-03-2014, 14:49   

Cześć wszystkim.
Kora, btw, DAT HAT \^_^/

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 24-03-2014, 21:05   

Nienawidzę Cię.

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 24-03-2014, 22:37   

huuug~ >:3

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Shiki Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Mar 2014
Skąd: Konohagakure
Status: offline
PostWysłany: 27-03-2014, 21:43   Ohayo dattebayo!

Ohayo! Na razie nie chciałabym podawać swojego imienia, więc mówcie mi Shiki :) Nick pożyczyłam od Shiki Ryougi z Kara no Kyoukai (avatar), gdyż uwielbiam to anime.
W świecie anime, mang i Japonii siedzę od ponad roku. I z każdym dniem coraz bardziej to kocham.
Prócz anime interesuję się medycyną i literaturą.
Hmmm, nie wiem co jeszcze o sobie napisać. Więc mile widziane pytania. :)

Scalono do właściwego tematu. Tren

_________________
W świecie shinobi ci, którzy nie przestrzegają zasad to śmiecie. Ale ci, którzy porzucają swoich swoich przyjaciół są gorsi od śmieci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasczarek Płeć:Mężczyzna
Nowy

Dołączył: 25 Kwi 2014
Status: offline
PostWysłany: 25-04-2014, 11:02   

Witajcie! Nazywam się Czarek. Mam 15 lat. Mój kontakt z anime:
Za młodu, gdy nie wiedziałem co to 'anime', oglądałem na kanale Jetix Króla Szamanów. Rok temu przypomniałem sobie o tym i zacząłem oglądać, obejrzałem prawie całego i tyle. Wczoraj albo przedwczoraj na zupełnie niezwiązanej z anime stronie znajomy polecił mi SAO. Pomyślałem, że skoro i tak będę nadrabiał tyle anime, to założe konto na jakimś forum.
Lubie: grać, czytać komiksy, konsole Game Boy, moja ulubiona animacja to Frozen.
Pytanie: pomyślałem, ze może będę robił recenzje anime, skoro nadrabiam. W jakim dziale mógłbym?
Pozdrawiam :).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-04-2014, 15:33   

Witaj na forum, mam nadzieję, że będziesz się dobrze bawił.

Recenzja podpada pod twórczość literacką, więc dział do tego przeznaczony jest chyba najlepszym miejscem. Jeśli jednak to co chcesz pisać to nie tyle recenzja, co po prostu luźno zebrane wrażenia to od tego służy temat Co oglądamy w dziale o mandze i anime. Z drugiej strony jeśli za recenzje chciałbyś się wziąć naprawdę na poważnie to możesz spróbować nawiązać współpracę z serwisem Tanuki, gdyż bardzo chętnie przyjmują oni recenzje alternatywne i przez to że pomagają później w edycji tekstu można się całkiem nieźle wyrobić (nie wiem jednak na ile dobrze piszesz, więc nie gwarantuję że go przyjmą).

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 184 z 188 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 183, 184, 185, 186, 187, 188  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group